Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

lisede Mu Online kasarken 30k kişilik bi private sv de hile açıp kasıyorduk ama sv nin çoğunda vardı :D sonra guild olarak ban yemiştik. oyundaki en güçlü 2 guillden biriydik adamları zorluyorduk falan biz ban yiyince admini mail yağmuruna tutmuşlardı türklerin banını kaldırın sw de rakip kalmadı diye xD

Ahahaha.. Oda iyiymiş :D geri açtılarmı banları peki :)

Aionun çevirmenlerinden bazılarını tanıyorum oyun güzel diyolar ama ben pek sevemedim [emoji17]ve 1 haftada 65 level mi oha nasıl [emoji44]

Sen nediyon benim Ömer diye arkadaş var 2-3 güne 65 oluyor adam :D Onuda çağırdım oda gelicek büyük ihtimalle seri seri kasarız :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Ya zamanında ben oynarken serverda 1-2 kişi vardı problemli. Adam globalden sağa sola laf atıyor fln ama GM tanıdığı olduğu için bişe olmuyordu. Gameforge n hem Türkiye hem ana sitesine mail attık. Böyle böyle bazı GM lerden şüpheleniyoruz adam kayırıyorlar fln diye. Çünkü bir ara şey yayıldı GM dungeonda yardım etti diye. Ama TR yönetiminin çok umrunda olmamıştı :D Al Riot TR yi vur Gameforge TR ye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Riot tr dayaklık zaten. Staj başvurusu yapıcaktım dedim bunlar bana birşey ögretemez tek yaptıkları türkçeye çevirmek o yüzden eu başvuruları açmasını bekliyorum.

Onun haricinde Aion'la ilgili bir ricam olucak. Ben 65 lvl oturup kasamayacağımı farkettim. Hem bu hafta içinde bitirmem gereken çevirilerim var hem de haftaya üni açılıyor günde 1 saatten fazla giremem. Bu yüzden hali hazırda kasılmış ama kullanılmayan bir hesap varsa bizim oynayacağımız serverda, talibim. Eğer yok çok kasılmış para harcanmış vs.vs. denirse o zaman fiyata bağlı olarak satın da alabilirim. Bunun için konuyu fazla dağıtmayım bana özel mesaj atarsınız.

Bu arada eski mesajlarda gördüm, bu konuda da gayet sohbet edebilirsiniz. Sonuçta kulüp olduğundan kulüp içi konuşmalar sıkıntı yaratmaz.

(zaten ölmüş konuları yavaş yavaş temizleyip birleştireceğim, bazıları sunucuda yer kapliyormuş)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahahaha.. Oda iyiymiş :D geri açtılarmı banları peki :)

açmadılar admin bizi sevmiyordu zaten gerçi sw nin %90 ı sevmiyordu xD 15 kişi falandı guild herkes direk toplu İD ban yedi :D normalde sw 3 senedir falan açıktı biz ban yedikten 4-5 ay içinde herkes bıraktı kapandı sw xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğru dürüst mmo yok piyasada hepsi ya hileli hurdalı ya adam kayırmalı bi AION oynamadım daha önce keza Mu online'ı da arkadaşlar oynamıştı zamanında birde şu var adamlar aldı başını gitti durumu ha beraber vakit geçirme yönünden olabilir ama ben şimdi başlasam adamlar uçmuş diye bırakırım oyunu kesin :D Cabal'da oldu mesela zamanında :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.