Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lynx got a reaction from Mπ. D. Πλούτωναλη in En sevdiğiniz Müzik türü, Grup ve şarkıcı hangileridir?   
    Her türlü dinlerim ya müzik güzel olduktan sonra.. 8)
    Ama favori grubum Muse. Sevdiğim sanatçı da Nana Mizuki..
  2. Beğen
    Lynx got a reaction from Nanilyas in Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!   
    Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r:
    Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun böyle odamda anime ile ilgili. B)
    Sevgilim var zaten senin dediğin gibi. :wub:
    Birşey istemiyorum sanırım başka..
    Hı cosplay yapmak istiyorum. :D
  3. Beğen
    Lynx got a reaction from uchiha_n in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Nurcan' ım, doğum günün kutlu olsun annem. :-* Nice senelere inşallah. 8) Gecenin bi vakti aklıma geldi. ;D İlk ben kutlayayım bari dedim. :D
  4. Beğen
    16 Ocak..
    16 Şubat...
    16 Mart da benim. :D Bir ay farkla gidiyoruz. 8)
  5. Beğen
    Lynx got a reaction from Songena in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Nur-chaan! Doğum günün kutlu olsun annem! :lol: Bu gece parti var unutma.
    Al bakalım pastanı. (Hem de Gin-chan ile favoriniz, çileklisinden.)

Hediyene gelinceee.. Gin-chan ile baya kafa yorduk.

Ben; "Sadece o mu?", diyince;

"Ah Beth, ona milyarlarca gül alsam da yetmez ki.. Bu güller bile onun güzelliğinin yanında bir hiç kalır..", dedi..

"Ne yapıcam ben..", diyip depresyona girince ben de ona fikrimi söyledim.
    Gin-chan'ın tepkisi;

..Oldu, çok utandı ama kabul etti. Neyse, fikrimi anlamışsındır sen.
    O yüzden bu gece partiden sonra biri gelip seni alırsa şaşırma.

Şimdiden iyi eğlenceler size..
    Benim sana hediyem buydu. Hatta extradan yanında Zura da var.

Parti için bir sürü şey hazırladık Toshi ile. :D Yiyecek olarak da tatlı şeyler hazırladım bol bol. Gin-chan hepsini bitirmeden gel, çok gecikme. :lol:

Akşam görüşürüüüz. Şimdiden tekrar doğum günün kutlu olsun balım. ^_^ Nice mutlu senelere inşallah.. :* Yüzünü azıcık güldürdüysem ne mutlu bana. Sana çok şey borçluyum çünkü. :lol: Asla doğum gününü unutmayacağım kişilerdensin. Malum biz 16 Ocak, Şubat, Mart üçlüsüyüz. :D Seni seviyorum Nurcan'ım, biliyorsun.. ^_^ Hep birlikte nice doğum günlerine.. :*
  6. Beğen

"Ah Beth, ona milyarlarca gül alsam da yetmez ki.. Bu güller bile onun güzelliğinin yanında bir hiç kalır..", dedi..

Gin-chan'ın tepkisi;

Parti için bir sürü şey hazırladık Toshi ile. :D Yiyecek olarak da tatlı şeyler hazırladım bol bol. Gin-chan hepsini bitirmeden gel, çok gecikme. :lol:

Akşam görüşürüüüz. Şimdiden tekrar doğum günün kutlu olsun balım. ^_^ Nice mutlu senelere inşallah.. :* Yüzünü azıcık güldürdüysem ne mutlu bana. Sana çok şey borçluyum çünkü. :lol: Asla doğum gününü unutmayacağım kişilerdensin. Malum biz 16 Ocak, Şubat, Mart üçlüsüyüz. :D Seni seviyorum Nurcan'ım, biliyorsun.. ^_^ Hep birlikte nice doğum günlerine.. :*
  7. Beğen
    Lynx got a reaction from Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   

Gin-chan'ın tepkisi;

