Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • Content Count

7,275
  • Last visited

• Days Won

164

Status Updates posted by Amygirl

1. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

9e9d6d73cc6adeb4a61d87128136813f.jpg

1. Show previous comments  15 more
    2. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl çook iyi olur abla, bu naçizane kulunu mutlu etmiş olursun. :) Dün Ezgi, Beytize falan iyi kaynattık yine, seni de aramızda görmek isteriz. :(( İnşallah yakın zamanlarda müsait olursun. :wow2-onion-head-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Aynen, yanlış hatırlamıyorsam Colla tv'de de olması lazımdı hafızamı tazelemem lazım en son hatırladığım  "ameyyjiing" diye bağıran bir adet utangaç Betcchi:wow1-onion-head-emoticon:

4. Amygirl

Amygirl

Aynen Colla Tv deydi :D

2. Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

fWRC3Rv.png

1. Show previous comments  14 more
    2. Caprihorn

Caprihorn

@pegasusejder Tamam.:waiting-onion-head-emoticon:

@Amygirl Abla geçen benim imza sorununu çözdüğün için teşekkür ederim.İşin vardır diye özelden yazmak istemedim.(bayağı geç bir teşekkür oldu kusura bakma):muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder Allah seni naapmasın :thank_you__onion_by_elcerbero:

@Caprihorn ne demek :thank_you__onion_by_elcerbero:

4. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl bilmem naapmasın acaba? Ne yapayım bende böyle ponçik bir insanım. :waiting-onion-head-emoticon:

3. Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş

Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi :silence-onion-head-emoticon: 1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..

4. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

I see no difference :loveloveplz:

1. Show previous comments  14 more
    2. pegasusejder

pegasusejder

Abla bilmiyorum bende çok fazla ben gibi güneş lekeleri var. Gözüm sıcakta ve güneşte direkt kızarıyor onun için uzak duruyorum. Sen niye bu kadar isteklisin. :D 

Abla bu soruyu soran tek kişi değilsin, inan bende hiç bilmiyorum sebebini, sorduğumda da söylemediler. :D İstersen sana reddediliş hikayelerimi anlatabilirim oldukça zevklidirler. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

3. Amygirl

Amygirl

Adana konusunda heveslendiriciyim :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Ay dur şimdi bir ara anlatırsın :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Ailemi de ikna edersen taşınalım hemen abla. :D

Tamam abla ne zaman istersen. :evil-smile-onion-head-emoticon:

5. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Show previous comments  15 more
    2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Amygirl Evet abla öyleyim de uykularımı kaçıran üç harfli -TUS-

belası var 9 ay sonra ona çalışıyorum. :drama-crazy-rabbit-emoticon:

Sevilmez mi hiç, Haikyuu'yu sevmeyen de ne bileyim :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Amygirl

Amygirl

@Perfectum o djleri boş ver :D :D 

@Pseudohomophylus kolay gelsin ama her interne dediğim şeyi diyorum önce uzmanlık branşını düşünme önce doktor olmaya bak. TUS ta ilk 20 ye girip FTR yazan ama kendi öz babasına STEMI tanısı koyamamış FTR asistanı olma bu çok üzücü bir durum.

4. Pseudohomophylus
  6. Jojo sülalesini düşünüyorum da... Adamlar üç nesilde kıta değiştiriyor benimkiler Orta Asya'dan çıkıp Toros Dağları eteklerine konmuşlar, beş kilometre oynamamışlar :silence-onion-head-emoticon:

1. Ryses

Ryses

Speedwagon Vakfı sağolsun :D

2. Amygirl

Amygirl

Her aileye öyle bir vakıf lazım :smoking2-onion-head-emoticon:

3. pegasusejder

pegasusejder

Abla biz ailecek Karadeniz hariç bütün bölgeleri dolandık, o sayılır mı sence. :confused-onion-head-emoticon:

7. Boy Love FF okumak isteyen olursa diye bırakıyorum buraya. Çok eğlenceli :D

Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Rüzgarın Çiçekle Dansı " Yazarı: Amygirl90 https://my.w.tt/Od1XRDKlubb

1. Show previous comments  6 more
    2. Amygirl

Amygirl

Namikawa Daisuke 17 Kasımda yayınlanacak bir romanın tanıtımını yapıyor şu günlerde. Sanırım live actionı da olacak doktor önlüğü ile videosu var burnum kanadı bu adam nasıl 44 yaşında bilmiyorum benden küçük gösteriyor.

