Jump to content

İzlediğiniz En İyi ve En Kötü Anime ve Nedenleri. (Spoiler İçerebilir)

NexSuS

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Ah be arkadaşım niye spoiler veriyorsun. :( Ben daha sonunu izlememiştim.

Bu arada en sevdiğim animeler ...

Paradise Kiss,Mirai Nikki,Deadman Wonderland,Nazo no Kanojo

sonunu zaten eksik seyretmiş merak etme ;) Code geass kurgu olarak çok iyidir sonu için ne kadar spoiler yesen de (yiyen biri olarak söylüyorum sitede biri yorum olarak altına yazmıştı :angry: ben de gördüm) sonu sürpriz bitiyor :rolleyes:

haa en sevdiklerim hakkında buraya beş taneden fazla yazarım ayırt edemiyorum onları birbirinden :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

en sevdiğim Naruto, ama kahramanının sarışın ve mavi gözlü olması canımı sıkıyor, klasik japonya hikayesi anlatılıyor, ama kahraman amerikan özentisi, japonya 2 nci dünya savaşı psikolojisinden bir tü

en iyi anime diye birşey olamaz ama oscar ödüllerinde nasıl bazı şeylerin en iyisi seçiliyor onun gibi birşey olabilir işin bence kısmına gelicek olursam çizim konusunda en iyisi one piece ve bleach

naruto, death note, code geass

sonunu zaten eksik seyretmiş merak etme ;) Code geass kurgu olarak çok iyidir sonu için ne kadar spoiler yesen de (yiyen biri olarak söylüyorum sitede biri yorum olarak altına yazmıştı :angry: ben de gördüm) sonu sürpriz bitiyor :rolleyes:

haa en sevdiklerim hakkında buraya beş taneden fazla yazarım ayırt edemiyorum onları birbirinden :wub:

Beni umutlandırma bak inanırım :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Beni umutlandırma bak inanırım :rolleyes:

Doğrusunu söylemek gerekirse ben Code Geass i çok sevmemiştim sırf yarıda bırakmamak için izlemiştim ama hakkını yemeyim konusu kurgusu çizimleri çok güzeldi negatif düşüncemin iki sebebi var birisini sölemiim burda ikincisi ise Krurugi Suzaku denen kıl herif yüzünden sevmemiştim her şeye rağmen sonu beni tatmin etmişti :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğrusunu söylemek gerekirse ben Code Geass i çok sevmemiştim sırf yarıda bırakmamak için izlemiştim ama hakkını yemeyim konusu kurgusu çizimleri çok güzeldi negatif düşüncemin iki sebebi var birisini sölemiim burda ikincisi ise Krurugi Suzaku denen kıl herif yüzünden sevmemiştim her şeye rağmen sonu beni tatmin etmişti :)

Suzaku ölüyorsa ben tatmin olurum.

Lelouch ölecekse bile Suzaku'yu da yanında götürsün bari de bir tesellimiz olsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en sevdiğim Naruto, ama kahramanının sarışın ve mavi gözlü olması canımı sıkıyor, klasik japonya hikayesi anlatılıyor, ama kahraman amerikan özentisi, japonya 2 nci dünya savaşı psikolojisinden bir türlü kurtulamadı, onun ezikliğini yaşıyorlar milletçe, işin kötü yanı bunu hemen hemen bütün animelere yansıtıyorlar

bleach bu propaganda dan kurtulan nadir, animelerden... o yüzden anime bittiğinde kararımı değiştirebilirim, birinci sıraya bleach geçebilir....özgün bir japon animesi bence, kendileri gibi yani şintoizm öğeleride var

Rurouni Kenshin'in animede avrupadan ithal "demokrasi"saçmalığını işlemeside hoşuma gitmiyor

code geass'de ingiltere propagandası yapması, death note'da amerika ve CİA propagandası yapması, d gray man'de de hristiyanlık ve yahudilik propogandası yapması beni japonlardan iyice soğuttu.....kendiniz olun ya, ben müslümanlık propagandasıda istemiyorum, sadece kendiniz olun, böylece çok daha iyi animeler çıkabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Suzaku ölüyorsa ben tatmin olurum.

Lelouch ölecekse bile Suzaku'yu da yanında götürsün bari de bir tesellimiz olsun :D

neyse izlersen sonunu görürsün :) hayal kırıklığı mı olacak tatmin mi edecek :)

en sevdiğim Naruto, ama kahramanının sarışın ve mavi gözlü olması canımı sıkıyor, klasik japonya hikayesi anlatılıyor, ama kahraman amerikan özentisi, japonya 2 nci dünya savaşı psikolojisinden bir türlü kurtulamadı, onun ezikliğini yaşıyorlar milletçe, işin kötü yanı bunu hemen hemen bütün animelere yansıtıyorlar

bleach bu propaganda dan kurtulan nadir, animelerden... o yüzden anime bittiğinde kararımı değiştirebilirim, birinci sıraya bleach geçebilir....özgün bir japon animesi bence, kendileri gibi yani şintoizm öğeleride var

Rurouni Kenshin'in animede avrupadan ithal "demokrasi"saçmalığını işlemeside hoşuma gitmiyor

code geass'de ingiltere propagandası yapması, death note'da amerika ve CİA propagandası yapması, d gray man'de de hristiyanlık ve yahudilik propogandası yapması beni japonlardan iyice soğuttu.....kendiniz olun ya, ben müslümanlık propagandasıda istemiyorum, sadece kendiniz olun, böylece çok daha iyi animeler çıkabilir

En azından bir şeyleri takip edip propagandasını yapabiliyorlar ya da eleştirebiliyorlar bizim ülkemiz filmleri ya da dizileri gibi üç kağıtlık hayatları beş para etmez amaçları ya da saçma ilişkileri sürekli konu almıyorlar :mellow: hem kendi gelenek görenekleri hakkında da bir çok kaliteli animeler var Ör:Ayakashi sadece geleneksel nesilden nesile aktarılan korku hikayelerinden oluşur

Ama dediğin şeye Gantz gibi animelerde katılırım ilk başta kurgusu ve konusu çok orijinal gelirken sonunu Amerikanın Irak'a girişine bağladılar bir protesto uğruna güzel bir kurguyu heba etmeleri güzel değil tabi Naruto gibi büyük animelerde konu geniş ve içerik bol olduğu için propaganda yapılmış diye yabana atmamak lazım diye düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Farklı kulvarlarda oldukları, hepsinin ayrı tarzı ve konusu olduğu için ne kadar sıralanabilir bilemiyorum. Ancak farklı alanlardan hepsini sıralayabilirim sanırım.

Dövüş sahneleri açısından Bleach'i tercih ederdim.

Anlattığı hikaye ve kurgu açısından Naruto

Manga çizimleri yönünden Kimi ni Todoke

Hem güldürüp hem de akıcılık yönünden One Piece

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.