Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

sonunda prenses açtı gözlerini bakalım bundan sonra nasıl gelişecek olaylar ayrıca Slaine az çakal değil ha diğer prensesi Asseylum ile evlenmek için kullandı şimdi prenses uyandığına göre planları açığa çıkmasın diye diğerinden kurtulacak bence

Ben öle olacagını sanmiyorum ni kere lemrina hime kraliyet ailesine düşman bu yuzden ölmesi slaine hakşakıyı daha zor bir duruma sokar ayrıca asseylum himenin hafızasında eminim bir problem olacaktır mermiye kafa atti sonucta ;) asseylum bilaltheharemkingi gorunce inaho ve slaine hakşakıyı bi köşeye atacaktır zaten inko ve rayet de bonus olur :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

sonunda prenses açtı gözlerini bakalım bundan sonra nasıl gelişecek olaylar ayrıca Slaine az çakal değil ha diğer prensesi Asseylum ile evlenmek için kullandı şimdi prenses uyandığına göre planları açığa çıkmasın diye diğerinden kurtulacak bence

Tensai-Chan öyle olamaz çünkü

slaine o bölümde prensesin bidaha asla uyanmayacağını düşündü yani mucizeyi beklemekten yoruldu diyebiliriz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tensai-Chan öyle olamaz çünkü

slaine o bölümde prensesin bidaha asla uyanmayacağını düşündü yani mucizeyi beklemekten yoruldu diyebiliriz

o zaman öyle düşünmüş olabilir ama sonda prenses uyandı sonuçta gerçi durumunu daha net olarak bilmiyoruz fakat Asseylum kendine gelirse diğer prensesin varlığı çok büyük tehdit olur Slaine için çünkü önceleri Asseylum'un kılığına girdiğini diğer kontlara anlatabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seylum uyansın bence artık yarısına geldik halen uyuyor

Sleyn onada bir yalan bulur bence Asseylum hafızasını falan kaybeder diye ben düşünüyorum İlerki bölümlerde görücez tekrar bakalım Ama artık seylum ile ınoha bir araya gelsin istiyorum bir an önce romantizim versinler biraz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu bölümden sonra aklıma 2 3 soru takıldı yine

Birinci si bu imparator uyuyormu admlar yeni imparatorluk kuruyor vers nerde.Slane vers imparatorluğunu ele geçircek dedik adm kendi imparatorluğunu kurdu

İkincisi prenses uyandığında kimin tarafında olucak.Inaho ya geri dönmeyemi çalışıcak dünyanın tarafında mı olucak yoksa Slaine nin ona yapıcağı açıklamayı ve planı kabul mu edicek.

Extreme-Chan vers Kral'ı bişey yapamaz çünkü

hangi bölüm OLDUĞUNU bilmiyorum ama bir bölümde gösterdiler yoğun bakımda kral

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.