Jump to content

Önerilen İletiler

ben de birbirlerini öptüklerinde olduğunu sanıyrodum :D

Sims etkisi olabilir mi bu? :D

lise futbol hayatımda geçirdiğim motosiklet kazasında direksiyon göğsümün üstüne boynumla omuzum arasındaki kemiğe çarpıp orayı kırmıştı (hala hafif şişlik var öyle kaynadı artık) kırık koluma rağmen nasıl bir hırsa girdiysem şampiyonluk kupasını almıştım. koşarken nasıl acıyordu ağrıyordu öyle hala aklımda ama o an hiçbirşeyi düşünemiyorsun şimdi ise doğal olarak 5-6 yıldır ayağıma top değmiyor.

Geçmiş olsun ve tebrikler gerçekten azim hırs ve kararlılık örneklerinden.

Şu başlığı görüp duruyorum, İtiraf etmek istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. İtirafları tükettim mi naptıysam artık? Şu an düşünüyorum. -_-

Olmuyooğğğr, olmuyooğğğrrr.

Bulamıyoruuğğğmm.

Çok istiyorum, çok özendim.

Ezgi düştüğü zamanlar zevkle güldüğümü söylemiş miydim?

Söylemişimdir ya bunu.

Neyse bilmeyenler için gelsin bu itiraf.

Yine ağır işsizim bu spoilerları elimlen yazdım. Gajahsjdk

Hepinizi öpüyorum forumdaşlarım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf gibi itiraf :head2: 

Geceleri uyumayıp gündüzleri de sadece imkanım olursa uyuduğum için göz altlarımda hafif morluklar var. Öhm neyse sadede geleyim, okuldan çok sevdiğim bir hocamın 'Kızım sen madde falan mı kullanıyorsun?' demesiyle kapatıcılarla kanki olmam bir olmuştur. O günden beri göz makyajı müptelasıyım.  :depressed1-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sims etkisi olabilir mi bu? :D

Geçmiş olsun ve tebrikler gerçekten azim hırs ve kararlılık örneklerinden.

Şu başlığı görüp duruyorum, İtiraf etmek istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. İtirafları tükettim mi naptıysam artık? Şu an düşünüyorum. -_-

Olmuyooğğğr, olmuyooğğğrrr.

Bulamıyoruuğğğmm.

Çok istiyorum, çok özendim.

Ezgi düştüğü zamanlar zevkle güldüğümü söylemiş miydim?

Söylemişimdir ya bunu.

Neyse bilmeyenler için gelsin bu itiraf.

Yine ağır işsizim bu spoilerları elimlen yazdım. Gajahsjdk

Hepinizi öpüyorum forumdaşlarım. :D

Yalnız çok orijinal olmuş dfgjhkl

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzun zamandir ic ice spoiler acmiyordum. Simdilerde kimse yapmiyor sanirim. Sanirim bu yuzden Seher`in spoilerlari buyuk bir zevkle actim. Daha olsa daha da acardim.

Kanka kodu kopyalayinca kolay oluyor aslinda. Sid9fock

Ya dimi ben de özlemişim iç içe spoilerı. Çaktırmasana gtmkz. :D Sadece sondakiler kopyala yapıştır. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumdaki bi gruba sesleniyorum vicdansızlar ne diye avatarı mı begenmiyorsunuz -_- avatarıma kötü verenlerin ağızlarına buz yapıştırmak istiyorum ^_^ gahajsjsjjdjfj :D

itiraf ediyorum ne yapmam gerektini bilmiyorum sınav stresi yavaştan yavaştan bogmaya basladı beni :s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum --.- yine T-T

Ben geçen sene sınıfta ki bi erkek çocuğuna içimden laf atmıştım o da şöyle oldu ki ... Çocuğun Annesi ve Babası boşanmış bende aman nolcak ki sadece ayrı yaşıolar diodum ... Ve şimdi benim Annem ve Babam da boşanıyor ... Ve nasıl bi duygu olduğunu anladım . 

Ne zaman içimden birine laf atsam aynısı bana oluyo anlamadım gitti -.-

Geçen de ablamın dudağın da uççuk çıktıydı --.- alay ettim ... Ağzımın kenarları yara oldu 1 hafta ağzımı açamadım zor yemek yedim ağzım berbat haldeydi sdS:d.sFf. -.--

Biri beni dinlio heral 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.