Jump to content

Önerilen İletiler

Ay o nasıl arkadaşlık ?? Öyle yapan arkadaşı saniyede silerim.

Bak kanka atarlı atarlı konuşuyorum görüyor musun ? Ben aslında her gece yatmadan önce İsmail YK 90-60-90'ı dinlerim. Ondan sonra da Facebooklu olanı. Hatta İsmail Yk'nınkinden eldivenlerim falan var fantezik takılıyorum. :D

Neler saçmaladım yine lanet olsun, hepsi Se Na'nın suçu. :angry: Resmi ekleyen

İtiraf ediyorum, çok uyuz karakterlerin olduğu dizi film ve animeden çok soğuyorum. Böyle zorlaya zorlaya izliyorum. Zaten bu dizide çocuk ve kız çok tatlı olmasa devam etmezdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Ay o nasıl arkadaşlık ?? Öyle yapan arkadaşı saniyede silerim.

Bak kanka atarlı atarlı konuşuyorum görüyor musun ? Ben aslında her gece yatmadan önce İsmail YK 90-60-90'ı dinlerim. Ondan sonra da Facebooklu olanı. Hatta İsmail Yk'nınkinden eldivenlerim falan var fantezik takılıyorum. :D

Neler saçmaladım yine lanet olsun, hepsi Se Na'nın suçu. :angry: Resmi ekleyen

İtiraf ediyorum, çok uyuz karakterlerin olduğu dizi film ve animeden çok soğuyorum. Böyle zorlaya zorlaya izliyorum. Zaten bu dizide çocuk ve kız çok tatlı olmasa devam etmezdim.

Tihihih gece gece güldüm :D Ben de itiraf edeyim o zaman Türkçe popdan nefret ettiğim halde nerede bir pop şarkı duysam aklıma takılıyor ve bütün gece uyuyamıyorum içimde iğrenç şarkılar çaldığı için :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de senin sayende eğlendim kanka. :D

İtiraf ediyorum kafamda bigudiler var. :D Ve evet canıma susar gibi oldu ama içimden bir ses bu sefer güzel olacak diyor. :D Bir de bigudili halimi çok seviyorum aslında o yüzden yapıyorum bunu. Çok komik duruyor. Pembe bigudiyle aynı renkte tişört giydim evde salak salak dolaşıyorum. :D

Edit: O dile dolanma olayı beni de uyuz ediyor. Bir de kolay ezberleniyorlar. Yani bir kere dinlesem tamamdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de senin sayende eğlendim kanka. :D

İtiraf ediyorum kafamda bigudiler var. :D Ve evet canıma susar gibi oldu ama içimden bir ses bu sefer güzel olacak diyor. :D Bir de bigudili halimi çok seviyorum aslında o yüzden yapıyorum bunu. Çok komik duruyor. Pembe bigudiyle aynı renkte tişört giydim evde salak salak dolaşıyorum. :D

İtiraf ediyorum bigudi sadece film icabı takılır sanıyordum.Satılıyor mu öyle bir şey ya.

Şimdi kendinden doğal kıvırcık saçlı bir insanın salak yapışını okudunuz :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Satılıyor evet. :D Çok da komik oluyor yapınca. :D Acayip eğleniyorum aynanın karşısına geçip. :D Onları çıkarınca da çok komik oluyorum. Ama neyse ki yarın okula gitmek gibi bir derdim yok ve bir hatayı ikinciye tekrarlamam. :D

Dalgalı saçlı olmak isterdim. Şöyle güzel güzel buklelerim olsun. Ama nerede ? Hayır kısa hali mal mal dalgalanmasa tamam..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Satılıyor evet. :D Çok da komik oluyor yapınca. :D Acayip eğleniyorum aynanın karşısına geçip. :D Onları çıkarınca da çok komik oluyorum. Ama neyse ki yarın okula gitmek gibi bir derdim yok ve bir hatayı ikinciye tekrarlamam. :D

Dalgalı saçlı olmak isterdim. Şöyle güzel güzel buklelerim olsun. Ama nerede ? Hayır kısa hali mal mal dalgalanmasa tamam..

Ben bildiğin kıvırcık saçlıyım genelde kıvırcık saçlılar düz saç ister ama ben gayet memnunum da içim bir tek şeye yanıyor ünivertise hayatıma dümdüz küt saçlı ve kaşımda piercingli başlamak isterdim.Kıvırcık olunca saçı kısacık kestirmenin sonu hüsran sonu göz yaşı sonu bonus :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence kıvırcık saçlılar kısacık kestirmeli. Acayip tatlı oluyorlar. Ben çok seviyorum. Bizim okulda bir kız vardı mezun oldu. Benden 2 yaş falan büyük sanırım. Kız o kadar tatlı ki hala facebookta fotoğraflarını takip ederim. Erkek saçından biraz daha uzun kestirmiş. Yüz de güzel olunca çok yakışmış. Ama sen bilirsin tabi. Bu arada kıvırcık saçlı olup her sabah 6da uyanıp saçını düzleştiren küt saçlı bir sıra arkadaşına sahibim. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.