Jump to content

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

BÖLÜMLER İÇİN http://kaxellsfanfiction.blogspot.com   Ya da Tamamlanmış PDF versiyonu   https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVbkxTRHpTcGxFclk/view?usp=sharing         Devamı (Düzenlen

Bölüm 2 & Bölüm 3 eklenmiştir.  :)

SON SÖZ    Yazdığım ilk Fan Fiction, bu foruma girmemi ve kalmamı sağlayan ilk göz ağrım sonunda tamamlandı. Tahmin ettiğimden daha güzel bir sonu oldu. Ve de tam içime sinen bir son oldu. (Yazarken a

Hocam naaptın sen efsane olmuş :D Açtım 2 okur kapatırım dedim. Tuvalete gidemedim bitene kadar çok sıkıştım :P Sao evreninide çok iyi biliyorum. Kafamda canlandı herşey. Bir FF den beklenmeyecek kadar üst düzey bir yazı olmuş. 1000 bölüm çıkar 1001 nerde derim yani.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam naaptın sen efsane olmuş :D Açtım 2 okur kapatırım dedim. Tuvalete gidemedim bitene kadar çok sıkıştım :P Sao evreninide çok iyi biliyorum. Kafamda canlandı herşey. Bir FF den beklenmeyecek kadar üst düzey bir yazı olmuş. 1000 bölüm çıkar 1001 nerde derim yani.

Teşekkür ederim. :)

yeni bölümler nerde kaldı :) sword art online evrenindeyken ne oldu da amnesia evrenine geçti bence sword art online evrenini bitirmeden amnesia evrenini vermemeliydin bence :(

Şu an yazmaya ara verdim, Pusula Projesi ile uğraşıyorum o bayağı bir zamanımı alıyor. :( Ama bitiricem ya kararlıyım. Hikaye kafamda bitti zaten sadece yazamadım. 

Edit: 17. Bölümü koydum. :) 18. ve 19. biraz daha uzun sürücek.

Edit 2: Yarın 18 ve 19'u beraber koyacağım. Hikaye'nin sonu çok FARKLI olacağından bir tane ekstra bölüm koyma olasılığım var. Pazarda bizim sitede pusula projesinin daha önce koymadığım girişini paylaşacağım. Amnesia online'nın devamı şu an askıda. İçim dışım dram oldu azıcık yön değiştirmem lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

hala bölüm bekliyom yav :( ne oldu da amnesia online evrenine geçti bu adam :)

Arada tek bir bölüm kaldı yazmadığım. -_- ama yazamıyorum şu an, önce hikayeyi en baştan bir kere daha okumam lazım, yoksa istediğim geçişi yapamıcam :(

Bu arada saodaki olaylar bittikten bir sene sonra başlıyor amnesia evreni. :) o geçişi yazması kolay ama işte şu aklımdaki sonu yazabilmek lazım off.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.