Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ecem_yuki reacted to Chitanda in 3. İmza Yarışması! -SONUÇLANDI-   
    Az önce batırdım yapamadım inş. bunu spo içinde yapıp gönderebilirim öhöm umarım beğenirsiniz. 

2. Beğen
    ecem_yuki reacted to SelinYuuki in Türk Anime TV !!! (Anket)   
    Selam..
    Ben direk konuya gireyim;
    Aslında bu konuya bir yarışma da denebilir, şu soruları cevaplamanızı istiyorum.

1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz?
    2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi?
    3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adnın ne koyardınız?
    4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim?
    5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim?
    6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz?
    7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne?
    8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi?
    9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyosunuz?
    10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdın?
    Dikkat: yaratıcı, komik yazılar bekliyorum lütfen ona göre yorum yapınız...
    Duyurular:
    Bu bölüme sıralama yazılacaktır, her gün yenilemeye çalışacağım teşekkürler... :D
    Pek yaratıcı olan yoktu bn yinede seçtim yazıyım
    1-Ande ve  schneizeL 2 side süperdi 2 sininde 10. sorularını beğrndim <-- ikinizide tebrik ederim...
                            ^
                              Ayrıntıya girmene gerek yoktu..      :D biz diğerlerine gidelim..
    2- Kellyking ve Blackofive 2 side güzel yanıtladı saolun...
            ^                ^
    10. soru spr..      1. soru spr..    2 nizede tşk..
    3-Bankai _ Pusat Yorumunuz için tşk tebrikler..
    4-scoolman _ Deatangelçok masum yazmışsınız çok şirin geldi :D :))
    5- Hitsugaya  senin de 5 dokuz ikiz olmuş :) normalde bilmemleri kabul etmem :D
    ÇOK TŞK HERKESE BU KONUYA KATILDIĞI İÇİN - SORULARI ATLAYANLAR  VEYA YAZMAYANLAR SIRALMAYA ALINMADI- GÜZEL YORUMLAR GELDİKÇE SIRALAMA DEĞİŞEBİLİR, SIRALAMADA YÜKSELMEK İÇİN TEKRAR YORUM YAPABİLİR VE DAHA YARATICI OLMANIZI İSTERİM NEKADAR KOMİK OKARDAR YÜKSEK -YENİDEN YORUM YAPTIYSANIZ YENİLEDİM  YAZINIZ ... Başarılar...
  3. Beğen
    ecem_yuki reacted to NaokoTe in Vampire Knight~FC   
    Hazır boşken biraz canlandıralım ortalığı değil mi?

Kaname de paylaştım mecburen yoksa herhalde linç ederler beni :D
  4. Beğen
    ecem_yuki reacted to Kaxell in Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi   
    Veee, benim kalbimi çalan o görsel...

Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlayamazlar, ve bu yüzden kaybederler.

- Yukino Yukinoshita (Oregairu) 
  5. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ♥Lydia♥ in ( 52 / 52 ) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch   
    ayrıca izlediğimiz bölümler harika ve hızlı bir şekilde geliyor ayrıca buradanda tşk etmek istedim harikasınız arkadaşlar  :D
  6. Beğen
    ecem_yuki reacted to Centılboy in Watamote FC   
    Kesinlikle aslında toplumda da gerçekten böyle insanlar var içlerine kapanık, konuşmayan v.b. bende önceden hata yaptım hemde çok böyle kişileri görmezden gelirdim ama şimdi elimden geleni yapıyorum aslında elimden gelen dediğim onlarla muhabbet etmeye çalışıyorum ki bu bana çok iyi hissettiriyor karşımdakini mutlu edince ben dahada mutlu oluyorum... ^_^
  7. Beğen
    ecem_yuki reacted to carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    nisan sayısını kapağı 

Shinrato çok neşeli yahu  :cheer2-onion-head-emoticon:
  8. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from canseckiner in Selam Dostlar   
    h.geldin iyi forumlar ve iyi eğlenceler :)
  9. Beğen
    ecem_yuki reacted to Skadi in Vampire Knight~FC   
    Bir kaç wallpaper ve resim..

Kaname Cosplay'i..

10. Beğen
    ecem_yuki reacted to Özay in Vampire Knight~FC   
    Çok durgunlaşmış buralar. Biraz canlandıralım 

11. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ErvaSude in Fairy Tail'de en yakışan çift ?   
    bence  Lucy ve Natsu birbirlerine yakışıyorlar ;) 
  12. Beğen
    ecem_yuki reacted to Hokage_Minato in ( 12 / 12 ) Pupa   
    Anime Adı : Pupa
    Anime Türü : Korku, Shounen, Fantastik, Psikolojik
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmen : ARE-YOU-SURE
    Düzenleme : Hokage_Minato
    Özet; Hikaye Utsutsu ve Yume Hasegawa kardeşlerin ölüm ve yaşam arasındaki bağlarını anlatıyor... Bir gün Yume, gizemli kırmızı kelebekler görür ve vücudu tuhaf bir değişikliğe uğrar ve insanları yiyen bir yaratığa dönüşür. Utsutsu, kardeşini eski haline döndürmek için bir yol bulmaya çabalar.
      Klasör Linki

