Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
TheDirectEco

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Recommended Posts

Ailede genetik belli :P

Yukino'yla evlensinler, çocuklarında da olsun o saç.

Hazır gelinlik de giydi, azıcık daha büyüsünler de evlendirelim, bir mürüvvetlerini görelim  :D

0boyl9.png

Trisha Elric ve Carla Jaegar... saç stilleri aynı, seiuuları aynı, kaderleri neredeyse aynı... <_<

Sanji[One Piece]-Satou Jun[Working!!]-Heiwajima Shizuo[Durarara]

tumblr_lk866sn01W1qh7u9ho1_500.jpg

Sunako Nakahara[yamato nadeshiko shichi henge]-Kuronuma Sawako[Kimi ni todoke]

tumblr_mgqmutmZgE1rbyttso1_500.png

KiminiTodoke3.jpg

Enma ai[Hell girl]-Ichihara Yuuko[xxxholic]

tumblr_mkulqjQnIa1rene7oo1_500.gif

tumblr_mul2v16Nl31sv0f5ao1_500.gif

Mikami ve Matsu şaşırttı doğrusu. İkisini de çok severim özellikle Mikami'yi  :wub:  :wub:

Kimini ni Todoke nin Sawakosu , Yamato Nadeshiko Sichi Hengenin Sunakosu ve Nuraighyon No Mago 2 nşn Haguromo Gingitsunesi çok benziyor :D tipik geleneksel Japon kız uzun siyah kahkullu saçlar :)

Shanks ve Gildarts ın benzeme nedenleri Ft mangakası Hiro Mashimanın hocasının yarattığı karakterlerden Oda sensein öğrencisi olması ve Shanks karakterinden esinlenmiş olmasıdır :)

Kuroshitsuji den Sebastian ile Hakuoukinin Hijikatası özellikle ikinci sezonda saçlarını kesince feci şekilde birbirlerine benzemekte :) Uragiri wa boku namae shiteru daki Luka da bu ikisine acayip benziyor :)

Telefondan girdiğim için resim koyamıyorum gomen :(

Ek olarak Kamisama Hajimamashita nın Tomoe si ile Inu Boku ss in beyaz saçlı elemanı adını unuttum çok benziyor :D

Size bir de bomba patlatayım :D Tokyo Ghoul un Rise si ile Narutınun anası Kushina bana göre acayip benzemekte :D hatta Rise yi ilk gördüğümde saçları kırmızı olsa aynı Kushina demiştim :D

Bunları Tek benmi benzetiyorum banamı öyle geliyor bazen öyle bir benzetiyorumki sanki mangakaları birbirinden çalmış karakterleri diyorum xD

Mangalar çizim olduğu için karakterlerde hep aynı olduğu için benzeme olasılıgı %90 Oluyor

432350_1346964755092_500_138.jpglucy_winry___similarity_by_toa_fullmetal

Monkey D Luffy-Natsu Draneel-Uzumaki Naruto 3'üde saf 3'ü de arkadaşlarını çok seviyor 3'ü de çok yemek yiyor,3'ü de güçlü 3'ünün de gülme tipi aynı 3'ü de savaşana kadar aptal rolü yapıyor :D 

Baya benzeyen varmış ya :D yalnız favorim tabi ki bunlar aynı zamanda birnin kolu yok birinin hem kol hem bacak galiba arada ki fark Gildars Protez takılıyor :D Shanks daha bilmiyor onun ne olduğunu :D

628167-absoluteripoff.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...