Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

İstediği sistem özellikleri baya düşüktü project zomboidin :) Grafiksel açıdan zaten zengin bir oyun değil fakat dediğim gibi oyunu kendine bağlayan kısmı içeriğinde bulunan detay. İnşaa sisteminden tut yemek yapmaya kadar kapsamlı. Öyle ki yaptığın yemeğin içine koyacağın marulu domatesi bile kendin seçiyorsun ona göre yemekler buff vs veriyor. 

güzel bizde seri çekelimmi :D

Bu arada arkadaşlar program yapalım demiştik haftalık ama takan olmadı :D

şimdi şunu diyorum bi lol takımı kuralım lol girek video çekek canlı yayın da çekebiliriz :D asıl amacımız canlı yayın :D

bide yeni bi video attım :D

anime video su  one piece den 480.bölümlere gelmediyseniz izlemeyin ama daha önce izlediyseniz çok güzel bi kare :D

bu arada animeleri çeviren arkadaşlarında emeğine sağlık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

güzel bizde seri çekelimmi :D

Bu arada arkadaşlar program yapalım demiştik haftalık ama takan olmadı :D

şimdi şunu diyorum bi lol takımı kuralım lol girek video çekek canlı yayın da çekebiliriz :D asıl amacımız canlı yayın :D

bide yeni bi video attım :D

anime video su  one piece den 480.bölümlere gelmediyseniz izlemeyin ama daha önce izlediyseniz çok güzel bi kare :D

bu arada animeleri çeviren arkadaşlarında emeğine sağlık :D

Şu anda yazlıktayım ve burada ki internet altyapısı çok zayıf o yüzden pek league of legends vs yanaşmıyorum :D Hele ki canlı yayın cidden zor yani :D 480p yayını anca veririm galiba o da online olmayan bir oyunda :) Ama dediğim gibi normal video çekip local olarak youtubeda paylaşmaya devam ediyorum :) Şu an bi korku oyunu çekiyorum ardından project zomboid giriş yapmayı düşünüyorum. Bir aksilik olmassa (ekran kartıma güvenemiyorum :P ) bir kaç güne project zomboid için 1-2 tanıtım videosu hazırlar yollarım size bakar kararınızı verirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu anda yazlıktayım ve burada ki internet altyapısı çok zayıf o yüzden pek league of legends vs yanaşmıyorum :D Hele ki canlı yayın cidden zor yani :D 480p yayını anca veririm galiba o da online olmayan bir oyunda :) Ama dediğim gibi normal video çekip local olarak youtubeda paylaşmaya devam ediyorum :) Şu an bi korku oyunu çekiyorum ardından project zomboid giriş yapmayı düşünüyorum. Bir aksilik olmassa (ekran kartıma güvenemiyorum :P ) bir kaç güne project zomboid için 1-2 tanıtım videosu hazırlar yollarım size bakar kararınızı verirsiniz.

yayın yapcak arkadaşı bulduk kabul ederse o yapcak zaten :D

ben takım kuralım diyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lol takımı kurarsanız gelmek isterim 4 yıllık lol 9 yıllık moba geçmişim var ama şu aralar biraz paslandım biraz ara vermiştim

bi de hergün giremeyebilirim ve 14 ünde okulum başlıyo ondan sonra da gelemem [emoji17][emoji24]

okullar 28 inde açılmıyo mu :D

bi takım kuralım diyorum 5 kişilik ranked felan gireriz biraz oynarız işte

rasgele gelince adamlar jungle gang gelmiyo :D

iyi jungle oynarım bu arada :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okullar 28 inde açılmıyo mu :D

bi takım kuralım diyorum 5 kişilik ranked felan gireriz biraz oynarız işte

rasgele gelince adamlar jungle gang gelmiyo :D

iyi jungle oynarım bu arada :D

ben oğuzhan özkaya adında egosu bol bi adamın kolejine başladım bu sene o yüzden bizim ki 14 ünde başlıyo

o zamana kadar gelirim bi de sup mid veya solo oynarım

eğer zorunda kalırsam adc de oynarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.