Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Psikopata bağlamışın yine eren :D

Psikopatlık bir ip ise kendime bağladım onu

yok yok erene bu gün bişe içirmişler nerelerde takılıyon lan sen  :mellow:

Metalcilerle takılmaya başladım bir sorunun mu var 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Psikopatlık bir ip ise kendime bağladım onu

Metalcilerle takılmaya başladım bir sorunun mu var 

one lan ''Psikopatlık bir ip ise kendime bağladım onu'' metalci arkilerin mi öğretiyo böyle lafları sana  <_<  imzandaki adamda çok sinir bozucu bu arada  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one lan ''Psikopatlık bir ip ise kendime bağladım onu'' metalci arkilerin mi öğretiyo böyle lafları sana  <_<  imzandaki adamda çok sinir bozucu bu arada  :cool-onion-head-emoticon:

Oğlum ben 7. sınıftan beri metalcilerle takılıyorum daha sendeki gibi bir tribe giremedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanane ben onu ip olarak gördüm benzetme yaptım edebi sanat kullandım var mı bir derdin

Oğlum ben 7. sınıftan beri metalcilerle takılıyorum daha sendeki gibi bir tribe giremedim :D

Ben tribe girerim zaten 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanane ben onu ip olarak gördüm benzetme yaptım edebi sanat kullandım var mı bir derdin

eren lan ben seni hiç asi bi tip olarak düşünmemiştim asi olan benim oğlum saçlarını yeşile mora boyatan noluyo lan sana  <_<  hem ben ne anliym edebi sanattan sayısal okudum ben  :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eren lan ben seni hiç asi bi tip olarak düşünmemiştim asi olan benim oğlum saçlarını yeşile mora boyatan noluyo lan sana  <_<  hem ben ne anliym edebi sanattan sayısal okudum ben  :angry:

Hazırlıkta 9. sınıfta öğrendiğin bilgileride mi hatırlamıyorsun üzgünüm açıklmayacağım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Okulda öğrendiğim hiçbir şeyi hatırlamıyorum, büyük ihtimalle uyumaktandır (9.sınıfta günün 15-19 saati uyuyordum okul saolsun, artık uyuyamıyorum :( :( ) zaten bende en başından beri bi unutkanlık vardı pek sorun ettiğim bir şey değil :D 

o deilde abi senin imza çok fena dil atıyo bee

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.