Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

• Forum Admin

Doğum gününüz kutlu olsun Zeynep abla~

Sağ ol canım  ^_^

utsukushi no admin sama , odanjoubi omedeto, etto japonca anaokulu terk olunca bu kadar gidiyor, bence siteyi bırak daha huzurlu ve güzel bir sene geçir,böyle çabuk yaşlanacaksın sen yokken ne güzel trolleriz hem ^^

Ben ana okuluna bile gitmedim bir an ne diyor bu oldum  :huh: Zaten yaşlıyım çaktırmıyorum :ph34r: Burası genç kalmamı sağlıyor :LTkJN9u: Beni mi düşündün kendini mi düşünerek yazdın tartışılır bir durum yok size trol neyim  :D

a14cud.jpg   

Tanışmadık ama,doğum gününüz kutlu olsun  :blush:  :blush: papuum!! *konfeti patlatma efekti*

Tanışırız sorun değil  :D Teşekkür ettim  ^_^

Kuzucummm, canım, şekerim, meleğim, yeşil gözlümmmmm nice sağlıklı ve mutlu yaşları berabercene kutlayalım... Birbirimizden eksik kalmayalım 

Worick.Arcangelo.full.980548.jpg

Yapma bunu yapma bunu  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon: Sağ ol balım benimm hep beraber nice senelere inşallah  :wub:

Aa Zeynep ablanın doğum günüymüş,

Doğum günün kutlu olsun Zeynep abla,hep bizimle olman dileklerimle:) :happy-birthday-crazy-rabbit-emo

Keşke elim körelmeseydi,bir iki çizimli kutlama şeysi yapardım :(

Çizmiş saydım Anıl teşekkür ederim  ^_^

Vay nankör, halbuki bugünün gelmesini bekliyordum telefondan ve Face'den :smile_artiz:  

Nankör hem de ben pis iftiracı <_< Senin doğum günü triplerini bildiğimden öyle dedim geçen sene yaptıklarını unutmadım  :smile_artiz:

Kutlu mutlu olsun. ^^

Teşekkür ederim  :)

Nice spammersız senelere  :P

Amin cümlemize  :smile_oleyo:

Ahahhahs daha önceki failure geldi aklıma. :D Bir yılda 2 yaş anaammm dlamskddşf ay Zeynep adminsansamadono hazretleri doğum gününüz kutlu oluversin vehehhehe. Gül de bırakayım

Teşekkür ettim  ^_^ Gül sevmem onun yerine papatya alayım bir buket  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sağ ol canım ^_^

Ben ana okuluna bile gitmedim bir an ne diyor bu oldum :huh: Zaten yaşlıyım çaktırmıyorum :ph34r: Burası genç kalmamı sağlıyor :LTkJN9u: Beni mi düşündün kendini mi düşünerek yazdın tartışılır bir durum yok size trol neyim :D

Tanışırız sorun değil :D Teşekkür ettim ^_^

Yapma bunu yapma bunu :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: Sağ ol balım benimm hep beraber nice senelere inşallah :wub:

Çizmiş saydım Anıl teşekkür ederim ^_^

Nankör hem de ben pis iftiracı <_< Senin doğum günü triplerini bildiğimden öyle dedim geçen sene yaptıklarını unutmadım :smile_artiz:

Teşekkür ederim :)

Amin cümlemize :smile_oleyo:

Teşekkür ettim ^_^ Gül sevmem onun yerine papatya alayım bir buket :LTkJN9u:

Biliyısım böyle olacağnı. :( Bıyrını efenim bol kokulu papatya -papatya emojisi olmadığını fark eder...- Bunlar olma mı? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.