Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

Durum yanıtları bölümüne pegasusejder kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Düşününce sanırım mor saçlı kadın karakterleri diğerlerine tercih ediyorum. Favori karakterlerimin birçoğu mor saçlı. 

Spoiler

1799943170_images(5).jpeg.cfc49cfeda2a4a74009b115ef198caa8.jpeg

108206006_images(6).jpeg.9bb70c3d3fd1d211beb3f892eb8472a4.jpeg

352595657_images(7).jpeg.29efe024346c46333e47020c73e524ba.jpeg

Spoiler

1477385962_images(8).jpeg.a05bb5b1581332c166029937e2fd4666.jpeg

2. Jojo sülalesini düşünüyorum da... Adamlar üç nesilde kıta değiştiriyor benimkiler Orta Asya'dan çıkıp Toros Dağları eteklerine konmuşlar, beş kilometre oynamamışlar :silence-onion-head-emoticon:

3. Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.

4. Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.

5. Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabilir. Selam ve dua ile...

6. Odamı düzmüşüm, artık gerçek bir otakuyum UwU.

7. Mobilden manga okumama yarayacak, bildiğiniz güzel bir App var mı?

Bir tane buldum da, başlangıç için 5, sonrası için günlük 1 bölüm okumama müsaade ediyor.

Uygulama olmasına gerek de yok gerçi.. Telefondan girince sorun yaşamayacağım, rahat kullanabileceğim siteler de olur.

8. İzlediğim zaman neler yaşandığı hakkında hiçbir fikrim yoktu ama yine de eğlenmiştim

Spoiler

79468.jpg

9. İzlediğim zaman neler yaşandığı hakkında hiçbir fikrim yoktu ama yine de eğlenmiştim

Spoiler

79468.jpg

10. İzlediğim zaman neler yaşandığı hakkında hiçbir fikrim yoktu ama yine de eğlenmiştim

Spoiler

79468.jpg

11. Bazen umursamadığım insanların bana laf atmaya çalıştığını görüyorum ve laf atma çabalarına sadece böyle gülesim geliyor :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Hayır bir de sırf laf atacağım diye öyle saçma şeyler söylüyorlar veya konuyu öyle saçma yerlere getiriyorlar ki anlam veremiyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

12. Bazen umursamadığım insanların bana laf atmaya çalıştığını görüyorum ve laf atma çabalarına sadece böyle gülesim geliyor :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Hayır bir de sırf laf atacağım diye öyle saçma şeyler söylüyorlar veya konuyu öyle saçma yerlere getiriyorlar ki anlam veremiyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

13. İzlediğim zaman neler yaşandığı hakkında hiçbir fikrim yoktu ama yine de eğlenmiştim

Spoiler

79468.jpg

14. İzlediğim zaman neler yaşandığı hakkında hiçbir fikrim yoktu ama yine de eğlenmiştim

Spoiler

79468.jpg

15. İlk bölümü bitirdim sonunda ama gece bitirdim :scared-onion-head-emoticon:

Sona kadar pek bir şey olmadı ama sonda ki kızın sahnesi bi ürküttü beni, şimdi uyu uyuyabilirsen. Alacağın olsun sis :D

Spoiler

Sardı gibi de yani izleyeceğim, bataklığa doğru çekiliyorum :D

16. İlk bölümü bitirdim sonunda ama gece bitirdim :scared-onion-head-emoticon:

Sona kadar pek bir şey olmadı ama sonda ki kızın sahnesi bi ürküttü beni, şimdi uyu uyuyabilirsen. Alacağın olsun sis :D

Spoiler

17. Evde geçen garip konuşmalarımız;

Babam: Sen anca dizileri izle.

Ben: Evet baba dizileri (mat) izliyorum zaten.

Babam::oniondesuplz:

18. Evde geçen garip konuşmalarımız;

Babam: Sen anca dizileri izle.

Ben: Evet baba dizileri (mat) izliyorum zaten.

Babam::oniondesuplz:

19. İlk bölümü bitirdim sonunda ama gece bitirdim :scared-onion-head-emoticon:

Spoiler

20. 10 yıl önce kaybolduğum konserin canlı yayınında nasıl kaybolurum?:ahaaah-onion-head-emoticon: 

21. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. pegasusejder

pegasusejder

Keşke o acıyı millete şaplak atmadan önce de düşünüp atmasaymışsın :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Cidden bunu kim başlattı ve nasıl yayıldı bilmiyorum ama kötü zamanlardı :D Sonra birden bire duruldu ortalık çok şükür :D Sırf erkeklerin olduğu ortamlar cidden sakat oluyor :D

2. (See 98 other replies to this status update)

22. 10 yıl önce kaybolduğum konserin canlı yayınında nasıl kaybolurum?:ahaaah-onion-head-emoticon: 

23. 10 yıl önce kaybolduğum konserin canlı yayınında nasıl kaybolurum?:ahaaah-onion-head-emoticon: 

24. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. pegasusejder

pegasusejder

Kereste senin bu şaplak olayın bilinç altıma gömdüğüm bir şeyi hatırlattı :) Yalnız burada ben mağdur taraftayım :D 

Bizim askeri lisede bir ara meşhur olan "narkoz" diye bir kavram vardı. Bu narkozun amacı kaba ete yumruk atmak, eğer orayı uyuşturabilirsen başarılı bir narkoz yapmış oluyorsun. Milletin millete deli gibi narkoz attığı dönemlerde ben ayakta durup arkadaşın biriyle konuşuyorum. Arkamdan bir arkadaş sinsi sinsi yanaşmış ve var gücüyle benim kaba ete bir yumruk salladı. Hala hatırlıyorum nasıl ters bir yere vurduysa sinirler falan sıkıştı herhalde öyle bir acıdı ki 1-2 gün topallayarak yürüdüm. Ciddi ciddi topallıyordum ve bazen oturup kalkerken aniden acı giriyordu. İşin birde kötü tarafı ben topallarken falan millet soruyor ne oldu diye, bende "Oldu bir şeyler boş ver" diye geçiştiriyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ondan sonra belli bir dönem hep arkam duvara falan gelecek şekilde ya da ellerimi arkada birleştirerek bilinçsizce bir savunma sistemi geliştirmiştim :)

2. (See 98 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.