Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Merhaba bu site çok karmaşık bu yüzden bir soru sormak istiyorum yu gi oh zexal animesinin altına yorum yazıcam ama parola istiyor parola nedir yardım eder misiniz 

2. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@mrcemakgpreparat olarak önerilmiyor beslenme olarak dikkat etmek lazım c vitamini olarak özellikle

@pegasusejderteşekkür ederim önemli değildi ya 2 günde geçti güzel baktım ağzıma çünkü. Gömülü dişte unutulan dikiş benim de başıma geldi kendi kendime aldıydım hehehhe ağız içindeki yaralar hep sıkıntı diş teli olanlar özellikle çok çekiyor

Haikyuu geldiği gün nöbetçiydim ama genel anlamda çok sevdiğim animeleri izlerken ya da mangaları okurken depresyona giriyorum bir nedenden ötürü ilginç bir huy 

2. (See 15 other replies to this status update)

3. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@mrcemakg Bademcik ya da herhangi bir ateşli hastalıkta ağızda hemen aftlar çıkıyorsa vitamin eksikliğine dikkat etmek lazım :sad__sad__onion_by_elcerbero: 

4. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@Pseudohomophylus ben de internken acilde yapamam bu ne be demiştim şimdi şöyle düşünüyorum bugün istifa etsem gene acil yazarım başka branşta da yapamam

@MikasaWithInTheFire beklerim gel diyeceğim de corona var daha iyi gelmemen biz seninle buluşuruz bir yerde :D 

5. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

Ben o sahnede kendime epey gelemedim bir de mazoşist gibi gidip tekrar izledim 

Ben şu anda Ankaradayım. Gazi'de Acil Tıp 3. yıl asistanıyım

6. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@MikasaWithInTheFire haikyuuist olarak anlatamam yaşamn lazım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

@Pseudohomophylus sen biraz yamacıma gel bakalım nerenin internüsün sen :onion_yep_by_7anime7drawer7:

7. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

Benimki sigaradan ya... Bir Haikyuist olarak o gece heyecandan iki saatte 6 sigara içtim işteydim. ondan sonra pörtledi. Normalde de düzenli sigara içen birisi değilim yani en son altı ay önce falan içmişimdir :D 

8. Hiç BTS şarkısı dinlemedim ama bu çok iyi jsjdjdjdkd

9. Anime, manga, novel vs karakterler gerçek hayat esintilerini bir yana bırakırsak hayal gücü ürünüdürler. Bir hayali ve fanteziyi barındırır arka planda. Çoğunlukla cinsel enerjiden doğan bir fantezi bu. Bu tür fanteziden arındırılmış fanservice material yanı olmayan idealize tiplere de rastlamak mümkün. Miyazaki animeleri gibi (tamam bir parça var kabul). Aynı şekilde bu tarz bir itkinin kullanıldığı ama gerçeklikten kopmamış karakterlere de rastlamak mümkün. Sanırım LOGH’da ki gibi veya Gundam veya Votoms’da ki gibi. Her halükarda onlar birer hayal ürünüdür ve gerçek hayat gerçeklerin olduğu yerdir. Siyah ve beyazı baştan böyle belirleriz grileşme sonradan başlar. Tahmin edersiniz ki kompleks eserler grinin tonlarından çıkar. Zannımca saf siyah veya saf beyaz örnekler yoktur. Bu noktada siyah olanın siyahı, beyaz olanın beyazı ne kadar temsil ettiğini (gerçek hayat gerçeği ne kadar temsil eder, gerçek nedir, gerçeği tanımlarken başvurduğumuz kriterler nelerdir…)  sorgulamakta fayda var. Bununla birlikte, nadir bulunabilirlikleri itibariyle grinin uç tonlarındaki örnekler ekstra ilginçlik teşkil edebilmektedirler (%1 gerçekçi %99 hayal ürünü bir karakterin ilham vermesi).

