Jump to content

Üye Albümü

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kezzap yemiş yüzüne :o :o Bu da benim skype taki en son profil resmim :)

Evet arkadaşlar buraya sitenin üyelerini iyi tanımak adına resimlerinizi koyabilirsiniz bakarsınız yolda giderken birbirimizi tanıyabiliriz  :D

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :( Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :( Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fot

Posted Images

Ayyy çocukluk fotoğraflarımı bulduum. :D 4 yaşında nasıl OneDrive kullandığıma dair hiçbir fikrim yok. o_o

48DPp4.jpgJ6XaVo.jpg

OBk0rQ.jpgzYg3G6.jpg

Ay ne çirkin çocukmuşum. :P

Bilgisayar kamerası sıtayla. '-' Şimdilik bunlarla idare ediyoruz vuhuhuhu. x_x

Oha çok tatlıymışsın :P benimkini de atardım da mobil dramı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

birkaç ay önce saçlarım uzunken okul için subay tıraşı olmamışken.

25gbPq.jpg

Bu ondan 1-2 yıl önce flen liseye başlamamıştım daha 8. sınıfmıydım neydi

7Pk4WY.jpg

Bu da bizim kapının önü Orada görünen Hacı murat 124 de bize ayit 1971 modeldir, buda bi 3 yıl öncesi

qRYrpd.jpg

Arabanın yeni halini Görmek isteyen olursa atarım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Forum Admin

Yaslandirma teknigi yaa haahaha x.x Duzgun fotografim yok ki ya fotograf cekmedim ne zamandir. :huh: Ugrastiricam nihahahaha!1

@Integral Ya butun sihri bozdun yaa. Ben 2015 dogumluyum kuzenim yazmis.

Sen ne kadar tatlıymışsın öyle :D

Soldaki ben oluyorum geçen sene ağustos ayindan kalma bi fotoğraf şu an saçlarım daha uzun ^_^

11329857_10205948105174288_3603605938967

Bu fotoğrafı trollemek için cekmiştim ocak ayından kalma :D fotoğraf cekilmekten hoşlanmadığım için en yeni fotoğrafım bu diyebilirim

bkz: Sağdaki eleman : Ville Valo

10653843_10204861900939861_5977892875680

Değişik ve sıradışı insanları cidden severim. Forumda gördüğüm en değişik insansın fiziksel olarak tuttum seni ;)

Bennde son zamanlarda çekilen bir fotomu koymak isterim de son altı aydır düğünler hariç hiç fotom yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haaayt konuya bak :D ohoo 117 sayfayı şimdi kim dolanıcak foto dikizlemek için, hepsini şöyle tek sayfada toplasaydınız ya :P

Yaslandirma teknigi yaa haahaha x.x Duzgun fotografim yok ki ya fotograf cekmedim ne zamandir. :huh: Ugrastiricam nihahahaha!1

@Integral Ya butun sihri bozdun yaa. Ben 2015 dogumluyum kuzenim yazmis.

Witch çocukluğun da pek topalakmış, tam şaplak atmalık  :evil-smile-onion-head-emoticon:  Fazla sevimlicesin böyle prenses tipi . Benim çocukluğum senin çocukluğunu kesin döver  :whip-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haaayt konuya bak :D ohoo 117 sayfayı şimdi kim dolanıcak foto dikizlemek için, hepsini şöyle tek sayfada toplasaydınız ya :P

Witch çocukluğun da pek topalakmış, tam şaplak atmalık :evil-smile-onion-head-emoticon: Fazla sevimlicesin böyle prenses tipi . Benim çocukluğum senin çocukluğunu kesin döver :whip-onion-head-emoticon:

117 sayfanın hepsine baktıydım şcllddl -itiraf...-.

Hala topalağım ya. :( Hiç de bile benimki döver veuyh veuyh b) :D Teşekkür ederim<3 -buraya fotoğraf attığını unutmuştu...-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evettt. Bilin bakalım buraya yüzyıllar sonra kim uğradı?? Vueh vueh.

İlk geldiğimde takıldığım konulardan biriydi bu, malum FC konularıdır FF konularıdır derken uzun süre (2 sene olmuş abov.) pek dolaşmadım buralarda.

Aralığa girmişiz,  30 gün sonra da 2016 oluyor. Ben 2013'ün sonlarında gelmiştim buraya, bir de baktım ki aradan iki sene geçmiş.

Sonra didim, madem iki senemi geçirdim buralarda, neden foto atmıyorum ki...

Benden gelebilecek ve birkaç gün sonra sileceğim ilk, tek ve en son foto. Maalesef imzalısını veremiyorum, (heheh) ama Ankara'ya yolunuz düşerse kahve ısmarlayabilirim. ^^

Yaşasın patatesler!  

getti foto kaldırdım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evettt. Bilin bakalım buraya yüzyıllar sonra kim uğradı?? Vueh vueh.

İlk geldiğimde takıldığım konulardan biriydi bu, malum FC konularıdır FF konularıdır derken uzun süre (2 sene olmuş abov.) pek dolaşmadım buralarda.

Aralığa girmişiz,  30 gün sonra da 2016 oluyor. Ben 2013'ün sonlarında gelmiştim buraya, bir de baktım ki aradan iki sene geçmiş.

Sonra didim, madem iki senemi geçirdim buralarda, neden foto atmıyorum ki...

Benden gelebilecek ve birkaç gün sonra sileceğim ilk, tek ve en son foto. Maalesef imzalısını veremiyorum, (heheh) ama Ankara'ya yolunuz düşerse kahve ısmarlayabilirim. ^^

Yaşasın patatesler!  

??

Kimleri görüyoruz buralarda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.