Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. konoha

konoha

Katiliyorum. Ayrica ben hic bu acidan dusunmemistim.

3. Songena

Songena

İyi ki düşünmemişsin. :D Denizkızında ve Kırmızı Başlıklı Kız'da üzülmüştüm çocukken. :|

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hadi hepsini yasaklayalım

1. Aaah ah Gintama sen nasıl bi' animesin? Filmin bitmesinden çok,Gintama'yı tekrar özliyceğimden çok seriyi izlemeyenlere üzüldüm. Film ne kadar çok şey kaçırıldığını anlatıyor. :| Hiç sıkılmadan kaç kere tekrar izlerim acaba? :D

2. Songena

Songena

Bir yandan izlemeni istiyorum. Bir yandan da Gintama'yı bitirip izlersen daha çok anlam bulucağını düşünüyorum. Şu an benşm kafam daha çok karışık. :P Karar senin. Spoiler yok onu diyim. :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

İzleme bence...Her ne kadar izleyip gülmeni istesemde muhteşem bir anime olsada,şimdilik yeni bölüm gelmiyeceğini bilmek (T.T) O boşluk hissi...

4. Songena

Songena

:( O da var. Bir de çok hızlı ilerleme bence. Hele 200 lerde. Pat diye bitirince etkisi kötü oluyo. :|

2. Herkes durum güncelleyip duruyor. Ben de çağa ayak uydurayım dedim. :D :|

2. Songena

Songena

Olur olur. :D (Nadiren özendiğin zaman ama. Yoksa zgünlüğü yaşayamaz insan. :D ) Arada uyum sağlamak iyidir. :D RAhatlatır insanı.

3. Songena
    4. Songena

Songena

Çok mantıklı bir nedenmiş. :D

3. Akashi karakterin konusunda hayal kirikligina ugradim... En tiksindigim kisiliklerden biri var icinde. Zaten kibri yuzunden bir yandan sevdigim bir yandan uyuz oldugum Aomine yetiyo animeye. Bir de senin kibrini hic cekemem lan... Gecen haftaki bolumun sonunda ne kadar hirslanip mutlu olduysam bu hafta da o kadar sinirlerim bozuldu. Kararliligin takimi toparlaman etkileyici de o mide bulandirici tavirlarin varken bes para etmez. -_-

2. Songena

Songena

Ankarali karakteri sevmek icin neden var ama o agzini acinca konusmuyo resmen etrafa kusuyor O yuzden biri de sevmiyo o yaratigimsi egoyu :D Ben cok farkli beklerdim bu karakteri. Mucize nesilde Kuroko disinda hepsinde icten ice kibir var zaten. Nolurdu yani bunda olmasaydi... Antipatinde sonuna kadar hakliymissin Zuleyha :D Akashi cizimi yapmistim bir de. Kendimden tiskindim... :P

3. Namida

Namida

bir kac arkadastan duymustum soyle iyi karakter boyle guzel hevesle bekledim karakteri, yok arkadas beklencek bi tarafi yok :D

ya bosver akashi yi haikyuu daki karakterleri ciz. :D hatta sema yeni kalemleriyle bana nishinoya cizecek B) :D

4. Songena

Songena

Haikyuu izlemedim aah ah ;( Openingini de Spyair soyluyor zaten. ;( İzleyince cizecegim ama. :D Sende ciz bir ara. :P

4. Ödünç verdiğim kitabı istemediğim halde her gün gelip "Aa,bugün kitabı getirmeyi unutuuuumn. Ama yarın getiricem." diyen şahısın amacı ne? Söyleye söyleye bekler oldum... Üstelik aylardır nerdeyse her gün bunu deyip de unutmayı nasıl beceriyo? Demek ki neymiş? Ödünç aldığımız kitapların turşusunu kurmayalım. :D Çekiyorum acısını... Neyse, içimi dökerek saçmalıyorum yine. :D

5. Bi' renklendirme işine merak sarmadığım kalmıştı. http://i.hizliresim.com/zRVLM6.jpg Bir de bitirebilsem çohoş olcak. En büyük sorunum paintte yapmak. Hiç cool değil. :@

2. Toprakezgi
    3. Songena

Songena

Paintte yaptığım için bitmiyo :D Bi göz için bile bayaa zamanım gitti :|

4. Songena

Songena

Nasıl buldun bu durumu? :o Deme öyle ilk başta herkes cin ali gibi çizer pratik yapa yapa iyi oluyo. Bir de paintte ömrümü yedi o renklendirme. :D

6. Bugünlerde biri de çıkıp demiyoki "Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?" diye. Artık ben bunun konusunu açıcam heee. :P

2. kawaii kereste

kawaii kereste

akciğer önemli

3. Cold Dewil
    4. Songena

Songena

Tamam SUNA abla konu açmış. :D Benim konu açmama gerek kalmadı,dağılın. :P

7. Eve kapanırsam nedeni animeler olmaz. Her yerde, adım başı Suriye'li dilenci görmek olur. :|

2. jans09

jans09

Dünyanın her yerini kaplamış durumdalar sanırım... burda da varlar.