3. Mika-desu

Mika-desu

+60 yaşında olanlar dışında yaşlı gösteren bir Japon hiç tanımadım.  Namikawa ayrı bir genç zaten.  Atalarının genlerini merak ediyorum, içinde ne var.

4. Amygirl
  8. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Show previous comments  13 more
    2. mrcemakg

mrcemakg

@AmygirlÖzellikle pandemi zamanında bol bol vitamin almak lazım. Malum çoğumuz doğru düzgün evden çıkamıyor. Güneş ışığı alamayınca vitamin eksikliği oluyor ister istemez.

3. pegasusejder

pegasusejder

Amy abla yeni gördüm geçmiş olsun :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Şu an ne durumda?

Ağız yaraları çok kötü oluyor, daha geçenlerde nasıl becerdim bilmiyorum ama çok fena ısırmışım (telde var). Kaç gün durduydu o yara artık tuz falan basıyordum çabuk iyileşsin diye ama bir etkisi oldu mu bilmiyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: En kötüsü de dilimin altında gömülü dişi almışlardı ve dikiş atmışlardı. Dilimi oynatamıyordum, dikişler alınana kadar sadece çorba veya cicibebe yiyebildim :/

Sigara zararlıdır diye kamu spotu da verelim :waiting-onion-head-emoticon:

Haikyuu çıktığı gün nöbette miydin abla, ondan mı o kadar sigara içtin :confused-onion-head-emoticon:

4. Amygirl

Amygirl

@mrcemakgpreparat olarak önerilmiyor beslenme olarak dikkat etmek lazım c vitamini olarak özellikle

@pegasusejderteşekkür ederim önemli değildi ya 2 günde geçti güzel baktım ağzıma çünkü. Gömülü dişte unutulan dikiş benim de başıma geldi kendi kendime aldıydım hehehhe ağız içindeki yaralar hep sıkıntı diş teli olanlar özellikle çok çekiyor

Haikyuu geldiği gün nöbetçiydim ama genel anlamda çok sevdiğim animeleri izlerken ya da mangaları okurken depresyona giriyorum bir nedenden ötürü ilginç bir huy 

9. Hiç BTS şarkısı dinlemedim ama bu çok iyi jsjdjdjdkd

1. Show previous comments  4 more
    2. lntegral

lntegral

Keko mu?Lütfen 

Spoiler

KEgGWl.png

3. Amygirl

Amygirl

lol bence orijinal şarkıdan daha iyi gitmiş video klibe hele o Selamün aleyküm ağalar dediği yer hahahaha 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Klip uyumuna ben de şaşırdım

Altına yazılan yorumları okumak da eğlenceliydi:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

10. 3 gündür herhangi bir yerde gördüğüm anime afişindeki renkli saçlı karakterleri alev saçlı sapığıma benzeterek bakıyorum. Son baktığım kadın olmasaydı iyiydi iyice kör etti bu aşk beni :help-onion-head-emoticon:

11. Yuri on Ice anahtarlığımı kaybetmiş bulunmaktayım :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

1. Show previous comments  1 more
    2. Amygirl

Amygirl

Hem de ağzı kalp şeklinde chibi idi :silence-onion-head-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Spoiler

images?q=tbn:ANd9GcQ6DatavpM2cw6fZbgWLGq

Umarım en kısa zamanda bulursun Emel abla:loveloveplz:

4. Amygirl

Amygirl

O ne kadar dadlış bir resim indirem hemen :thank_you__onion_by_elcerbero:

12. Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var :cute2-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  5 more
    2. Amygirl

Amygirl

bir yerlerde erik, kuru incir ve kayısı reçeli de var gördüm onları henüz açmamış :D 

3. Perfectum

Perfectum

Teyzemiz mutfağı seviyor anlaşılan :) benim annem de öyle. Kış hazırlıkları zamanı da geliyor. Zor yav anaların işi.

