Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Tam içimden "deathflag" diyordum ki Inaho daha erken çıktı :D

YkKryLU.png

Şimdi bitirdim bölümü.

Ahahah Klanclain'e bak sen ya gelip kaptı prensesi :D Prenses de daha geçen bölüm Inaho'ya "sen de benim bir parçamsın" gibi bir şey diyordu. Neyse başka çaresi yok herhalde kızın savaşı durdurmak için. Inaho'nun da Inko'su var :D Dünya'da harem kursun Slaine'i de harem ağası yapsın. Yazık çocuk tren çarpmışa döndü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölümü izledim kocam nedir ya :D 

Sezon bitti hala bir ınaho prenses sahnesi göremedik gitti :D bu gidişle alıcak bu sarışın oğlan prensesi belli siyaset evliğilği ayana 

Eğer savaş dvm  ederse diğer bölümde ben ınahonun ablasının ölceğini düşündüm nedense bakalım

Bir sezon daha uzucak gibi duruyor anime hadi inş 

Sonunda prenses ınaho göremicez oda belli oldu ama en azından slaine de almadı ona şükür

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar son 2 bölüm çevrilmedi için burdan takip ediyorum animeyi . :D İngilizce alt yazılı izlemek pek bana göre değil ssadece bi konuyu anlamadım Spoiler içine alıp cevap olarak yazarsanız sevinirim. O konu da 

Prensesi Slane veya Inaho dışında birisi mi alıyor veyahut Prenses ona mı aşıkmış ? burası karıştı bende işte. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar son 2 bölüm çevrilmedi için burdan takip ediyorum animeyi . :D İngilizce alt yazılı izlemek pek bana göre değil ssadece bi konuyu anlamadım Spoiler içine alıp cevap olarak yazarsanız sevinirim. O konu da 

Prensesi Slane veya Inaho dışında birisi mi alıyor veyahut Prenses ona mı aşıkmış ? burası karıştı bende işte. :D

Klanclain diye bi herif geldi. Bu ilk sezonda Slaine'e kırbaç fantezisi yapan kontun oğlu. İmparatora sadık çocuk. Prensese de sadık aynı zamanda. Prensesin Slaine'in üssünden kaçmasına yardım etti bu. İmparator baya hasta olduğundan prenses herkese yeni imparatoriçenin kendisi olduğunu ve Klanclain ile evleneceğini duyurdu. Savaşı durdurmak için yapıyor ama tam olarak nasıl bir yararı olacak anlamadım savaşı durdurmaya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Klanclain diye bi herif geldi. Bu ilk sezonda Slaine'e kırbaç fantezisi yapan kontun oğlu. İmparatora sadık çocuk. Prensese de sadık aynı zamanda. Prensesin Slaine'in üssünden kaçmasına yardım etti bu. İmparator baya hasta olduğundan prenses herkese yeni imparatoriçenin kendisi olduğunu ve Klanclain ile evleneceğini duyurdu. Savaşı durdurmak için yapıyor ama tam olarak nasıl bir yararı olacak anlamadım savaşı durdurmaya.

Teşekkür ederim . :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.