8. Beğen
    Lynx reacted to Shoryuken.M in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Nur-chan. :D Nice mutlu seneler diliyorum. Ayrıca bizim hediye vermemize gerek kalmamış sağolsun Beti-sama hepimizin yerine vermiş. :D
  9. Beğen
    Lynx got a reaction from Haruka in Doğum Günü Kutlama Bölümü   

Gin-chan'ın tepkisi;

10. Beğen
    Lynx got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!   
    Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r:
    Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun böyle odamda anime ile ilgili. B)
    Sevgilim var zaten senin dediğin gibi. :wub:
    Birşey istemiyorum sanırım başka..
    Hı cosplay yapmak istiyorum. :D
  11. Beğen
    Lynx got a reaction from EndEverAfter in Fan Art Çizimlerim   
    Ohoo. :o Süper.. Eline sağlık.. Maşallah.
  12. Beğen
    Lynx got a reaction from Strauss in Naruto (Spoiler İçerir)   
    Neden?

13. Beğen
    Lynx reacted to LeornKayn in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    Fullmetal-Winry

Danshi koukousei no Nichijou
    Tadakuni, Hidenori ve Yoshitake
  14. Beğen
    Lynx reacted to Amygirl in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    gadanızı alırım tiplere baakk :D hele arkadaki bomba...

15. Beğen
    Lynx reacted to Pøllux in Üye Albümü   
    Oha kanka süper yakışıklısın lan . Sevgilin var mı?
  16. Beğen
    Lynx reacted to Toprakezgi in Üye Albümü   
    Göz ve saçtan ibaret aslında bizim Necdet. :D Neyse kanka gizemli oluyorsun. :P
  17. Beğen
    Lynx got a reaction from Mπ. D. Πλούτωναλη in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    İzlerken benim de aklıma geldi nedense. :D
  18. Beğen
    Lynx reacted to Tidal Tantrum in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Aşağıdakilerin hepsiyle evlenmek istiyorum:P
    Sakata Gintoki (Gintama)
    Hijikata Toushirou (Gintama)
    Katsura Kotarou (Gintama)
    Saitou Hajime (Hakuouki)
    Satou Jun (Working!!)
    Shizuo Heiwajima (Durarara!!)
    Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji)
  19. Beğen
    Lynx reacted to 3n4bL3 in Kuroko no Basket 2. Sezonu Duyuruldu   
    Adı, en çok olaylara karışan manga olan Kuroko no Basket’nin 2. sezon anime uyarlaması Shonen Jump Next tarafından duyuruldu. İkinci sezon, Eylül ayında biten ilk sezonun kaldığı yerden devam edecek.
    .
    Animenin İlk Sezonuna ulaşmak için: Kuroko no Basket

Güvenlik nedeniyle Kuroko no Basket ürünlerinin satılmama durumu hala geçerliliğini koruyor. Mangaka Tadatoshi Fujimaki, ne kadar tehdit mesajları alsa da, mangaya devam edeceğini bildirmişti.

alıntı: AF
  20. Beğen
    Lynx reacted to Deceased in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Anneme verirdim. Yemek tariflerini yazdığı defter bitmiş. :D

