Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Ya petleri kalıpla mı yaptınız siz??? :D

Petleri kalıpla yapıyoruz markette koruyucu pet kalıplarına girip 100bin creditse alıyorsun istediğin peti,gerekli malzemelerini gereken gezegenlerden topladıktan sonra yada toplamışsan kalıbı işliyorsun.Tabi işlemek saatler sürüyor warframeninde F2P anlayışı bu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Petleri kalıpla yapıyoruz markette koruyucu pet kalıplarına girip 100bin creditse alıyorsun istediğin peti,gerekli malzemelerini gereken gezegenlerden topladıktan sonra yada toplamışsan kalıbı işliyorsun.Tabi işlemek saatler sürüyor warframeninde F2P anlayışı bu :D

Ben daha yeni başladım bazı malzemeleri elde edemiyorum o yüzden askıya aldım :D :D Bu arada Uzay görevlerini tek mi yapıyoruz???

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben daha yeni başladım bazı malzemeleri elde edemiyorum o yüzden askıya aldım :D :D Bu arada Uzay görevlerini tek mi yapıyoruz???

Yok uzay görevlerine takımca giriyoruz genellikle, tek yapamazsın zaten zorlar seni özellikle savunma görevleri :) Bu arada pet için pet görevi var. Pet Fukrow Görevi diye, onun açılmasını bekle pet yumurtası ve kuluçka malzemesini görevden alıyorsun. Geriye sadece güç çekirdeği malzemesini almak kalıyor onuda marketten alıp atölyede yapıyorsun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok uzay görevlerine takımca giriyoruz genellikle, tek yapamazsın zaten zorlar seni özellikle savunma görevleri :) Bu arada pet için pet görevi var. Pet Fukrow Görevi diye, onun açılmasını bekle pet yumurtası ve kuluçka malzemesini görevden alıyorsun. Geriye sadece güç çekirdeği malzemesini almak kalıyor onuda marketten alıp atölyede yapıyorsun :)

Yaşam destek üniteli bi görevi yaptım uzayın Odonata Prime Sistemleri çıktı :D Ama sonra zorlaştı dediğin gibi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaşam destek üniteli bi görevi yaptım uzayın Odonata Prime Sistemleri çıktı :D Ama sonra zorlaştı dediğin gibi :)

Rastgele oyuncu gelebiliyor oyunlara sana denk gelmemiş :D direkt şimdi oyna demeden beklersen otomatik oyuncuları gruba alır ve grup kurar böylece grupça görevi bitirebilirsin :D

benide gruba eklerseniz sevinirim  :)

Oyunu indir oynamaya başla ismini yaz klana alalım seni :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet size bugün bir öneriyle gelmek istedim 

oyun fena gözükmüyor multiplayerde oynanıyomuş :D

severseniz ve isterseniz birkaç bölüm çekip oynarız :D

oyunun max. kaç kişi giriliyo o konuda bi fikrim yok bilen varsa yazabilirmi

Ark'ın çizgi hali gibi :D ya survival oynaycaksak Ark oynayalım ya bunları boşverelim bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.