Jump to content

Super Otaku

Üyeler
  • İçerik sayısı

306
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Super Otaku reacted to veritas in Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?   
    biz ancak toradora gibi bir şey yapabiliriz onu da senaryodan kopup entrikalara boğar yapamayız. 
  2. Beğen
    Super Otaku reacted to Rindo in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Danshi Koukousei no nichijou yarıldım gülmekten tam da ihtiyacım olan şeydi gülmek ....
  3. Beğen
    Super Otaku got a reaction from Kadir- in Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?   
    Aramıza hoşgeldin çoğumuz o hatayı yaptı :D
  4. Beğen
    Super Otaku reacted to .:Kanema:. in Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?   
    Kutsal ? diye soranlara yanıt verdiğim oluyor  :D Ama söylediğim zaman izlediklerinde (bazı kızlar yapıyor bunu) ay şu çocuk çok tatlı, ay bunu çok sevdim, ay çok güzel yok bu yok şu falan filan animeyi konusunun çekiciliğine göre izlemiyor bazılarımız ne yazık ki  :mellow:  
  5. Beğen
    Super Otaku reacted to Witch. in Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?   
    Kutsal soru tabiri kişisel sözlüğüme eklendikten sonra yan sıramdaki arkadaşıma "Zile kaç dakka var?" demek yerine "Kutsalı ver kız" demeye başladım aramızda öyle sürüp gitti, ilk kim çıkardıysa minnettarım o yüzden. 

Ya benim hoşuma da gidiyor ayrıca, insanlar iletişim kuruyor işte ne güzel. Hem fandomların kendi aralarında sahip oldukları bir şey olması önemlidir. Bilenler bilmeyenlere anlatsın işte.
  6. Beğen
    Super Otaku reacted to Amygirl in Animeler Hakkında Bilmedikleriniz / Size İlginç Gelen Şeyler   
    Evet bu bölümü... Fazla parlak ve hızlı ışık etki yapıyor böyle gerçekten de
  7. Beğen
    Super Otaku reacted to Amygirl in Animeler Hakkında Bilmedikleriniz / Size İlginç Gelen Şeyler   
    Tek ben olmaz :D sizler de bir şeyler ekleyin :)
  8. Beğen
    Super Otaku reacted to Estable in Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?   
    Şeklinde de sorulabilen, anime görseli altında ki yorum kısmına anime ismi sorma itemidir. Paylaşılan anime görselinin özellikle isminin verilmeyiş nedeni sırf bu soru sorulsun diye olduğunu düşünüyorum  :P Genel olarak tebessüm ettiriyor bence yanlış bir yanı yok  :lol:
  9. Beğen
    Super Otaku reacted to SiyahDranza in Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?   
    Bence gayet güzel bir soru Türkçe olması da 10 numara bazı yerlerde kötüye kullanıp Holy diye biliyorlar Yabancı sözcüklerle dilin kirletilmesi yerine kutsal sözcüğünün bunu karşılaması daha hoş hem de Türkçe'nin zenginliğidir.
  10. Beğen
    Super Otaku reacted to Adige in Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?   
    Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Kutsal yazıp bilgi istemek çok doğal. Amma velakin bir kesim var onlar biraz gıcık olabiliyor. Resmin üstünde açıklama kısmında anime adı yazılmıştır yine de yorumlara kutsal yazan kesimden bahsediyorum. Dikkatsizlik midir yoksa üşengeçlikten açıklama kısmını okumamak mıdır onu bir türlü çözemedim :D
    GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Beğen
    Super Otaku got a reaction from kuro - hebi in En Zeki Anime Karakterleri   
    Durarara Orihara İzaya Tabiki ;)
  12. Beğen
    Super Otaku reacted to Paprika in Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]   
    Peki peki bir şey demedim :D Bu aralar pek bir doluyum, vaktim olursa ilk işim ( ilk değilse de ikinci :P ) senin fanfictionını okumak olacak.
  13. Beğen
    Super Otaku reacted to Paprika in Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]   
    GİRİŞ:
    2500 ‘ler de bir yerlerde...

Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz düzenbazlar tarafından yönetilen karanlık bir dünya...

Beklenen ve üzerine birçok teori ve yorum yapılan III. Dünya Savaşı hiç bir zaman gerçekleşmedi. Çünkü olanlara kimse bir direniş göstermedi... İnsanlar devlet adamlarının her istediklerini yorumsuz kabul ediyorlardı. Emsali görülmemiş bir uysallık ve umursamazlıkla hayatlarını sürdürüyorlardı ve bunun karşılığında devletleri onlara yaşamaları için gereken şeyleri sağlıyordu:

Ozon tabakası delinmişti ve insan ırkının yaşamını sürdürebileceği hava koşulları artık yoktu. Devletler "Haze" adı verilen devasa küre sistemi içinde yaşıyordu. Küreler içinde yapay atmosfer sağlanmıştı. İnsanların Haze sisteminde yaşayabilmesi için tek yapması gereken, itaat etmekti. Başka çaresi olmadığını düşünen insanlar, itaat fikrinin o kadar da kötü olmadığını düşünmeye başlamışlardı. Ancak devlet artık onlara her istediğini yaptırıyor, yapıyordu.

