Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

Barış spoiler olur bence öğrenmesen daha iyi, sadece sonlara doğru Kanda çiçekler falan görüp duruyordu hatırlarsan ona açıklık getirilecek oralarda tanırsın.

Mangasının o bölümlerini okumuştum, unutmuşum demek ki elemanın tipini. Bu o kişi mi?

Nilüfer çiçeği muhabbetiydi hatırlıyorum, allen'in bu ikisine güzellik yaptığını ve başbaşa bıraktırdığınıda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.