Jump to content

Önerilen İletiler

itiraf ediyorum ejderhaların hayla yaşadıgına ve lflerle birlikte bizden gizlendiklerine inanıyorum

İtirafına katılıyorum hatta deniz kızlarına ve uzaylılara da inanıyorum özellikle uzaylılara o kadar kitap okudum haklarında ayrıca vampir ve kurtadamlara da inanıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Küçükken uçması umuduyla dedemin civcivini 3. Kattan atmıştım.

Ahahah ahah h kawaii yaaa. :admire2-onion-head-emoticon: Çok hoşmuş bu yaaa. :D Ben itiraf etmeye gelmedim sizin itiraflarınıza gülmeye geldim. Bu da itiraf gibi oldu da neyse. :big-eye-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Azcık uzundu bende böyle yaptım-_- spoilerı açacaklar okumayı kabul etmiş demektir <_< sinirli bir ruh haliyle yazılmıştır. UYARI*UYARI-_-

Allah'ım içim daraldı resmen D: içimdeki bu kibir ve nefret nereden geliyor sürekli insanların yüzüne vurmak istiyorum bişileri bu dobralık değil kırıcı olmadan da dobra olunabilir neden kendimi tutamıyorum cidden yani x.x bazen insanların canını yakmak onları üzmek istiyorum gerçekten o kadar çok istiyorum ki tek kendilerinin olmadığını bu dünyada başkaları hatta onlardan daha kötü durumlarda olanları yüzlerine vura vura acımasızca kırılır mı diye düşünmeden direkt söylemek istiyorum, onların çektiklerinin yanında senin ki ne ki ? dercesine. Acıyı gerçek acıyı çileyi tatsın istiyorum. Şuan kendimi o kadar zor tutuyorum ki dişlerimi sıkıyorum içime atmak için. Buraya yazmasam nasıl rahatlarım bilmem -_- biri beni bu dünyadan alsın <_< itirafım bu işte kötü olmak en kötüsü hemde bunu istiyorum. Allah aşkına ya adaletsizliğe de sinir oluyorum bakar körlere de. Hadsiz kendini bilmeyen densizlere de. Bencil insanlara da hepinizi Allah ıslah etsin ne diyim -_- kustum iyice -_- İnsan olmaktan nefret ediyorum. İnsan olmaya çalışmaktan da. Bahsettiğim anlam içinde anlam barındırıyor ne demek istedi ki şimdi bu ? diyip de bnm sinirimi iki katına çıkaran biri olur mu bilmem. Ağağağağağ sataşasım dalasım var bi yerlere uf.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya yeter artık senle konuşmak istemiyorum aylarca konuşmasak bir kere bile aramassın o zor zamnımda bile yoktun tamam bende sölemedim ama insan arar senin peşinde koşmaktan alttan almaktan yoruldum farklısın farklıyız ama ayrılamıyoruz konuşuyoruz eskiden ıslak sopayla dövesim gelirdi seni <_< şimdi ise seni tanımıyorum 7-24 birlikte olduğum kişiyi tanımıyorum kendimide tanımıyorum _-_ rol yapmak istiyorum gülkerken ağlamak ağlarken gülmek kızgınken değilmişgibi davranmak her şeyin tersi şimdi gülerken anında ağlasam ağlarken gülsem tuhaf karşılanmamasını istiyorum !!!

SENİNLE YENİDEN KONUŞMAK İSTİYORUM YENİDEN YAKIN OLMAK SADECE SNİNLEDE DEHĞİL GEÇMİŞTEKİ HER KEZLE

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.