Jump to content
Türk Anime TV Forum
getsuga

Naruto (Spoiler İçerir)

Önerilen İletiler

Misafir Kaya

naruto 616 türkçesi ne zaman gelicek bilen varmı ?

henüz 616 çıkmadı yeni yıl dolayısıyla bir hafta ara verdiler haftaya çıkacak.

Sorun değil pek kimse görmemiştir zaten. :D Böyle spoilere can kurban. :D :)

dimi yirim ben onları ya hele hinata nasıl tatlı öyle :wub:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

henüz 616 çıkmadı yeni yıl dolayısıyla bir hafta ara verdiler haftaya çıkacak.

dimi yirim ben onları ya hele hinata nasıl tatlı öyle :wub:

Evet. :D Sakura' ya oh canıma değsin çekiyorum nedense. :D Hıhh Naruto o kadar peşinden koştu ama sen değerini bilmedin Sakura. :D Bakalım anime de eskisi gibi yumruk atabilcek misin? :D Ne diyorum ben ya? :D Sanki beni duycakmış gibi Sakura'yla konuşuyorum. :D Ama böyle yapmak çok rahatlatıyo :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir Kaya

Evet. :D Sakura' ya oh canıma değsin çekiyorum nedense. :D Hıhh Naruto o kadar peşinden koştu ama sen değerini bilmedin Sakura. :D Bakalım anime de eskisi gibi yumruk atabilcek misin? :D Ne diyorum ben ya? :D Sanki beni duycakmış gibi Sakura'yla konuşuyorum. :D Ama böyle yapmak çok rahatlatıyo :D

Sakura ölsede kurtulsak diyorum ben en sevmediğim anime karakterlerinden biridir sakura.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda Sasuke'yi gördük...bakalım ne olacak Sasuke acele etmeye neden bu kadar acele ediyor merak ettim benim bildiğim Sasuke'nin davranışlarından biri değil bu...Naruto'nun çakrasını kilometrelerce uzaktan hissettikten sonra tedirginleşti gibi Sasuke...

Narutoyada helal olsun nereden nereye geldi be...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://f1303.hizliresim.com/17/7/ku97m.png

resim boyutu yüzünden böyle yaptım hacı narutoyu neden sevmedin diye çok soruyorlar zaten pek sarmadı izlerdim normalde ama bu nedir izleyici kitlesine bir bakar mısın 2-3 anime izleyip karara varmışlar necidir bunlar kim demişse doğru demiş izleyici kitlesi bunu hak ediyor açıkçası içlerinde iyi insanlar nadir çıkıyor ama naruto ergen animesidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://f1303.hizlire.../17/7/ku97m.png

resim boyutu yüzünden böyle yaptım hacı narutoyu neden sevmedin diye çok soruyorlar zaten pek sarmadı izlerdim normalde ama bu nedir izleyici kitlesine bir bakar mısın 2-3 anime izleyip karara varmışlar necidir bunlar kim demişse doğru demiş izleyici kitlesi bunu hak ediyor açıkçası içlerinde iyi insanlar nadir çıkıyor ama naruto ergen animesidir.

Ya ne karara varmışları ya millet sadece ne kadar sevdiğini söylemek için dünyanın en iyi animesi diyor ona bakarsan one piece için de aynı şey söyleniyor o zaman One Piece de ergen animesi.

Bak kardeşim buraya Naruto başlığına gelip Naruto'ya hakaret ederek kavga çıkarmaya hakkın yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş