Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

Yazmıcaktım ama ilgimi çekti konu biraz okudum da bence erkeklerin hepsi aldatır aldatmayan yoktur  bence bazıları iyi saklar bazıları saklayamaz  diye iki ayırabiliriz.  

Konuya gelecek olursak kız olsam da kızlar genel anlam da neyden hoşlanır bilmiyorum uzun süredir erkeklerden tiksinme boyutunda olduğumdan  unutmuşum biraz düşündüm yazmak için bulamadım .... :D kendimden örnek vericem :P Lisedeyken  kaşında dudağında piercing olan erkekler gördüğümde ağzım sulanıyordu şaka değil çok ciddi bir şekilde zaafım vardı :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Yazmıcaktım ama ilgimi çekti konu biraz okudum da bence erkeklerin hepsi aldatır aldatmayan yoktur  bence bazıları iyi saklar bazıları saklayamaz  diye iki ayırabiliriz.  

Konuya gelecek olursak kız olsam da kızlar genel anlam da neyden hoşlanır bilmiyorum uzun süredir erkeklerden tiksinme boyutunda olduğumdan  unutmuşum biraz düşündüm yazmak için bulamadım .... :D kendimden örnek vericem :P Lisedeyken  kaşında dudağında piercing olan erkekler gördüğümde ağzım sulanıyordu şaka değil çok ciddi bir şekilde zaafım vardı :D  

Hepsi demek biraz ağır olmuyor mu? Yaşanmışlıkların olabilir ama bunu herkes yapıyormuş gibi göstermene gerek yok bence. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Ağır konuştun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Hepsi demek biraz ağır olmuyor mu? Yaşanmışlıkların olabilir ama bunu herkes yapıyormuş gibi göstermene gerek yok bence. :) 

belki biraz ama yaşanmışlıktan çok gözlem bi tık  erkeklerin içinde fazla olmaktan kaynaklanıyor diyebilirim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, Şimdi tarihinde yazdı:

belki biraz ama yaşanmışlıktan çok gözlem bi tık  erkeklerin içinde fazla olmaktan kaynaklanıyor diyebilirim :D 

Bende gayet gayet erkeklerin içinde yaşadım, bazıları senin dediğin gibiydi ama bazı arkadaşlarım vardı sevgilisine çok sadık olmasına rağmen sevgilisi onu aldattı. O zaman bende kızlar için hepsi aldatıyor diyebilir miyim? Üstelik bir tanesi sırf para ve iş imkanı uğruna başka biriyle olmuş, benim arkadaşım kıza dokunmamıştı bile o öyle seviyordu ama kız para ve iş için gitti başkasıyla oldu. Bütün kızlar para için her şeyi yapar diyebilir miyim peki? 

Bunun bence tartışması bile saçma, senin çevrende ki erkeklerin hepsi aldatıyorsa senin çevrendeki erkeklerin bir  sıkıntısı vardır. Senin çevrendeki erkeklerden dolayı kalkıpta bütün erkekler diye yorumlayamazsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende gayet gayet erkeklerin içinde yaşadım, bazıları senin dediğin gibiydi ama bazı arkadaşlarım vardı sevgilisine çok sadık olmasına rağmen sevgilisi onu aldattı. O zaman bende kızlar için hepsi aldatıyor diyebilir miyim? Üstelik bir tanesi sırf para ve iş imkanı uğruna başka biriyle olmuş, benim arkadaşım kıza dokunmamıştı bile o öyle seviyordu ama kız para ve iş için gitti başkasıyla oldu. Bütün kızlar para için her şeyi yapar diyebilir miyim peki? 

Bunun bence tartışması bile saçma, senin çevrende ki erkeklerin hepsi aldatıyorsa senin çevrendeki erkeklerin bir  sıkıntısı vardır. Senin çevrendeki erkeklerden dolayı kalkıpta bütün erkekler diye yorumlayamazsın.

bu 10 kızda ikisi ise erkeklerde 10 da 8dir herkes olmasa da çoğunluk oluyor ben zaten kadınlar aldatmaz demedim benimde çok tanıdığım kız böyle sevgilisi uzakta olduğu için erkeklerle konuşan neler neler yapan bu örnekler uzar da gider. Benim çevremdekilerde sıkıntı olabilir ama böyle insanların sadece benim çevremde olduğu anlamına gelmez Belki hepsi demem abartıdır ama aldatmıyorlar bunu yapmıyorlar kızlar daha çok aldatıyor da diyemezsiniz bence neyse bence de saçma her görüş farklıdır saygım da sonsuzdur uzatıp biririmizi kırmaya gerek yok :lonely-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 1 saat önce tarihinde yazdı:

genelde aldatan tipler lise çağındaysan bad boy lar olur siz onlara aşık olursunuz sonra aldatılınca ben karakterli erkek seviyorum erkekler hep böyle ya derler kişisel algılama bu bi tipleme sadece

2.ihtimal eğer yaşın büyükse aldatan kişiyi tespit etmek çok da zor olmamalı. Şahsen bir insanı asla ama asla adam akıllı tanımadan onunla sevgili olmaya kalkışmam ki bu da çocuk oyuncağı değil zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.