Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Şuan hayal edemedim ama şu domates olayına çok güldüm. Geçende bana da bir kadın şu pantolonun bilmem kaç bedeni var mı demişti uyuz olmuştum. Nerem benziyor oradan bakınca görevliye diye saydım belki duymuştur. Ama Amy bacağının ince olması da iyi bir şey göbek kolay erir de bacak biraz zor. Yani bende de o dert var biraz. :(

Edit: Benim annem de elma tipli ya. Her tarafı incecik sadece göbeği var onu da biraz genç olsa hamile sanacaklar. Ama öyle göğüs altından bollaşan kıyafete gerek yok tişört giyse sanarlar yani. :D Eskiden çok zayıftı sigarayı bırakınca bu hale geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Anlamanız için bir resim koymuştum da kadını çıplak çizmişler uygun olmadı kaldırdım ama google amcanın görsellerine yazarsanız ilk o çizim çıkıo zaten hemen anlarsınız

İtiraf ediyorum son iki sene içinde 14 kilo aldım bunun beşini geri verdim ama bu mezunlar buluşmasında hiç değişmemissin dediler :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum dünyanın en güçsüz kolayına sahip olabilirim.Yumruğumu bile çok sıktığımda elim yoruluyor. :D Bu yüzden voleybolda,basketbolda falan inanılmaz kötüyüm topa vurunca bileğimi incitiyorum anında.

Kötüymüş ya :mellow:

İtiraf ediyorum şu an evde mis gibi yemek kokuları var gidip saldırasım geliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum fotoğraflarda çok kötü çıkıyorum hatta şu poz verme olayını falanda anlamıyorum :D

Off off sen mi ben mi? :D

500 fotoğraftan ancak birinde güzel çıkabilen bir insanım :D

Ben de poz vermeyi beceremiyorum.Ben gülünce gözlerim kapanıyor ilginç bir şeyler oluyor gülemiyorum da :D

Olsun kapansın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.