Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bleach de Shiba Kaien' i hiç sevmiyorum.

İnsanları anlamak zor...

Hayır Shiba'yı sevmeyeni de ilk defa görüyorum. :P :D Adamla alıp veremediğin neydi anlayamadım...

Moralimi bozdun şimdi....Bleach demişken kaçıncı bölümdeydim ben ya. :D Moralimi düzeltmek için Bleach izlemeye gideyim bari...

İtiraf ediyorum, Sınıfımdaki herkes iyi ama sadece bir çocuk var işte ona çok gıcık oluyorum. :( Face den Naruto'yu izlediğimi öğrenmiş "Enee çizgifilm mi izliyon sen?" diyo gel de bunu öldürme planı yapma. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:angry:

Şaka şaka. :P

Herkesin zevki farkla sonuçta ama neymiş sana bu animeyi sevdiremeyen onu anlayamadım. :(

Aslında önyargıları kaldırıp izleyen herkes çok keyifli ve komik bir anime olduğunu bilir. .)

İnsanları anlamak zor...

Hayır Shiba'yı sevmeyeni de ilk defa görüyorum. :P :D Adamla alıp veremediğin neydi anlayamadım...

Moralimi bozdun şimdi....Bleach demişken kaçıncı bölümdeydim ben ya. :D Moralimi düzeltmek için Bleach izlemeye gideyim bari...

İtiraf ediyorum, Sınıfımdaki herkes iyi ama sadece bir çocuk var işte ona çok gıcık oluyorum. :( Face den Naruto'yu izlediğimi öğrenmiş "Enee çizgifilm mi izliyon sen?" diyo gel de bunu öldürme planı yapma. :(

ehehe. Aslında senin tepkini merak etmiştim. İmzanda da onu görünce... :D Shiba çok iyi bir adam bence. Ciddiyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ehehe. Aslında senin tepkini merak etmiştim. İmzanda da onu görünce... :D Shiba çok iyi bir adam bence. Ciddiyim.

Resmi ekleyen

Bir an için üzülmüştüm ama. One piece'nin sevilmemesinden daha ağır geldi. :P :D

İtiraf ediyorum: Bu yorumu görünce duygu karmaşası yaşadım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tam "tamam yazın Bleach izliycem" diyorum, spoiler veriyorsunuz! Üzülüyorum ama.

O kadar da spoiler sayılmaz Kaien Minato gibi

baştan ölü. :(

Hem spoiler yemekten nefret ettiğim halde anizlemiş gibi spoiler aldım. :( Ama yine de izlettirdi kendini.Güzel bir anime (Naruto'nun yerini tutmasa da. :P )

Hep sana denk geliyo ya :(

Anlamadım :P

Beni hiç anlamıyosun. :ph34r: Tercüme ediyorum: Evet o kısımlar sıkıcıydı ama resimdeki sahne eğllenceli değil mi? O bölümleri atlamamışsındır. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.