3. LeornKayn

LeornKayn

Umarım içimizde yaşarken gelicekte problem çıkarmazlar...Türkiye içinde yaşayanlar bir zamandan sonra ihanet etmeden duramıyorlar...bizim Türkçe hocasının sözü iyidi "Biz çok iyi bir milletiz fakat içimizde çokta hain var" demişti...

8. http://www.atv.com.tr/webtv/elin-oglu/ozelvideo/elinoglu-yakinda-atvde?id=88dff59d-fbc3-45e2-a016-3d5973d3ecc3 Abnormal Summit Turk versiyon. :D İsmi sevdim. Fragmanda yazilarin altindaki biyik disinda ilgimi ceken sey pek yok. :(
    2. Songena

Songena

En azindan durustler. :D Koreliler de cok diziyi Japon dramalarindan ya da mangalarindan aldiklari icin pek garipsemiyorum. -_-

3. Songena

Songena

Artik bu durumu gectim bizde. :/ Uyduruk diziler bile hep uyarlama. Duzgun yaparlarsa hosuma gider acikcasi. Kore' deki programda Turkiye temsilcisine saygisizlik yapildi. Gecmiste Koreli esinden evlemenmeden birkac ay once bir kizla sanalda hos olmayan konusmasi ortaya cikti diye o kadar yalan hikayeler uyduruldu, abartildi. Sonra adam programdan atildi. :/ Bu olaydan sonra Satin almamiz hos olmayabilir ama Kore den cok daha iyisini yaparsak da sevinirim yani. :(

4. Songena

Songena

İlk bolumden sonra gorcez artik. :D

9. Hayattan tek isteğim; Yarın ki sosyoloji sınavının iptal olması. Çok şey istemiyorum. :|

2. Amygirl

Amygirl

lisede sosyoloji mi olur O.o

3. Songena

Songena

Olmadııı. :@ TM bölümünde var. :( Hoca siyasetçi gibi. Geçen yıl demokrasi vardı. Toplumdan da kurallardan da nefret ediyorum zaten. :@ İki yıldır siyasetçi gibi hocalar geliyo. :| Bi' susmadınız. Birkaç kelimede anlatılcak şeyi elli cümlede diyo. :| Bir de birkaç ders bunu yazdırması var. Her şeyi arı hızında yapmamızı bekliyo. Booğ. Matematikte hoca çok hızlı soru çözerken bile bu kadar yorulmadım ben. :( Sınav da çok kötü geçti. :(

4. fuyu

fuyu

Herşey iptal olurda sınavlar olmaz :/

10. Merutemu. :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sana uymuş bak latin harfler, benim ki uymuyor ; barushu

2. Songena

Songena

En azindan benimki gibi kulaga komik gelmiyo. :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bence iyi geliyor kulağa senin ki

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Konoyarooo.Bakayarooo :D

2. Ogeday

Ogeday

Katsurap yerine Zurap daha iyi :D

3. Songena

Songena

Katsurap kulağa daha hoş geliyo. :D Bee' nin eksikliğini hissettim şimdi. :D

11. Herkese bol animeli iyi tatiller. :D

1. Skadi

Skadi

sanada (:

2. Ogeday

Ogeday

Teşekkürler sanada :D

3. Mileydi

Mileydi

bol animeli tatilsiz günler bana da :(

okullar açılıyor diye veryansın edilen günler geldi aklıma :D

12. Yeni imzam... B)

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Yeni imzan 3 noktamı o.O Anlamadım ben bu terslikte bi işlik var.

2. Songena

Songena

:D Bu terslikte Gaara'lı bir işlik var. :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Şok güzel :D

13. Street Fighter' in fan yapimi mini dizisinin etkisindeyim. Yeni sezonu bekliyorum. ;( Aah ah cocuklugumu hatirladim. Nostaj- Bana n'noluyorsa artik. Hayir, oyun ciktiginda ben dogmadim ki... Ama cidden guzel yapmislar. O nasil kucuk butceli dizi? O.o" diyerek izledim. Bir bolume 12dk cok az ama hikayeyi ayrintili, derin isledikledikleri icin izlettirdi.

