Jump to content

Namida

Üyeler
  • İçerik sayısı

549
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Namida got a reaction from Soranohikari in Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler   
    En Çok Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler Hangileri?  

Çoğu animeyi parlatan nokta ana karakteri olsa da bazı serilerde yan karakterlerin ana karakterlerden daha fazla sevildiği de bir gerçek. Bu nokta ünlü anket sitesi Charpedia’nın yetkililerinin son zamanlarda dikkatini çekmiş olacak ki üyelerine şu soruyu sormuşlar: “Hangi erkek yan karakteri ana karakter olarak görmek isterdiniz?”. 10000 kişinin katıldığı ankette sonuçlar şöyle:

20) Makishima Shougo / Psycho-Pass

19) Tsukiyama Shuu / Tokyo Ghoul

18) Atobe Keigo / The Prince of Tennis

17) Itachi Uchiha / Naruto

16) Portgas D. Ace / One Piece

15) Accelerator / Toaru Majutsu no Index

14) Tsukishima Kei / Haikyuu!

13) Rin Matsuoka / Free!

12) Izaya Orihara / Durarara!!

11) Mikoshiba Mikoto / Gekkan Shoujo Nozaki-kun

10) Shizou Heiwajima / Durarara!!

9) Makoto Tachibana / Free!

8) Takasugi Shinsuke / Gintama

7) Akashi Seijuro / Kuroko no Basuke

6) Levi / Shingeki no Kyojin

5) Sougo Okita / Gintama

4) Oikawa Tooru / Haikyuu!

3) Arakita Yasutomo / Yowamushi Pedal

2) Takao Kazunari / Kuroko no Basuke

1) Hijikata Toshiro / Gintama

Listedeki yan karakterlerin büyük bir kısmı çok sağlam karakterler olsa da elbette Japonların bu listesine daha birçok karakter eklenebilir. Erkek yan karakterler içerisinde sizin de görmeye doyamadığınız ana karakter olmasını istediğiniz karakterler yok mu?

Alıntı : AnimeF.

2. Beğen
    Namida got a reaction from historianWeeb in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
    deneyip bakmak lazim :D
  3. Beğen
    Namida got a reaction from Songena in Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler   

Çoğu animeyi parlatan nokta ana karakteri olsa da bazı serilerde yan karakterlerin ana karakterlerden daha fazla sevildiği de bir gerçek. Bu nokta ünlü anket sitesi Charpedia’nın yetkililerinin son zamanlarda dikkatini çekmiş olacak ki üyelerine şu soruyu sormuşlar: “Hangi erkek yan karakteri ana karakter olarak görmek isterdiniz?”. 10000 kişinin katıldığı ankette sonuçlar şöyle:

13) Rin Matsuoka / Free!

5) Sougo Okita / Gintama

Listedeki yan karakterlerin büyük bir kısmı çok sağlam karakterler olsa da elbette Japonların bu listesine daha birçok karakter eklenebilir. Erkek yan karakterler içerisinde sizin de görmeye doyamadığınız ana karakter olmasını istediğiniz karakterler yok mu?

4. Beğen
    Namida got a reaction from Nanilyas in Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler   

13) Rin Matsuoka / Free!

5) Sougo Okita / Gintama

5. Beğen
    Namida reacted to Kaxell in 2014'ün En iyi 30 Animesi   
    Saçmalık.
    Ping pong döneminde son sıradaydı nasıl ikinci oluyor... 
    NGNL nasıl o kadar geride o da ayrı... 
    Nisekoi Mahouka falan ilk 30 a zar zor girmiş wtf??
    Hadi onu geçtim o kadar SAO fanboyu/fangirl 'ü var... Listeye bile zar zor girmiş. 

