Jump to content

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Paprika

Önerilen İletiler

• Forum Admin

devamı nerde bununnnnnnnnnnnnn <_< bu mudur yani :huh: o kadar kafanı şişirelim dürtelim FF diye alkış tutalım sadece bir bölüm mü :unsure: neyse düne kadar buda yoktu :ph34r: ama olsun buda yeter yetmez ama ben yetiririm :D eline sağlık -_- senin için yazmasının ne kadar zzzooooooooorrrrrrrrrrrrr olduğunu biliyorum ^_^

adın gibi ne çok gizem örgüsü var birazcık açılsaydı iyi olurdu :P

tekrar sağol bacım ;)

en baştan bidaha okuyacağım satır satır not tutup seni lime lime edeciğim :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİRİŞ: 2500 ‘ler de bir yerlerde... Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz d

Görkem bir erkek,hem de döşü kıllı. :D

Benim de hızlı ilerlemem lazım 3 hafta oldu galiba yeni bölüm koymayalı :D

devamı nerde bununnnnnnnnnnnnn <_< bu mudur yani o kadar kafanı şişirelim dürtelim FF diye alkış tutalım sadece bir bölüm mü :unsure: neyse düne kadar buda yoktu ama olsun buda yeter yetmez ama ben yetiririm .eline sağlık -_- senin için yazmasının ne kadar zzzooooooooorrrrrrrrrrrrr olduğunu biliyorum ^_^

adın gibi ne çok gizem örgüsü var birazcık açılsaydı iyi olurdu :P

tekrar sağol bacım

en baştan bidaha okuyacağım satır satır not tutup seni lime lime edeciğim :ph34r:

Baştan okuma ya :ph34r: Açığımı falan yakalarsın diye korkuyorum :P

Şimdi daha 10 bölüm bile olmadığından bir gizem örgüsü toplamaya çalışıyorum sonra yavaş yavaş açılacak :D

Bir de okuduğun için asıl sen sağol :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Baştan okuma ya :ph34r: Açığımı falan yakalarsın diye korkuyorum :P

Şimdi daha 10 bölüm bile olmadığından bir gizem örgüsü toplamaya çalışıyorum sonra yavaş yavaş açılacak :D

Bir de okuduğun için asıl sen sağol :(

millet milyon dolarlık film çekiyo sadece mantık hatası resmen <_< senin yazında da olsun o kadar -_- hem başkalarına sölemem :ph34r:

bana ne diye teşekkür ediyon, etme :mellow: bir takipçin olarak bu benim görevim ve zevkim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

1ay olmuş hala yeni bölüm yok <_< nasıl yazarsın sen ya okuyucularını hiç önemsemiyormusun <_< nerde hani yeni bölüm tembel şey -_-

Allahını seven üstüme yeni bölüm atsın.

Eli kulağında. Ben bu aralar dalıp dalıp sürekli nasıl devam ettireceğimi düşünüp böyle mutlu oluyorum. Paprika bu dalma dönemine girdiğinde bil ki yeni bölüm gelecek :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Eli kulağında. Ben bu aralar dalıp dalıp sürekli nasıl devam ettireceğimi düşünüp böyle mutlu oluyorum. Paprika bu dalma dönemine girdiğinde bil ki yeni bölüm gelecek :P

mutlu oluyormuş <_< yeni bölüm gelecekmiş <_< dalıp dalıp duruyor yazamadan çıkıyor <_< yazmadıktan sonra banane <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Demesene öyle :( Bilgisayarda çok vakit geçirebilsem yazıcam da suç kahpe kaderin :unsure:

takipçin ve okuyucun olarak derim <_< ayrıca aplan olarak herşeyi derim :D sen o kaderi bana gönder ağzını burununu kırayım -_- sen karalamalarını gönder ben yazarım bilgisayarda hatta yazmam okur saklarım :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.