Jump to content

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Kaxell

Önerilen İletiler

Şu evil with in ne peki?

İçindeki Canavar demek Evil within :) Yakea hafızasını kaybettikten sonra kendini başka bir yerde buluyor, hikaye onu ve kucağında taşığıdı ölü bir kızı konu alıyor. 

Ertuğrul, muhteşemsin!

Pusula Projesini de bitir de ikisini beraber bas, kitapların son sayfalarında diğerinin reklamını verirsin :D

İlk kitap senin zaten :) Ronay'a da yollıcam bir tane. Tabii bana yardım etmen lazım ben okula getiririm boş zamanlarda düzeltiriz. 

Pusula Projesi daha profesyonel, bu ff ten para kazanmam ama ondan kazanırım. Onun bittikten sonra yayınevi dolaşmak lazım bunda gerek yok. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

BÖLÜMLER İÇİN http://kaxellsfanfiction.blogspot.com   Ya da Tamamlanmış PDF versiyonu   https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVbkxTRHpTcGxFclk/view?usp=sharing         Devamı (Düzenlen

Bölüm 2 & Bölüm 3 eklenmiştir.  :)

SON SÖZ    Yazdığım ilk Fan Fiction, bu foruma girmemi ve kalmamı sağlayan ilk göz ağrım sonunda tamamlandı. Tahmin ettiğimden daha güzel bir sonu oldu. Ve de tam içime sinen bir son oldu. (Yazarken a

Bu ff'den para kazandın bile 1. alıcı benim  B) (Hatta alcam diye 2. bölümde bıraktım bak ayık ol)

Maliyeti çıkarmak ayrı şey kar etmek ayrı şey ;) ben basınca haber veririm zaten. Toplam 100-150 yaprak küçük bir kitap olucak. Kapağıda okuldaki bölüm arkadaşım başka bir anime-severe çizdireceğim. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hikaye oldukça güzel ama anlamadığım bişi var adam gerçek hayatta elinde bir pusula ile uyanıyor ama nasıl oluyorda amnesia online evrenine geçiyor :) ve amnesia onlne evreninde o pusulanın aynısı duruyor onu kim bıraktı acaba garip aslında amnesia online evreni bana avatarı hatırlattı(toprak büken canavarlar vs) ee yeni bölümler ne zaman :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani devamımı olacak diye sordum kafa gitti benim :D

Evet tamda devamı. :)

hikaye oldukça güzel ama anlamadığım bişi var adam gerçek hayatta elinde bir pusula ile uyanıyor ama nasıl oluyorda amnesia online evrenine geçiyor :) ve amnesia onlne evreninde o pusulanın aynısı duruyor onu kim bıraktı acaba garip aslında amnesia online evreni bana avatarı hatırlattı(toprak büken canavarlar vs) ee yeni bölümler ne zaman :D

Hikaye artık normal saodan koptu. Pusulayı bırakanı ve neden amnesia online a geçtiğini daha sonra açıklayacağım. Ama şunu söyliyim, amnesia online pekte herkesin oynamak isteyeceği tarzda bir oyun değil. :)

Avatarla hiçbir alakası yok ;) büyünün olduğu bir dünyada toprak kontrol etmek, devamında yazacağım savaşlarla kıyaslanırsa minnacık kalıyor.

2tanede küçük spoiler veriyim. Bu hikayede lascen ölmeden önce yakeanın gördüğü küçük bir rüya vardı. O kız bu oyunda ortalığı ayağa kaldırıyor. Diğeride yakea adının son harfini unutuyor. O yüzden artık adı Yake...

Edit. Oha son attığım bölümü yeni gördüm, ben devamını yazmıştım şimdi onu bulup paylaşırım. Bu kısım sadece girişi daha nrler neler olacak ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet tamda devamı. :)

Hikaye artık normal saodan koptu. Pusulayı bırakanı ve neden amnesia online a geçtiğini daha sonra açıklayacağım. Ama şunu söyliyim, amnesia online pekte herkesin oynamak isteyeceği tarzda bir oyun değil. :)

Avatarla hiçbir alakası yok ;) büyünün olduğu bir dünyada toprak kontrol etmek, devamında yazacağım savaşlarla kıyaslanırsa minnacık kalıyor.

2tanede küçük spoiler veriyim. Bu hikayede lascen ölmeden önce yakeanın gördüğü küçük bir rüya vardı. O kız bu oyunda ortalığı ayağa kaldırıyor. Diğeride yakea adının son harfini unutuyor. O yüzden artık adı Yake...

Edit. Oha son attığım bölümü yeni gördüm, ben devamını yazmıştım şimdi onu bulup paylaşırım. Bu kısım sadece girişi daha nrler neler olacak ;)

Hocam işin içinde sen varsan bence güzeldir :) Yani güzel yazıyon gördüğüm kadarıyla...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam işin içinde sen varsan bence güzeldir :) Yani güzel yazıyon gördüğüm kadarıyla...

Teşekkür ederim. Kafamızda bişeyler kurgulayıp kağıda dökmeye çalışıyoruz sonuçta.   ;)

Edit: Şimdi ben bir yerlerde hikayenin devamını buldum. Ama ne zaman yazmışım ne yazmışım falan hiçbir fikrim yok. Şimdilik birkaç bölüm paylaşıyorum ama devamını yazmam için oturup bütün hikayeyi okumam gerek vallaha hatırlamıyorum. :D

Küçük bir bilgi. 95000 kelime yazmışım. Gerçektende bir roman uzunluğunda olmuş :) Fazla süperim. (Görkem öv beni.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.