Gece yarısı herhangi bir açıklama veya neden olmaksızın insanların evlerine giriyor, ailesini öldürebiliyorlardı. İlk etapta gerçekleri anlayıp isyan edenler çıktı. Ama isyanlar örgütlü değillerdi ve çok acımasızca bastırıldı. İsyan edenler ibret olsun diye çeşitli ilaçlar ile insanüstü yaratıklara dönüştürüldü ve akıllarını kaybettiler; artık insan değillerdi ve düşünme yetileri yırtıcı bir hayvan kadardı. Bu sebeple evlerine geri salındıklarında kendi ailelerini katlettiler. Bu olaylar olduktan sonra isyanlar giderek azaldı ve sonra da durdu.

Yaratığa dönüştürülen insanlar da "Noir" adı verilen hücrelere kapatıldı. Bu yaratıklar ilaç sayesinde çeşitli güçlere sahiplerdi ve bu sebeple devlet tarafından kullanılmaya başlandı; diğer bir deyişle devletin canlı silahları görevini görüyorlardı..

Bölüm 1:DİRİLİŞ

Bölüm 2:TANIŞMA

Bölüm 3:KİŞİLİK

Bölüm 4:PUZZLE

Bölüm 5:BİRLİK

Bölüm 6:KEDER

Bölüm 7:ESKİ BİR "DOST"

Selam sana Soukatsu
    Bölüm 8: KÜRE?

Bölüm 9: BEKLENMEYEN

Bölüm 10: AZİZLER

Bölüm 11: GÖZYAŞLARI

Bölüm 12: KATİL

14. Beğen
    Super Otaku got a reaction from Tzu-kun in One Piece Türkiye RPG   
    tavsiye için sağol :)
  15. Beğen
    Super Otaku got a reaction from yusufakyurt in Türkiyenin İlk Otaku Sosyal Platformu   
    burasıda türkiyenin OTAKU sosyal platformu değil mi ?
    yinede başarılar :D
  16. Beğen
    Super Otaku reacted to LeornKayn in Ecchi FC [+18]   
    amv'den amv atlarken bu kısım uygun gibi gelen bir amv denk geldim paylşıyım dedim :D
  17. Beğen
    Super Otaku reacted to Morgion in Swart and Onlıne Sezon 3   
    swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:
  18. Beğen
    Super Otaku reacted to Songena in Üye Albümü   
    resim attım bile :D Bi an cesaret edemedim 3-4 spoiler içinde ve link bir de :D Uğraştırıyo bayaa.
  19. Beğen
    Super Otaku reacted to Toprakezgi in Üye Albümü   
    Enee hepiniz çok hoşsunuz gençler. :D Annemle abim de "O ne Ezgi kim onlar ? :o" diyerek koccaman ekrandan gördüler maalesef pcnin salonda olma sorunları. :(
    Tunç :*
  20. Beğen
    Super Otaku got a reaction from Tugrul. in Üye Albümü   
    güzel çıkmışsın :D
  21. Beğen
    Super Otaku reacted to Estable in Uchiha Kardeşlere Özel Anime   
    Naruto’ya bir özel anime daha.

Shonen Jump’ın, Jump Super Anime Tour 2013 etkinliği kapsamında Naruto için özel bir anime bölümü hazırlanacağı ve bolümün Uchiha Itachi ve Uchiha Sasuke’ye yoğunlaşacağı açıklandı. Anime doldurma bölümden ibaret (filler) olan, komedi unsurlarının da yer aldığı özel bir bölüm olacak. O yüzden hikaye olarak çok fazla bir beklentiniz olmasın, bizden söylemesi.

Kaynak:Animefantastica
  22. Beğen
    Super Otaku got a reaction from Songena in Herkese merhaba :)   
    Benim adımda Emincan bugün kendimi foruma tanıtıyım dedim bu arada 16 yaşındayım anime seviyorum dışarı fazla çıkmam ayrıca sohbet etmeyi severim :D
  23. Beğen
    Super Otaku reacted to Songena in Herkese merhaba :)   
    Hoşgeldin. Ben de Meltem.
    Tanışma konunu açmanı bekliyodum. :D (Adını öğrenmek için. :P Biraz daha kendinden bahsetseydin keşke. :D)
    Forumda iyi eğlenceler.
  24. Beğen
    Super Otaku reacted to wOnkru in Anime Parody Videoları.   
    çok teşekkürler arkadaşlar eksik olmayın ben bu gaz 5 tane daha aralıksız yaparım :D
  25. Beğen
    Super Otaku reacted to wOnkru in Anime Parody Videoları.   
    eyw. kardeşim valla boyle bişey duymak istiyordum ilk defa yapdıgım için şimdi birazdaha ısındım bunlar önturlar diye bakabiliyorum artık seviye atladım resmen lvlup..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.