Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Eh yavaş yavaş seni de kendimize benzetiyoruz. :D Ayrıca konu kimin bi saniye B)

Yok hala daha kendimdeyim merak etme :D Konu güzelde itiraf edecek bir meselemiz yok ki...

tabi kaynaşırsın komşu kızı güzel olunca :D

Kapıya gelen karşı komşunun kızıydı zaten :D .Açsınızdır dedi yemek getirmiş bir tabak...

Dedim buyrun falan 2 dakika diye ama annesi kızarmış :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok hala daha kendimdeyim merak etme :D Konu güzelde itiraf edecek bir meselemiz yok ki...

Kapıya gelen karşı komşunun kızıydı zaten :D .Açsınızdır dedi yemek getirmiş bir tabak...

Dedim buyrun falan 2 dakika diye ama annesi kızarmış :D

Oha kızın gönlü sende hee. :D Bu arada çok türk filmi kıvamında oldu bu. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

e-derginin sonunu hayır görmüyorum fazla bir açıklama yok yani böyle işler yapıyorsan bu işte çalışanların aklında en ufak bir soru bırakmamalısın mesela röportaj yapıcazda kiminle yapıcağımızı neye göre belirlicez zevkimize göremi yani kendi sorularımızda olur ama röportajın ana soruları ne olucak bunun gibi şeyler net değil ben gidip balık la röportaj yapsam ne sorucam ona sonra önce e-dergiyi açıp şimdide çoğu angarya ve insanlarla uğraşma işini halil abi üstlenmiş yada ona bırakılmış yani bir takım halil abinin konuştuğu kişiler e dergi editörleri olmalı bence bizde onlarala konuşmalıyız team work beybi :D neyse itraf ediyorum bu dergi bence en fazla 2 sayı çıkartır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.