Edit: Fate'e de laf atarım. 5. olmuş iyi hoş ama adamlar visual novelın yarısını daha anime yaptı (tekrar). Bu kısım o kadar yükseği haketmezdi.
    Gokukoku bile geride be...  
    Kiseijuu da 2014ün. Tokyo Ghoul da aynen öyle. Abi kim oyladı bu listeyi ya... 
  6. Beğen
    Namida got a reaction from AdminSlayer in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
  7. Beğen
    Namida got a reaction from Barış D. Baryshx in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
  8. Beğen
    Namida reacted to -Alper- in Anime İstek ve Önerileri   
    Kiseijuu : Sei no Kakuritsu tokyu ghoul a benziyor ama bence daha güzel nedeni ise ghoul kadar karanlık değil içinde arada bir komedi oluyor 

9. Beğen
    Namida got a reaction from Amygirl in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Tokyo Ghoul √A - 1
    Gugure! Kokkuri-san
  10. Beğen
    Namida reacted to Kaxell in Yeni katıldım. Herkese selam.   
    önce bir muzu alıp soyman lazım sonra muzun kabuğunu ikiye kes. kesilen parçanın tekini tuza diğerini de şekere batır. 
     2 gece 3 gün oda sıcaklığında beklet. 
    bu aşamaları düzgün yaparsan dolunay gecesi odana bir anime kızı geliyor ve kulağına üflüyor. eğer sağ kulağına üflerse anime sol kulağına üflerse manga bağımlısı oluyorsun.
    kesin bilgi yayalım.

ha bu arada selam!
  11. Beğen
    Namida reacted to Toprakezgi in Merhabalar ^~^   
    Sen ne ara banlandın ? İyi olmuş ya şu nickin yanındaki eller çok dikkat dağıtıcıydı. Yapma onları bence. aşsjdbaşsd

Zeyzey'in sesi mi hmm... :ph34r:  Duymadık bence. :ph34r:  Yalnız o ses kaydını sen yapmamış olabilirsin ve bunu kanıtlayamayız. Sen de o benim diye kanıtlayamazsın. Teknik olarak kanıt olmakla uzaktan yakından alakası yok. :D  Burası sanal ortam. İnsanlara inanıp inanmamak garip bir şekilde yürüyor.Bunu daha önce de belirtmiştim zeyzey olsan bile umrumda değil. Huzuru bozmadığın sürece sorun yok. 20 yaşında olduğunu görünce şaşırdım. 13-14 sanıyordum.. İlginç. Neyse, iyi forumlar ne diyelim. 
  12. Beğen
    Namida reacted to Evallark in ( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji   
    Erkek tsundereler candır ya. Ben çevireceğim için mangasını okuduğumdan bana manga daha iyi geliyor ama tabii animedeki manga kısımlarını karşılaştırırsak anime daha sempatik. Ao Haru Ride'ın mangası gerçekten çok iyi ama.  ^_^ 

Animenin sonu farklı olduğu için mangadaki kısımla biraz farklılık var o yüzden 20 bölümde dahil olmak üzere başlamanı öneririm.  ^_^ 

Bizden takip ettiğin için biz teşekkür ederiz.  ^_^
  13. Beğen
    Namida got a reaction from Sueño in Herkese Merhaba   
    hos geldin keyifli forumlar ^_^
  14. Beğen
    Namida reacted to jans09 in Haikyuu!! 2. Sezon Duyuruldu   
  15. Beğen
    Namida got a reaction from £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    anime karakteri degil ama strobe edge mangasindaki ninako karakterine benzetirim kendimi ^_^ genel olarak tip de biraz benziyor sanirim (onunda boyu kisa :D )
  16. Beğen
    Namida reacted to Barış in Roronoa Zoro FC   
    çeviri
    zoro kuma ile olan savaştan sonra neden ölmedi?

Tahminimce zoronun o kadar acıyı aldıktan sonra ölmeyişinin nedeni, beyaz bir ışık gördü ve ışığa doğru gel diyen bir ses duydu ve zoro yine yolu sapıttı :D 
  17. Beğen
    Namida got a reaction from £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Naruto Yerine Boruto Movie   
    harbiden ya boruto yu forumdan once gordugumde dalga geciyorlar sanmistim -_-
  18. Beğen
    Namida reacted to Nones in Naruto Yerine Boruto Movie   
    O kadar ismin arasında Boruto'yu hangi beyin nasıl buldu bence önce bir onu açıklasınlar.
    Takipteyim. 
    Teşekkürler.
  19. Beğen
    Namida got a reaction from Witch in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    kaneki nin animedeki son haline aşık olabilirim :3
  20. Beğen
    Namida got a reaction from buzlusüt in Herkese merhaba :)   
    hos geldin ^_^ keyifli forumlar
  21. Beğen
    Namida reacted to Amygirl in Anime ve Mangalar da Karşılaştığınız En İyi Yüz İfadeleri ve Chibiler   
    Ayrı bir iletimi Skip Beat e adıyorum :D Chibi komedi denince aklıma ilk gelen anime :D

