Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Bölüm Opening den dolayı biraz gecikti ve şimdi ending için v2 yapacağım :D Bu bölümden itibaren bir rekabet başladı bence de ve iyi de oldu :D Inaho'nun Inko ile olan sahneleri komediydi cidden :D Bence bundan sonra Slaine de Inaho ya farklı bir ad takacak Gelecek bölümde göreceğiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bölüm için teşekkürler sena 

Openingden ben son savaşta slaine ve ınahonun aynı safta olabilieceğini düşünmeye başladım nedense

Prenses ve ınaho istiyorum ama ınkoyu desteklemek geliyor içimden nedense  :D

Prensesin uyanması ve karşılaşmalar inş sezon sonuna kdr sürmez 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bölüm için teşekkürler sena 

Openingden ben son savaşta slaine ve ınahonun aynı safta olabilieceğini düşünmeye başladım nedense

Prenses ve ınaho istiyorum ama ınkoyu desteklemek geliyor içimden nedense   :D

Prensesin uyanması ve karşılaşmalar inş sezon sonuna kdr sürmez 

bence de aynı safta savaşacaklar gibi görünüyor ama umarım bu dünyaya karşı olmaz opening'de dünya ya doğru beraber gidiyorlardı ama açılışta tharsis ve sleipnir parçalarının göktaşında saçılmış olarak gösterilmesi düşündürücü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence de aynı safta savaşacaklar gibi görünüyor ama umarım bu dünyaya karşı olmaz opening'de dünya ya doğru beraber gidiyorlardı ama açılışta tharsis ve sleipnir parçalarının göktaşında saçılmış olarak gösterilmesi düşündürücü

opening sonunda fark ettiysen prenses ışığa dönüşüyor onlarda ı ışığa doğru beraber gidiyorlar onu tutmak için dünya değil sonunda yine bir dramanın habercisi olabilir o parçalar :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

opening sonunda fark ettiysen prenses ışığa dönüşüyor onlarda ı ışığa doğru beraber gidiyorlar onu tutmak için dünya değil sonunda yine bir dramanın habercisi olabilir o parçalar :D

openingde belirtildiği üzere asseylumun gönlü inaho'da :) slaine lemrina ile idare edecek artık ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.