1. Songena

Songena

Street Fighter' in animeleri varmis. İzleyen, tavsiye eden var mi? O.o

2. veritas

veritas

ben bir kaç tanesini izlemiştim sadece bir tanesini tavsiye ederim o da ryu vs sagat ile başlayıp ryu&ken vs bison ile bitiyor. Diğerlerinin çizim kalitesi o kadar güzel değil. Ha bir de sf4 için yapılan animasyonlara bakılabilir. Evil ryu dehşet olmuştu viper a karşı

3. Songena

Songena

Tesekkur ederim. ^^ Yeni sezonu beklerken ara ara izlerim. ;(

14. Gintamanın bölüm sonları mutlu son mu trajedi mi bazen anlamıyorum. :o

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Trajikomik daha anlaşılır olur bence :D

2. Songena

Songena

Komik olduğu kesin de bazen karakterler mutlu mu yoksa ağlamak mı istiyor? :D (Ben bile zor anladım cümlemi. Yorgunluk insana neler yaptırıyor. :D )

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Animenin her an nasıl tepki vereceği belirsiz oluyor :D Birde duygusal sahnelerin sonunda değişik bir hal takınıyorlar.Bazen bilerek mi o tepkileri veriyorlar diye düşünüyorum...Bknz: Sougo Nee-san bölümü...

15. Gintama' ya son 2 gun! Carsamba nirdesiiin? ;(

1. rek

rek

Pazar günü GoT 5. sezon başlıyor o yeter bana. :D

2. asci

asci

OVA gelecekti öncesinde ama meydanda yok:(

3. Songena

Songena

İng. cevirisi bile yok onun. :( Daha gecenlerde Gintama' nin Face deki fan sayfasinda birkac kare paylasmislardi. :D

16. "Soylemedim mi ogul. Tanzimat var, gavura gavur denmeyecek. " YGS' den bir alinti. Şok gecirdim o soruda. :D

1. Songena

Songena

Trajik anilara bir tane daha eklenmis oldu. :|

2. Nayru

Nayru

neydi o sorunun cevabı?

3. Nayru

Nayru

o kadar da sosyal kasmıştım hiç değmezmiş meğer

17. Yeni avatarımı çok sevdim.

1. Ogeday

Ogeday

KALSİYUM gerçekten önemli :D Bence de çok güzel olmuş ^^

2. gereksiz

gereksiz

bir zamanlar bende bunu kullanırdım ahh eskiler ahhh :D

3. Paprika

Paprika

Ben de diyorum birisi kullanıyordu bunu,kimdi,kimdi. ^^

18. Dizi izlemek için kardeşimin eve gelmesini bekliyorum. ;( Şebelekle izlemeye alıştım. :D Bir de insan gibi izlese kulaklık fırlamasa çok güzel olcak. :@ Her şeyi kulaklıkla dinleme hastalığı başa bela. ;(

1. Lethal

Lethal

Hiç sormaaaa ya :D Whatsapptan sesli not yolluyolar onu bile leptoptan kulaklığı çıkartıp telefon'a takıp öyle dinliyorum :D Çok kötü bi huy -,-

2. ohmy34

ohmy34

arkadaş ya küfür ediyorsa evdekilerden biri duysun bak ne oluyor o zaman :D

3. Songena

Songena

Telefonla konusurken bile kulaklik taktigim oluyor. :D Sesli notta bence de kulaklik iyi. Tedbir olur. Asdfghj

19. Huuh sakinim. :D

1. HolySpirit
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Vayy anime girl tripleri :P

3. Songena

Songena

Hos buldum. :D Huysuz ossan tepkilerii. :P

20. Leviiğğ seni çok seviyorum. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/988246_399307680189214_1759710201_n.jpg

1. Paprika
    2. Songena

Songena

Oy böyle daha güzel kedi gibi parlıyo. :D Bir de kırmızı etceklerine kahverengi versiyonu olabilir. :D

3. Paprika

Paprika

Bence de böyle daha güzel,karizmatik olmuş bir hayli.

21. Kardeşim yüzümden çok garip anlar yaşıyoruz. :@ İki kurşun kalemi birbirine vurup ritm yaparken kalemlerden birinin ucu kırılıp uçtu. Sırtına girdi. :D Fark etmediği için sırtına böcek yada sinek girdiğini sandı. :D O anki telaş halimize hala gülüyorum. İşin kötü tarafı arkadaşıma anlatınca inanamayışı. :D Gerçi haklı,bende inanamazdım. :|

1. Amygirl

Amygirl

kardeşin yüzünden mi senin yüzünden mi :D

2. Songena

Songena

Nasıl buluyosun bu kadar güzel gifleri ya. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.