Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Resmi ekleyen

Nur-chaan! Doğum günün kutlu olsun annem! :lol: Bu gece parti var unutma.

Al bakalım pastanı. (Hem de Gin-chan ile favoriniz, çileklisinden.)

Resmi ekleyen

Hediyene gelinceee.. Gin-chan ile baya kafa yorduk.

"Ne alacaksın?", diye sorduğumda..,

"Gül falan mı alsam?" dedi.

Resmi ekleyen

Ben; "Sadece o mu?", diyince;

Resmi ekleyen

"Ah Beth, ona milyarlarca gül alsam da yetmez ki.. Bu güller bile onun güzelliğinin yanında bir hiç kalır..", dedi..

Resmi ekleyen

"Ne yapıcam ben..", diyip depresyona girince ben de ona fikrimi söyledim.

Gin-chan'ın tepkisi;

Resmi ekleyen

..Oldu, çok utandı ama kabul etti. Neyse, fikrimi anlamışsındır sen.

O yüzden bu gece partiden sonra biri gelip seni alırsa şaşırma.

Resmi ekleyen

Şimdiden iyi eğlenceler size..

Benim sana hediyem buydu. Hatta extradan yanında Zura da var.

Resmi ekleyen

Parti için bir sürü şey hazırladık Toshi ile. :D Yiyecek olarak da tatlı şeyler hazırladım bol bol. Gin-chan hepsini bitirmeden gel, çok gecikme. :lol:

Resmi ekleyen

Akşam görüşürüüüz. Şimdiden tekrar doğum günün kutlu olsun balım. ^_^ Nice mutlu senelere inşallah.. :* Yüzünü azıcık güldürdüysem ne mutlu bana. Sana çok şey borçluyum çünkü. :lol: Asla doğum gününü unutmayacağım kişilerdensin. Malum biz 16 Ocak, Şubat, Mart üçlüsüyüz. :D Seni seviyorum Nurcan'ım, biliyorsun.. ^_^ Hep birlikte nice doğum günlerine.. :*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onlar ne güzel hediyeler öyle :o Nurcanım, kankam, gülüm, balım... Doğum günün kutlu olsun. :D Ömür boyu foruma yapışmanı diliyorum tabi öncelikle foruma geri dönmen lazım. Geri dönmenden kastım kopmamız tabi yoksa buralardasın. Ses vermemeye devam edersen sana türlü işkenceler yaparım. ^_^ Neyse bunun bir kutlama mesajı olması lazım o yüzden işkenceli kısımları uzatmıyorum. Seni seviyorum kanka. :* Bu arada ölümüne parti havasındayım bu gece kopalım. :D Heee bir de hediyem yok telefondayım pc ye geçebilirsem bir şeyler düşüneceğim.

Edit:

Bugünün tarihi 17.02.2013 Geç olsun güç olmasın mantığıyla Nurcan'a hediyesini sunmak istiyorum. -_-

Şimdi kanka dedim herkes Gintokili hediyeler şeyyettiriyor ama sen zaten onunla evlisin ne gerek var ona :P

Biraz da başkalarını görmek senin de hakkın. :P

Bu sıkışık zamanımda kalktım gittim Zero'yu bulmaya. Onu bulunca "Biliyorum sen Nurcan'a yanıksın bu fırsatı kaçırma" dedim.

Hemen dikkat kesildi "Ne fırsatı" dedi ve psikopata bağlayıp üstüme atladı.

Resmi ekleyen

Tabi ben de durur muyum? Bir tane yapıştırdım suratına. "Kendine gel öküzlüğe gerek yok." dedim.

Bunun üstüne utandı, üzüldü. "Ne yapayım konu Nurcan olunca kendimi tutamıyorum" dedi.

Resmi ekleyen

"Tamam tamam neyse bu kadar oyalanma yeter işe koyulmamız lazım." dedim.

Oturduk düşünmeye başladık, Bir anda "Seher beni kafese kapa onun köpeğeee olayım dedi. Gitti kafes buldu kendini kilitledi.

Resmi ekleyen

Laaağğnn saçmalama diyerek onu oradan çıkardım.

"Offf be Seher izin versen ne olur?" dedi.

Resmi ekleyen

Oturduk yine düşünmeye başladık, bir takım beyin fırtınaları mı desem ne desem bilemedim.

Ama bir şey bulamadık. Sonra Zero "Aaahhh aklıma hiçbir şey gelmiyor" diye inlemeye başladı.

Resmi ekleyen

"Tamam tamam sakin ol ne yapacağımı biliyorum ama bunun için zirvede bıraktığım fotoğrafçılığa tekrar başlamam lazım, kıymetimi bil." dedim.

"Ah Seher sen de olmasan ne yapardım ben?" dedi ve yine o üzgün suratı yaptı. Ben de "Üzülme, bu işin üstesinden geleceğiz" dedim.

Veee benim harika fotoğrafçılığıma teslim oldu bil bakalım neler oldu.

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Görüyorsun dimi kanka senin için neler yaptı. Şu hale bile girdi. :wub:

Resmi ekleyen

Biliyorum Gintoki senin helalin ama bu çocuğu göz ardı etme gözünü seveyim. Seni deliler gibi seviyor. :ph34r: Neyse sen bu fotoğrafları sakla arada Gintoki'den gizli bakarsın. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.