4. Amygirl
  13. Yarışmanın üçüncüsüne ulaşamıyoruz :silence-onion-head-emoticon:

1. Amygirl

Amygirl

Aranan kan bulundu tamam :dandyonionplz:

14. Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uygun olmayanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır!

15. Foruma açtığınız konular silinmişse:

1) Konunuz kurallara uygun değildir.

2) Benzer konu ya da derdinizi anlatabileceğiniz bir konu vardır, forumu araştırın.

3) Konuyu alakasız bir foruma açmışsınızdır.

demektir. Lütfen daha düzenli bir forum için kurallara uyalım. Dingonun ahırı gibi girmeyelim. Bu duvara daha güzel şeyler yazmak istiyorum.

2. Amygirl

Amygirl

Nihihihi :up-crazy-rabbit-emoticon:

3. Lucifèr

Lucifèr

Emel abla 6 sene geçti hala aynı şeyleri yazıyorsun azmini takdir ediyorum gerçekten

4. Amygirl

Amygirl

Sana altı yıl geçmiş bana 9 yıl olmuş :D 

16. Önceden instagramda falan reklamlarda sivilce çıkarma videoları olurdu, şimdi ayak topuk derisi yüzme videoları var. Amaç ne anlamıyorum. :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

1. KaladinStormblessed

KaladinStormblessed

:) begendiğin iceriklerle ilgili olmasın. ben hiçbirine rastlamadım :)

2. Amygirl

Amygirl

valla takip ettiğim sayfalar 30 tane ise 25 i animeler 25 in de yarsı haikyuu ile ilgilidir :booger-crazy-rabbit-emoticon:

1. Show previous comments  5 more
    2. Perfectum

Perfectum

Çizimler...( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Perfectum

Perfectum

Karakterler bir yana konuyu okuyunca aklıma hemen Avatar: Son Hava Bükücü geldi. Metaforlarını benzer buldum. 

4. Amygirl

Amygirl

Yolculuk bakımından belki ama Avatarla pek alakası yok ya :D 

17. Bazı insanlara dehşet çizim yeteneği sıfır hayal gücü verilmiş...

2. Amygirl

Amygirl

Aynen o :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

3. Yuki-chan

Yuki-chan

İçeri konusunda hayal gücü eksikliğimi bilmiyorum ama artık hepsi birbirini tekrarlıyor gibi geliyor bana. 

4. Gallardo

Gallardo

Dehşet hayal gücü ve sıfır çizim ile birlik olup güzel işlere imza atanı makbuldür.

18. Bu anime istek ve öneri bölümüne rağbet nedir anlamadım gitti. Discord sunucusunu mu bulamıyor bu millet nedir?

1. Show previous comments  1 more
    2. Amygirl

Amygirl

Önünü alamayız abla dün sabahın 4 ünde bir saat içinde 3 tane anime önerisi konusu açıldı. Bunun sebebi sitenin teması değişince ana sayfadan dc yönlendirmesi kalkmış millet dc den alacağı önerileri buradan almaya geliyor

3. Vega

Vega

Daha kolay baş ederiz bence :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:Bak üste konu var kör diye kovalarım onları :looser-crazy-rabbit-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Saçma sapan yerlerde açacaklarıma bu bölümde açsınlar, oraya bir düzenleme gelmeli de....

Türler arası sınıflandırma ve ayrıca Mal, imdb, ntv, nhk, niconico, anikore v.b. sitelerin top  25/50/100 listelerini ekleme var aklımda da nu aralar olmaz:beg-onion-head-emoticon:

19. Bu ikisinin seiyuusu evleniyormuş :D Şerefine ikinci sezon yapsalar keşke :D 

Aoharu.x.Kikanjuu.full.1915882.jpg

20. Duyuru!!!!! Anime önerileri ve bilinmeyen animeler için yardım amaçlı yeni alt forumlar oluşturulmuştur. Farklı yerlere konu açan kişilerin gözünün yaşına bakılmayacaktır!!! Kurallarımızı okuyalım çılgınssss :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

21. "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı için mangaka olur."

Bir Kakushigoto repliği :smoking2-onion-head-emoticon:

1. Perfectum

Perfectum

Miura sensei: Hold my sake :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. veritas

veritas

Adam beni tanımadan bana laf atmış

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.