Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

itiraf ediyorum Geçen hafta dershanede biri bana bekle dedi ama tanımadığım biriydi ve farkedemedim . Sanırım ksıa boylu bir kızdı açıkcası pek dikkat etmedim bekle dedi ama dershane çıkış kapısı baya kalabalıktı kızı göremedim zaten daha doğrusu iki defa bekle dedi biri 3 kat da merdivenden inmeden önce diğeride kapıda lakin antremana yetişmem gerekiyordu aceleyle gittmek zorunda kaldım :D

Tatlı mıydı kız ? Of ya inanamıyorum boşver antrenmanı kız bekle demiş yahu. Aman ya. :D

Ya ciddiyim. Cinna erkek mi ? Oha :D

Evet ya filmde de zenci bir adam vardı ya hani altın rengi göz kalemi vardı :D

Valla erkek. Ben kitabı 6. kez okuduğumda fark etmiştim.

Hatta Katniss'in stilistlerinden turuncu saçlı olan da erkek. Ben onu da kız sanıyordum.

:mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tepki alabilirim :-) Anime izlemeye baslamadan once animeleri sacmalik, deli sacmasi, cocuk isi ve bosa zaman kaybi olarak gorurdum.Hic ozel bir ilgim olmadi. Yazin pc de oynayacak oyun kalmayip ben sıkılmaya baslayinca kuzenimin 1 ay onceden "ilk 10 bolum izle birakamazsin " dedigi Narutoya basladim. Simdi kendimden utaniyorum :) on yargi pismanliktir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tepki alabilirim :-) Anime izlemeye baslamadan once animeleri sacmalik, deli sacmasi, cocuk isi ve bosa zaman kaybi olarak gorurdum.Hic ozel bir ilgim olmadi. Yazin pc de oynayacak oyun kalmayip ben sıkılmaya baslayinca kuzenimin 1 ay onceden "ilk 10 bolum izle birakamazsin " dedigi Narutoya basladim. Simdi kendimden utaniyorum :) on yargi pismanliktir :)

Tepki :P

Bu arada sorun yok hatırladım Cinna yı ama kitapları okurken hep aklımdan kadın olarak geçiyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dedim ya knk kızı hiç farkedemedim kısa bir kızdı şapka vardı yüzünü pek hatırlamıyorum ince bir sesi vardı :D

Ah be.. Neyse belki bir daha gelir de görürsün. :D

Bir insan daha kurtarıldı. :D

Bi' saniye... filmi izlediğiniz halde erkek olduğunu anlamadınız mı? ka-kalbiiim!!

Yok canım ben film çıkmadan önce fark ettim onu işte bizim kızlar da okuyordu konuşurlarken. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tepki alabilirim :-) Anime izlemeye baslamadan once animeleri sacmalik, deli sacmasi, cocuk isi ve bosa zaman kaybi olarak gorurdum.Hic ozel bir ilgim olmadi. Yazin pc de oynayacak oyun kalmayip ben sıkılmaya baslayinca kuzenimin 1 ay onceden "ilk 10 bolum izle birakamazsin " dedigi Narutoya basladim. Simdi kendimden utaniyorum :)/> on yargi pismanliktir :)/>

Naruto'nun ilk beş bölümünden nefret ettim.

10. bölüme doğru ısınmaya başladım.

15'lerde sevdim, Japonca da tuhaf gelmemeye başladı.

21'inci bölümde Gaara geldi. O zamandan beri bırakamadım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.