Jump to content

Önerilen İletiler

İtiraf ediyorum --.- yine T-T

Ben geçen sene sınıfta ki bi erkek çocuğuna içimden laf atmıştım o da şöyle oldu ki ... Çocuğun Annesi ve Babası boşanmış bende aman nolcak ki sadece ayrı yaşıolar diodum ... Ve şimdi benim Annem ve Babam da boşanıyor ... Ve nasıl bi duygu olduğunu anladım . 

Ne zaman içimden birine laf atsam aynısı bana oluyo anlamadım gitti -.-

Geçen de ablamın dudağın da uççuk çıktıydı --.- alay ettim ... Ağzımın kenarları yara oldu 1 hafta ağzımı açamadım zor yemek yedim ağzım berbat haldeydi sdS:d.sFf. -.--

Biri beni dinlio heral 

Şans ... bana pek öyle olmuyo. Allah yardım etsin o çok zor iş -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum --.- yine T-T

Ben geçen sene sınıfta ki bi erkek çocuğuna içimden laf atmıştım o da şöyle oldu ki ... Çocuğun Annesi ve Babası boşanmış bende aman nolcak ki sadece ayrı yaşıolar diodum ... Ve şimdi benim Annem ve Babam da boşanıyor ... Ve nasıl bi duygu olduğunu anladım . 

Ne zaman içimden birine laf atsam aynısı bana oluyo anlamadım gitti -.-

Geçen de ablamın dudağın da uççuk çıktıydı --.- alay ettim ... Ağzımın kenarları yara oldu 1 hafta ağzımı açamadım zor yemek yedim ağzım berbat haldeydi sdS:d.sFf. -.--

Biri beni dinlio heral 

tam konuyu bilmesemde saçma sapan nedenlerden boşanıpta çocuklarını ortada bırakan onların kötü olmasını sağlayan insanlardan nefret ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tam konuyu bilmesemde saçma sapan nedenlerden boşanıpta çocuklarını ortada bırakan onların kötü olmasını sağlayan insanlardan nefret ediyorum.

Geçinememe ve anlaşılmazlık deselerde babam başka kadınlarla konuşuo tamam onun ki heves ama annem 2 senedir bi oyunda tanıştığı adamla konuşuo ben bilmez ayağına yatıom üzmemek için ama ikiside başkalarıyla konuşuo maalesef . 

Boşanmak isteyen de annem . Geçen gün gecenin bi vakti o adamın yanına gitti bana da arkadaşım kaza yaptı dedi ama tel konuşmalarını duydum .

Boşansınlar hiç diyilse nafakam olcak bi kaç seneye de ayrı eve çıkarım zaten -.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.