Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

531
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

Durum yanıtları bölümüne pegasusejder kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

2. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

3. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

4. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

5. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

6. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

7. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

8. Bitter Çikolata Gününüz kutlu olsun.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

9. Toei Animation Slam Dunk'ın filmini çıkaracakmış. 2021'in güzel haberlerinden birisi. :) İnşallah güzel bir şey çıkarırlar da bu güzelim seriyi batırmazlar. :) 

https://myanimelist.net/forum/?topicid=1887205

10. Toei Animation Slam Dunk'ın filmini çıkaracakmış. 2021'in güzel haberlerinden birisi. :) İnşallah güzel bir şey çıkarırlar da bu güzelim seriyi batırmazlar. :) 

https://myanimelist.net/forum/?topicid=1887205

11. Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.

12. Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.

13. Adını burada yazmak istemediğim popüler bir animenin final sezonu hakkında spoiler yedim. (En azından sallamadıysa)

Yine de ilgilenen varsa özelden belirtirim ve doğru olup olmadığını sorabilirim (:

14. Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merakımı da uyandırdığından bir araştırayım dedim ve bir kelebek türü olduğunu öğrendim. Mavi olmaları bana başka bir şeyi hatırlattı. Bir yerde okumuştum. Eskiden topluluklar mavi kelebeklerin bol olduğu topraklara evlerini veya tarlalarını kurarlarmış. Çünkü o kelebeklerin bulundukları habitatlar hep verimli olurmuş. Biraz karanlık haber ama yakın zamanda bu kelebekler sayesinde bir toplu mezar bile bulundu. Neyse lafı fazla uzatmak istemem. İsmi güzelmiş türün. :D

15. Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merakımı da uyandırdığından bir araştırayım dedim ve bir kelebek türü olduğunu öğrendim. Mavi olmaları bana başka bir şeyi hatırlattı. Bir yerde okumuştum. Eskiden topluluklar mavi kelebeklerin bol olduğu topraklara evlerini veya tarlalarını kurarlarmış. Çünkü o kelebeklerin bulundukları habitatlar hep verimli olurmuş. Biraz karanlık haber ama yakın zamanda bu kelebekler sayesinde bir toplu mezar bile bulundu. Neyse lafı fazla uzatmak istemem. İsmi güzelmiş türün. :D

16. Konulardaki düzenleme sorunu giderilmiştir.

17. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

I see no difference :loveloveplz:

18. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

19. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

20. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

21. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

22. Forumdaki katil kim?

Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.

Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? :ahaaah-onion-head-emoticon:

23. Forumdaki katil kim?

Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.

Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? :ahaaah-onion-head-emoticon:

24. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.