Jump to content

Önerilen İletiler

Geçmiş olsun Meltem ve o muayene olsa gerek. :D

Kushina-ta biraz uğraşırsan çekersin ya sonra da çok eğlenceli olduğunu anlarsın. :P

İtiraf ediyorum 9.sınıfta Ezgi'yle deli gibi kopya çekerdik harikaydık lan. :D

Sağol. :D Muayene. :D Aklımda tutayım.Oh böyle yazılıyormuş. :D

İtiraf ediyorum. Geçen yıl aşkımı itiraf ettim. :D Sakın denemeyin!Sonu animelerdeki gibi olmuyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bende o kadar cesur değilim ama bir şeyleri içimde tutmayı beceremediğim için tüm cesaretimi toplamıştım o zaman. :D

Ne kadar cesur olduğumu anlamak yerine ... Neyse oraları karıştırmayalım. :D

Benim cesaretsizliğim yüzünden öyle bir yanlış anlaşılma olmuştu ki . Neyse <_<

Benim neredeyse tüm sınavlarımın en az 30 puanı kopyayla oluyor :D

Hahah :D Ben de fen sınavlarında öyleydim geçen sene :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. ayın 12sinde aldığım raporu 18e çevirerek okula vermiştim sonra eve gelip uyudum :D (12sinde yoklama sayılmamış :D )

2. bide okula giderken trafik yüzünden geç kaldığım için rapor almıştım doktor anlayışlı biri çıkmıştı şansıma durumu anlatınca raporu yazdı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. ayın 12sinde aldığım raporu 18e çevirerek okula vermiştim sonra eve gelip uyudum :D (12sinde yoklama sayılmamış :D )

2. bide okula giderken trafik yüzünden geç kaldığım için rapor almıştım doktor anlayışlı biri çıkmıştı şansıma durumu anlatınca raporu yazdı :)

Neden bende bu şans yok? :angry: :D İtiraf ediyorum aslında bende eşek şansı var. :( Çok şanssızım . :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sağlık ocağına gidiyorum Aile hekimine halsizim karnım ağrıyo diyorum (birazda oyunculuk yapıyorum) sonra İshal kabız soruyo bende kafa sallıyorum gelişine , oda anladım o zaman sana 1 günlük rapor yazıyorum birde ilaç yazıyo ilaç'ı almıyorum zaten

Ahaha. :D Sen de az çakal değilmişsin. :D

İtiraf ediyorum 60-70 almam gereken yazılıdan kopya ile 92 almıştım geçen yıl

Başka bir itirafta lise sınavına hazırlanırken bir aylık rapor için gerekçeye depresyonda yazılmıştı Tabi bilimsel adı bir garipti

Depresyon mu ? :o Vay be.. :D

9 ve 10. sınıfta çektiğim kopyaları 11. sınıfta hiç çekemedim. Ah ah.. sınıf arkadaşı çok önemli kelebek sistemde. -_- Yağız ve Mustafa'yı saygıyla anıyorum. Bana çok iyilikleri dokundu. Hatta Yağız her gördüğünde kendini överdi ah ah.. Ne yapıyor bizim goril acep ? :rolleyes:

Seher kanka biz süperdik ya. :D Ben Mustafa'nın yazdıklarını sınıfa dağıtıyordum sen de mesaj çekmiştin falan. :D Hey gidi günler.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.