Jump to content

Önerilen İletiler

Babannem burada benim deneyimlerini konuşturuyor ^^

:o Ahhh >~< Bende diyorum bu ne diyorrr aaağ >-< Sen hala onu unutmadın mı ya Allah aşkına. <_< Hem deneyimden ziyade bende aşık olmadım çünkü aşk benm için farklı bir şeydir aşk tanımım tam tarif edemem ama yaşamadım da onu bilirim. Ha ama çook sevmişimdir o ayrı. Yaa babaanne deme be. <_< Nerem babaanneymiş benm. :'(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

:o Ahhh >~< Bende diyorum bu ne diyorrr aaağ >-< Sen hala onu unutmadın mı ya Allah aşkına. <_< Hem deneyimden ziyade bende aşık olmadım çünkü aşk benm için farklı bir şeydir aşk tanımım tam tarif edemem ama yaşamadım da onu bilirim. Ha ama çook sevmişimdir o ayrı. Yaa babaanne deme be. <_< Nerem babaanneymiş benm. :'(

ehm. her tarafın. çiçekli taç giyen mor saçlı bir kız mı? bu 60'lardan kalma babanne!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sizin bahsettiğiniz aşk anca gökden düşer :D ne olduğunu bilmiyorsunuz ama yaşamak istiyorsunuz :D

aşk ın beyin tarifi vardır ama onubulacak zeka nerde :D

o zeka bende.

Aşık olunması durumunda kişi; dopamin, serotonin ve noradrenalin gibi hormonların aktif ve dengeli şekilde salgılanmasıyla, bedensel ve zihinsel anlamda farklı bir deneyime adım atıyor. İlk görüşte aşkın gerçekleşmesinde, aşkın beyinde bağımlılık etkisi yaratmasında, sadakatin gelişmesinde hormonlar aktif olarak rol alıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ehm. her tarafın. çiçekli taç giyen mor saçlı bir kız mı? bu 60'lardan kalma babanne!

Konuyu kaynatıyorsun biliyor muydun ? SENİ DE FİŞLEDİM 1! Nerede kalmıştım heh u.u Belki 60seviyorum hem itiraf olsun eski antika şeylere ilgi duyarım. :d Mektuplaşacak bir arkadaş arıyordum bir keresinde buldum ama babacık izin vermemişti. :mellow: Al sana babaanne. <_< Seviyorum eskide olan bazı şeyleri özellikle sevgileri o mahcup erkekleri veya kızın elini tutmaya çekinenleri veyaa bir küçük şey ile mutlu olabilen insanları. Ne olmuş eğer bunları seviyorsam babaanne olmaya diyeceğim yoh. u.u
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuyu kaynatıyorsun biliyor muydun ? SENİ DE FİŞLEDİM 1! Nerede kalmıştım heh u.u Belki 60seviyorum hem itiraf olsun eski antika şeylere ilgi duyarım. :d Mektuplaşacak bir arkadaş arıyordum bir keresinde buldum ama babacık izin vermemişti. :mellow: Al sana babaanne. <_< Seviyorum eskide olan bazı şeyleri özellikle sevgileri o mahcup erkekleri veya kızın elini tutmaya çekinenleri veyaa bir küçük şey ile mutlu olabilen insanları. Ne olmuş eğer bunları seviyorsam babaanne olmaya diyeceğim yoh. u.u

birazcık ecchi olacak ama bu eskiden kalma beyefendi ile ilgili düşüncelerin nelerdir?

nuri-al%C3%A7o_511180.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.