Jump to content

Önerilen İletiler

'herkes' yerine herkez yazan insanlara sinir oluyorum.

Aslında ben imla hatası yapan insanların birazcık salak olduğunu, öyle olmasa bile cahil olduklarını düşünüyorum. (Bu bir itiraftı)

Başka bir itiraf daha yapacak olursam; dahi anlamındaki -de'nin ayrı yazılmamasına takığım ve konuşmalarda acayip gözüme çarpıyor, odaklanamıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum bayramlardan nefret ediyorum çünkü oje sürmenin dünyanın en büyük günahı olduğuna inanan akrabalarımla vakit geçirmek istemiyorum.

baya acıklı bir durum :lol: ben oje, allık ve dudak boyasını günah olduğundan değil de, kızların ve kadınların doğallığını bozduğu için ayar oluyorum, sanırım kızlar ve kadınlar onları kullanınca güzel olduklarını sanıyorlar, nevrotik bir durum :P (tam tersi aslında çevrelerindeki erkeklere sorabilirler -_- ) rimel ve sürme güzel oluyor ama, yakışıyor hepsine :wub:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaptıkça alışıyor insan ilk başta hiç çekemezdim şimdi daha iyi durumdayım. B) :D

Ben de göz kapağıma kalem çekemiyordum. Yapmadım yapmadım bir gün ilham geldi bir yaptım pir yaptım. Artık yapabiliyorum. Birden geliyor bana böyle güçler :huh:

Edit:

Benim favorim beyaz tenli kadınların tüm yüzlerine fondöten sürmeleri ve boğazlarıyla yüzlerinde oluşan o renk farkı :mellow:

Benim yaşlarımdaki genç kızlarda bu bir psikolojik hastalık gerçekten. Yüzlerinde kapatılması icap eden çok büyük kusurlar olmadığı ve sürdükleri fondötenin o lekeleri kapatamadığını gördükleri halde fondöten olmadan adımlarını atamıyorlar. Öğretmenler zorla çıkarttırdıklarında ise teneffüs zili çalar çalmaz sanki çıplak kalmışlar gibi ya da nefes alamıyorlarmış gibi lavaboya koşup "omg omg omg" nidalarıyla tam tekmil vücutlarını boyaya buluyorlar :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.