21. Beğen
    Lynx got a reaction from Witch. in En nefret ettiğiniz anime karakteri.   
    Sasuke eğer Itachi'nin ailesini güç için öldürmediğini bilseydi Itachi'yi öldürmezdi. Bunu öğrendikten sonra Konoha'nın yaşlılarını suçlaması gayet normal. Ben olsam ben de Sasuke gibi yapardım diye düşünüyorum. Zaten sonra kendini Madara diye tanıtan adam psikolojisi bozulmuş Sasuke'yi kolayca kandırabilirdi, Itachi de öyle düşünüyordu -ki- kandırdı, adam artık tüm şehri yok etmek istiyor.. Neden? Çünkü herkesin Sasuke nin ailesini, Itachi nin ölmesini vs bilmeden gülüp eğlenmesi sinirine dokunuyormuş. ::) Bakalım, Sasuke nin ne yapacağı belli olmaz. 8) O yuzden Sasuke' nin kötü bi karakter olduğunu düşünmüyorum. ;D
    Kız konusuna gelince.. Valla ben de Sasuke gibi cool, karizma, bastığı yerde gül biten biri olsaydım ben de Sakura vs kızlara bakmazdım. :P Sakura ya lafım yok tabi o da ne yapsın Sasuke' ye karşı birşey hissetmemek kolay mı.. ;D Naruto dan bile şüphelenenler var. :-\
  22. Beğen
    Lynx got a reaction from Pøllux in En nefret ettiğiniz anime karakteri.   
    Rozen Maiden, kendini Rozen'miş (Father) gibi tanıtan adam..
    School Days, tüm karatkerler.. Kimseye önerilmez. 8)
  23. Beğen
    Lynx reacted to slimjack in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ooo bakıyorum eski dostlar bir araya gelmiş yorumları okuyunca hiç gülmeyen yüzümde bir gülümseme belirdi sayenizde ^_^ Bu arada ezgiciğim doğum günün kutlu olsun sana burdan üstünde ezgi yazan bir pasta göndermek isterdim ama daha yeni öğrendim doğum gününün geçtiğini :( Kusura bakma hayatını mutlu mesut yaşarsın inş. biz garibanlarda kardeşlerinin mutluluğunu görürde onlarla mutlu oluruz inş. neyse duygusala bağladım biraz galiba :unsure: nice yıllara iyiki doğdun ezgi ^_^
  24. Beğen
    Lynx reacted to Toprakezgi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Little Bro hani bu kadar tatlı olmak zorunda mısın diye soruyorum şuan kendime. Bir de buradan forum ahalisine duyurmuşsun doğum günümüü. Çok teşekkür ederiim. :D
    Çook teşekkür ederim kankacım, ilk sen kutladın sanmıştım meğer önce Yankı kutlamış ama olsun düşünüp o saate kadar burada kalman bile çok güzel. Sağolasın cicim. :D
    Teşekkürler Gülşaaah. :)
    Ortiii nerelerdesin ?? Çok özledim nan seni. :angry: Bu arada hediyeme bayıldım. Çoook teşekkür ederim. :D
    Sağol kankam, duygulandım lan hepinizi burada bir arada görünce bir de sevindim tabi.
    Oo kankaam hediyeni çok beğendiiiim. Pastam sana feda olsun hayatım sen iste yeter kii. :D Kalbinin temiz olduğunu bilmeyen ölsün be kanka. :D Ben de kabus falan görüyorum bu sıralar. İlginç... :huh: Bu arada ailemle olan fotoğrafı nereden buldun ? Basına sızmaması için çok uğraşmıştık oysa ki. :( Ama mutlu ailemi herkesin görmesi güzel oldu. :D
    Edit: Şu ifade sınırı beni öldürecek yaa. Off.
  25. Beğen
    Lynx got a reaction from Pøllux in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ezgiiii. :lol: Doğum günün kutlu olsun kankam, nice nice hayırlı, mutlu, huzurlu senelere inşallah.. :*
    Bu gece rüyamda bir parti gördüm, balonlar falan şişiriyorduk, odayı süslüyorduk. Abdullah bugün Ezgi'nin doğum günü diyince "aa rüyamda gördüm" dedim. :D Kalbim temiz, ne yaparsın. B)
    Duydum ki ailenle kutlayacakmışsın. :angry:

Ama ben sana pasta yaptım ne de olsa.. ^_^ Merak etme eskisi gibi zehir koymuyorum. :lol: Abdullah'ınkilere koyuyordum da bağışıklık kazandı, ben de ona birşey olmayınca sıkılmaya başladım ve sadistliği bıraktım. -_-

Hediyeni de unutmadan vereyim. :D Geçenlerde gördüm, kesin hoşuna gider dedim ve aldım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.