22. Beğen
    Namida reacted to Soranohikari in Gekkan Shoujo Nozaki-kun [Tanıtım]   
    Aynen benim de Seo'yu sevme nedenim o odunluk kısmı :D Hem biz "nihai odunlar"dık değil mi :P 

Al sana bol bol kalp  :wub:  :wub:  :wub:  O resimleri hazır buldum gerçi :D
    Ve ehm bir süre bekleme ikinciyi :P
  23. Beğen
    Namida reacted to Mireille in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Az önce sinemada Unutursam Fısıldayı izledim. Çağan Irmağın diğer filmlerini izlemedim, o yüzden kendime göre yorum yapıcam, yönetmenin diğer filmleriyle karşılaştırmadan. Ben filmi beğendim, her ne kadar çok eleştirilse de. Şarkılar çok güzeldi, özellikle Sevdim ve Gel Ya Da Git şarkıları. Ayperi'nin ablasıyla olan ilişkisini izlemek de çok keyifliydi ayrıca, beni en çok o ikisi ağlattı zaten. 

24. Beğen
    Namida reacted to DHspark in SUÇ DÜNYASI -HANZAİWORLD- (Karakterini Tasarla Ortak Mangada Yerini Alsın)   
    Merhaba arkadaşlar. Ben TürkAnime.Tv ailesinin bir çalışanı , size kaliteli animeleri ulaştıran, değerli çevirmen arkadaşların, upload yapan arkadaşların ve tüm bunları düzenleyen yetkili kişilerin yanında daha çok etkinliklerle ilgilenen, hepimizin sevdiği, hayatımızda ayrı bir yeri olan Animeyle ve Mangayla ilgili bu güzel ve sıcak ortamda etkinlikler, projeler, çalışmalar yapan DHspark (Ahmet Arif Safir). AnimeKomedi'ninde çizeriyim. Bugün sizlere çok eğlenceli olacağını düşündüğüm yeni bir projeyle tekrardan merhaba diyorum. Bu proje, katılan kişilerin karakterlerini sunacağı ve bu karakterlerden seçilen karakterlerin çizmiş olduğum mangada toplanacağı ortak bir manga projesidir. Hep beraber bir manga dünyası oluşturacağız arkadaşlar. Tasarlanan karakterler bellli sürelerle tüm takipçilerin beğenisine sunulacak ve seçilen karakterler ana hikayeye eklenecek. Hem katılan kişilerin hem de takip eden okuyan kişilerin zevk alacağı güzel bir çalışma olacağı kanısındayım. Tüm bilgiler aşağıda mevcut, ayrıca örnek olarak hazırladığım manga ve karakter tasarımlarıda bunların arasında. Çoğu kişi için okul zamanı, günleri yoğun geçiyor biliyorum ama belli bir zaman sınırı yok çok uzun süreli bir çalışma olacak umarım çok katılımcı olur ve umarım keyif alırsınız.

HANZAİWORLD afiş

HANZAİWORLD'ÜN BAŞLANGICI... İLK MANGA BÖLÜMÜ... VE İKİ KARAKTER...

MANGA

KARAKTERLER

UMBERTO

YARGIÇ UMBERTO EKSTRA HİKAYE

MAUDOONG

EKSTRA BİLGİLER

-I. OYLAMA GALİBİ-

SHURUİ KONT

Yargıç Shurui Kont Hakkında

KARAKTER KARTLARI (OYLAMADA SEÇİLEN TÜM HANZAİWORLD KARAKTERLERİNİN KARTLARI BURADA TOPLANIR)

--İsimler Sözlüğü--

-----KURALLAR------

SIRADAKİ OYLAMA İÇİN KATILAN KATILIMCI SAYACI :  4
    (Bu sayaç sürekli güncellenir. Her oylamada katılımcı sayısı 10 katılımcıya ulaştığında oylama yapılır.)

---HANZAİWORLD'E KATILIM İÇİN---

FACEBOOK ADRESİ
    https://www.facebook.com/DarkHallArtworks

TÜRKANİME.TV PROFİLİ
    http://forum.turkanime.tv/user/18543-dhspark/

BİLGİ

25. Beğen
    Namida got a reaction from LadyGeorgie in Bendende herkese merhaba   
    hos geldin keyifli forumlar ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.