Jump to content

Önerilen İletiler

Ahahaha. Songena ya eğlendim. :D Biz olduğumuzda da herkes önce Ezgi olsun dedi. Ben de getirin ya falan havasıyla gittim oldum. Ben çok severim kan aldırmayı, aşı olmayı falan. Sonra sınıftaki kızlar bana sarılarak aşı oldular. Aşıcılar bayağı eğlendi bana da sınıfın annesi gibisin demişlerdi. Bir havalanmıştım var ya. :D 1. sınıfta da aşı olduğumuzda ben yanımdaki çocuğu teselli ederken aşı olmuşuz ben bittikten sonra fark ettim. Çünkü deli gibi yanımdakini teselli ediyordum. :D

Edit: Kanka sen de bugünlerde hafifleyip duruyorsun. :D

İtiraf ediyorum, iki arkadaşım küsünce onları barıştırmaya çalışmıştım sonra çocuk bana küsmüştü. Olayları istemsizce gelişmişti. 3 sene boyunca içimde sıkıntı olarak kaldı. Onun üzerine ne yazılar yazdım günlüğüme. En son geçen sene yeni sınıfımdan bir arkadaşımın gazıyla mesaj attım meğer çocuk olayı çoktan unutmuş, biz seninle küs müydük dedi. İşte o an bitirdim, içimde ne pişmanlık ne de ona karşı iyi ya da kötü bir düşünce kaldı. Selam veriyor selam veriyorum o kadar. Bunun en büyük nedeni de ilk küsenlerden olan bir kız arkadaşım. Meğer benim arkamdan iş çevirmiş. Ah ah arkadaşlık zor iş ya.

Arkadaşın gerçeği zor zamanlarda belli olurmuş üzülme üniversitede daha iyi arkadaşların olucak :)

İtiraf ediyorum iş yerinde milyarlık bir cihazın kablolarını yanlışlıkla koparttım neyseki benden tecrübeli bir abimiz vardı da işi çaktırmadan kimseye çözdük yoksa çalıştığım bölümün alay konusu olurdum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• 2 hafta sonra...

Hahahahah hep sen mi bana yapacaksııın. :D Ahahah çok mutlu oldum ya eheheh. :D Anla bakalım halimi. :D Resmi ekleyen

Resmi ekleyen
Şu ifadeyi çok sevdim eheheh Necdet çok üzerine alınma ifadeyi ya da ne biliyim tuhaf kaçarsa söyle kanka. :D

Ne bonkörsün dante ya. :D Dağıtıyor adam. :D

İtiraf ediyorum az önce Necdet dedim ya bir kötü oldum. Ben hala ona Dante diyorum. Hatta Seher'e Dante de tişört yaptıracakmış falan diyorum o derece artık benim için Dante o. :D

Bu arada Kerem'in itirafı ben vakti zamanında pek ciddiye almamıştım. :D Şaka falandır o ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.