10. Anime, manga, novel vs karakterler gerçek hayat esintilerini bir yana bırakırsak hayal gücü ürünüdürler. Bir hayali ve fanteziyi barındırır arka planda. Çoğunlukla cinsel enerjiden doğan bir fantezi bu. Bu tür fanteziden arındırılmış fanservice material yanı olmayan idealize tiplere de rastlamak mümkün. Miyazaki animeleri gibi (tamam bir parça var kabul). Aynı şekilde bu tarz bir itkinin kullanıldığı ama gerçeklikten kopmamış karakterlere de rastlamak mümkün. Sanırım LOGH’da ki gibi veya Gundam veya Votoms’da ki gibi. Her halükarda onlar birer hayal ürünüdür ve gerçek hayat gerçeklerin olduğu yerdir. Siyah ve beyazı baştan böyle belirleriz grileşme sonradan başlar. Tahmin edersiniz ki kompleks eserler grinin tonlarından çıkar. Zannımca saf siyah veya saf beyaz örnekler yoktur. Bu noktada siyah olanın siyahı, beyaz olanın beyazı ne kadar temsil ettiğini (gerçek hayat gerçeği ne kadar temsil eder, gerçek nedir, gerçeği tanımlarken başvurduğumuz kriterler nelerdir…)  sorgulamakta fayda var. Bununla birlikte, nadir bulunabilirlikleri itibariyle grinin uç tonlarındaki örnekler ekstra ilginçlik teşkil edebilmektedirler (%1 gerçekçi %99 hayal ürünü bir karakterin ilham vermesi).

11. Anime, manga, novel vs karakterler gerçek hayat esintilerini bir yana bırakırsak hayal gücü ürünüdürler. Bir hayali ve fanteziyi barındırır arka planda. Çoğunlukla cinsel enerjiden doğan bir fantezi bu. Bu tür fanteziden arındırılmış fanservice material yanı olmayan idealize tiplere de rastlamak mümkün. Miyazaki animeleri gibi (tamam bir parça var kabul). Aynı şekilde bu tarz bir itkinin kullanıldığı ama gerçeklikten kopmamış karakterlere de rastlamak mümkün. Sanırım LOGH’da ki gibi veya Gundam veya Votoms’da ki gibi. Her halükarda onlar birer hayal ürünüdür ve gerçek hayat gerçeklerin olduğu yerdir. Siyah ve beyazı baştan böyle belirleriz grileşme sonradan başlar. Tahmin edersiniz ki kompleks eserler grinin tonlarından çıkar. Zannımca saf siyah veya saf beyaz örnekler yoktur. Bu noktada siyah olanın siyahı, beyaz olanın beyazı ne kadar temsil ettiğini (gerçek hayat gerçeği ne kadar temsil eder, gerçek nedir, gerçeği tanımlarken başvurduğumuz kriterler nelerdir…)  sorgulamakta fayda var. Bununla birlikte, nadir bulunabilirlikleri itibariyle grinin uç tonlarındaki örnekler ekstra ilginçlik teşkil edebilmektedirler (%1 gerçekçi %99 hayal ürünü bir karakterin ilham vermesi).

12. Şöyle final vermiş, adam akıllı kurgu ve konusu olan, aksiyonu bol, romantizm mümkünse olmayan, hafif uzun soluklu  webtoon aranıyor...

13. Yuri on Ice anahtarlığımı kaybetmiş bulunmaktayım :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

14. Yuri on Ice anahtarlığımı kaybetmiş bulunmaktayım :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

15. Shoujo bi şeyler lazım bana :loveloveplz:

16. Shoujo bi şeyler lazım bana :loveloveplz:

17. Shoujo bi şeyler lazım bana :loveloveplz:

18. Shoujo bi şeyler lazım bana :loveloveplz:

19. Top Spor Anime Listem

8) Kuroko no Basket 

7) Haikyuu 

6) Slam Dunk 

5) Battery 

4) One Outs 

3) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 

2) Ping Pong the Animation 

1) Cross Game 

20. Top Spor Anime Listem

8) Kuroko no Basket 

7) Haikyuu 

6) Slam Dunk 

5) Battery 

4) One Outs 

3) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 

2) Ping Pong the Animation 

1) Cross Game 

21. Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var :cute2-onion-head-emoticon:

22. FF yarışmasına giren hikayemin devamını getirmek istersem aynı başlıkta devam edebilir miyim yoksa ayrı başlık açman gerekir mi?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.