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol
  13. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ayanatsume in ( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi   
    aynen sana katılıyorum reverse harem tarzı animeleri hep sevmişimdir bol cool erkek karekterler :D

Çıkmasına birgün kaldı inş gelir ya gözlerim türkanime.tv de bekliyorum :D
  14. Beğen
    ecem_yuki reacted to Mileydi in ( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei   
    ben sizler için varım  ayyy burnu havada oldum yaaa takma sen beni yeni serileri merak edenler için tüm bu çalışmalar, konuları okuyunca pek bir  fikir edinemiyor insan azcık görsellik lazım dimi 
    bu arada seiyuular ;
    Tatsuya Shiba - Yuuichi Nakamura 

Miyuki Shiba - Saori Hayami

15. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from TheDirectEco in Tam Çeviri Rehberi [Hardsub - Encode - Edit vs.]   
    bayağı uğraş gerektiren bir işmiş  ayrıca da biraz zor gibime geldi belki videonun hızlı devam etmesinden dolayı gerçekten çevirmen arkadaşları içten tebrik etmek gerekir kolay iş değil bence ama ben bile öğrenesim geldi açıkçası ya :D teşekkürler arkadaşlar sayenizde sevdiğimiz animeleri izliyoruz  :)
  16. Beğen
    ecem_yuki reacted to Mileydi in ( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi   
    tariler  :ph34r: müziği çok hoşuma gitti  :rolleyes: kolay gelsin tekrardan emeklerinize sağlık şimdiden  ^_^ 

17. Beğen
    ecem_yuki reacted to Hokage_Minato in ( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi   
    Anime Adı : Kamigami no Asobi
    Anime Türü : Fantastik, Romantik, Shoujo, Harem, Doğaüstü Güçler
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Ays_Drl
    Düzenleme : Hokage_Minato
    Özet; Bu hikâye; Tanrı ve okul müdürü Zeus tarafından, genç ve yakışıklı tanrılara aşkın anlamını öğretmek üzere görevlendirilen Kusanagi Yui’nin etrafında geçmektedir. Bunu yapmasının sebebi ise, insanların ve Tanrıların arasındaki zayıflayan bağların olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaktır.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

18. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from akahige in çizimlerim   
    evet aynı şekilde katılıyorum arkadaşlara çizimlerin harika paylaşım için tşk.ler ;)
  19. Beğen
    ecem_yuki reacted to Skadi in Vampire Knight~FC   
    Bu arada, ilgilenen arkadaşlar için, Vampire Knight manga setleri yarı yarıya indirime girmiş.Bunun dışında FMA,Bleach vb.de bulabilirsiniz.Bir yerde rastladım, sizinle de paylaşayım.Belki işinize yarar..

20. Beğen
    ecem_yuki reacted to Çevirmen-J in Tam Çeviri Rehberi [Hardsub - Encode - Edit vs.]   
    Normalde bu video'yu hazırlama sebebim, Çevirmenliğin nasıl bir şey olduğunu göstermekti... Fakat baktım sıfırdan anlatmaya başladım, bende bir Çeviri Rehberi yapayım dedim :D

Video biraz hızlı olabilir fakat rehberi anlayabilmeniz için baloncuklar koydum :D Umarım beğenirsiniz :D

Bu arada video'da arka planda çalan şarkıyı ben yaptım, isteyen [sHORT] versiyonunu bu linkten indirebilir ;

h ttp://www.mediafire.com/download/q90j2ue1d7rcgtj/%C3%87eviri_Encode_Nas%C4%B1l_Yap%C4%B1l%C4%B1r.mp3

- Edit -

Kullandığım Programlar ;

Encode için = Megui
    Çeviri için = Aegisub
    Altyazıyı Gömmek İçin = AVI ReComp
    Başına Açılış Koymak İçin = Movie Maker
    Ekran Görüntüsü Alabilmek İçin = Camtasia Studio
    Çeviri'yi Video'dan Çıkarmak İçin = MKVmerge
  21. Beğen
    ecem_yuki reacted to Yuki-chan in Merhaba!   
    Hoşgeldin Zeki  ^_^  Mukaddes bende. Uzun gelirse(genelde herkeze uzun gelir) muko de mukk de sen bilirsin  :D
  22. Beğen
    ecem_yuki reacted to Madaxe in Benimlede Tanışın   
    hocam insan olduğuna yemin et inanacam o nası tanıtım seklidir ya " bende insanım " bizde seni yaratık zannediyoduk birde profil fotosuna diyecek söz bulamadım :D yemin ediyom ama neyse hoşgeldin :D asda
  23. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Nikkitta in Vampire Knight~FC   
    resimler çook güzel  özlediğim yüzleri görmek harika tşk.ler paylaşım için :D
  24. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from jans09 in Bleach FC   
    çok harikalar ya hele oynayanlar çok tatlılar:)))
  25. Beğen
    ecem_yuki reacted to Mileydi in ( 12 / 12 ) Noragami   
    işte bu çok güzel bir haber :rolleyes: şimdiden kolay gelsin  ^_^ sakıncası yoksa trailer ını paylaşmak isterim merak edenler için kısa bir tanıtım olabilir  :ph34r: 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.