Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Durum yanıtları bölümüne Mileydi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üst bölge titreşir ama derinlere pek ulaşmaz. Bir anime 6 puanlık etki verebilir ama 3. katmana dokunabilir. Etkisi daha az şiddetli ama daha derin olabilir. Bir animenin etkisi farklı katmanlarda farklı şiddetler de gösterebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Yüksek puanları, uç etkileri sevsem de sanırım özünde katmanlarla ilgiliyim. Düşününce, müzikler de böyle, filmler de böyle, kitaplar da böyle, sanat eserleri de böyle... İnsanlar da böyle.

2. Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üst bölge titreşir ama derinlere pek ulaşmaz. Bir anime 6 puanlık etki verebilir ama 3. katmana dokunabilir. Etkisi daha az şiddetli ama daha derin olabilir. Bir animenin etkisi farklı katmanlarda farklı şiddetler de gösterebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Yüksek puanları, uç etkileri sevsem de sanırım özünde katmanlarla ilgiliyim. Düşününce, müzikler de böyle, filmler de böyle, kitaplar da böyle, sanat eserleri de böyle... İnsanlar da böyle.

3. Bu anime istek ve öneri bölümüne rağbet nedir anlamadım gitti. Discord sunucusunu mu bulamıyor bu millet nedir?

1. Mileydi

Mileydi

Daha kolay baş ederiz bence :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:Bak üste konu var kör diye kovalarım onları :looser-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

4. Bu anime istek ve öneri bölümüne rağbet nedir anlamadım gitti. Discord sunucusunu mu bulamıyor bu millet nedir?

1. Mileydi

Mileydi

Alt forum olayını kapatalım zaten ana başlık var oraya yazsınlar yazmazlar ise konular direk silinir birde açıklama yapmak ile uğraşıyoruz millete.

5. Çevrilmesini istediğiniz serileri bana bildirir iseniz çevrilecekler listemize ekleyebilirim. 

6. Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.

7. Promised Neverland'i izledim. Çok güzeldi. Besin olmak konusunda, özgürlük ve başkaldırma kavramları konusunda yetimhanede yaşanan olayların gerçeklikte dış dünya da farklı senaryolarla yaşanabilir olma ihtimali konusunda beni baya bir düşündürdü. Yer yer gözlerim doldu. Eline emeğine sağlık Shirai sensei. 

1. Mileydi

Mileydi

Konu güzel ve orjinal lakin ana karakterlerin yaş kısmına takıldım biraz daha büyük yapsalardı belki o zaman kendi adıma çok iyi bir seri diyebilirdim :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 6 other replies to this status update)

8. Promised Neverland'i izledim. Çok güzeldi. Besin olmak konusunda, özgürlük ve başkaldırma kavramları konusunda yetimhanede yaşanan olayların gerçeklikte dış dünya da farklı senaryolarla yaşanabilir olma ihtimali konusunda beni baya bir düşündürdü. Yer yer gözlerim doldu. Eline emeğine sağlık Shirai sensei. 

9. Legend of the Galactic Heroes eski seri vs yeni seri karşılaştırmalı vidolar buldum. Die Neue These hiç fena değilmiş (sahneler movielerden sanırım çünkü çizimler oldukça detaylı) ama tabi eski serinin yeri ayrı. Geçen 30 yılda seslendirme tarzının ne kadar değiştiğine de güzel bir örnek olmuş.

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

1. Mileydi

Mileydi

Çizim olarak daha renkli hatta şaşalı bile diyebiliriz, ama videolara bakınca eski seri bende daha oturaklı bir izlenim bırakmıştı,Yang Wen-li, Reinhard von Lohengramm sanki süt çocuğu gibi duruyor karakterlerinin karizması yeteri kadar göze çarpmıyor, kısaca yeni çizimlerde sanki bir şey eksik gibi yada ben eskici olduğumdan öyle geliyor bir fırsatını bulunca yeni yapımını da izlemek istiyorum o zaman ne eksik ne fazla bulurum gibi geliyor :tuzkistrokeplz:

10. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

Oooo çok farklı çok izlemeye devam etmek lazım, bir şans daha ver bence :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 4 other replies to this status update)

11. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

12. Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk.

Onun için konu ve başlık var zaten = https://forum.turkanime.tv/konu/14908-anime-istek-ve-önerileri/

1. Mileydi

Mileydi

Yine mi doldu acep bakayım :bled2-onion-head-emoticon: Dolmuş :bled2-onion-head-emoticon: Temizledim :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 7 other replies to this status update)

13. Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk.

Onun için konu ve başlık var zaten = https://forum.turkanime.tv/konu/14908-anime-istek-ve-önerileri/

1. Mileydi

Mileydi

assfdgfdssfg Forum azcık aktif olsun diye dokunmuyordum ben, sonra dedim böyle olmaz ileti sınırı getirmiştim :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

14. Bir şeyi merak ediyorum. Şu yorum yaptığımızda solda kalan kullanıcı adımızın üstündeki seviye 1 değişiyor mu hiç? :P Görünüşe bakılırsa rookie for eva  :help-crazy-rabbit-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

Her konuya merhaba de söz banlamayacağım, ama bir konu atlarsan banlarım :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

15. Ne sorunlu insanlar var arkadaş, forumdaşlar İP adresleriniz adminlerce görülüyor, unutmuş olanlarınız için hatırlatayım dedim.

1. Mileydi

Mileydi

Sen komple yanlış gelmişsin, ayrıca çevirmene yarım bırak, bırakma demek de biz izleyicilerin haddi değil. Çeviri yapmak sigorta ve para karşılğı yapılmadığı sürece görev değildir, tamamen kişinin kendi zevkine kalmış bir eylemdir başkası karışamaz.Bu zihniyette anime izleyicileri de benim gözümde animeci değil. Tarafınıza sadece uyarı verilmiş olup herhangi bir ban söz konusu da değil, böyle giderse söz konusu olur tabi. Burası ile site de birbirinden ayrı ordaki hesabınıza bir şey olmaz.

2. (See 4 other replies to this status update)

16. Vay arkadaş! Birisi şu seiyuu hafızamı silsin kendi kendime spoiler yedim :what-crazy-rabbit-emoticon:

Jojo Part 5 te neredeyse sezonun sonuna kadar suratını tipini görmediğimiz ama merak ettiğimiz ana kötü karakterin sesini duyar duymaz Anaaaa Katsuyuki Konishi değil mi bu diyip sonra Jojo da seslendirme yapmış mı gerçekten de deyip bakmak ve ana villainin suratını görmek :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: 

Bu spoilerım hep Zeynep Onna yüzünden :suicideoniplz: Hayret bişi :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

17. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

:oniondesuplz:neden eve kapandım o zaman korona bu evde kal sağlıklı kal:onion_yep_by_7anime7drawer7: ayrıca eş dost akraba ya iş goturulmez:bsod-onion-head-emoticon:

18. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

Sorun orada evdeyken farklı bir tür olup çıkıyorum ben, bir türlü iş moduna giremem çok ciddiyetsiz biri olur çıkarım:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

19. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

Az ama maalesef ekonomik şartlar ancak bu kadarını karşılıyor:crying1-onion-head-emoticon: ayrıca bende hiç evden çalışasi bir insan degilim:bsod-onion-head-emoticon:

20. Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olup erkek göstermek gibi :lol:

1. Mileydi

Mileydi

Kim ki o?? Bizim forumdan mı? Söyle hemen asalım :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Hakkında yanlış bilgi vermek  ban sebebi :super-onion-head-emoticon:

2. (See 12 other replies to this status update)

21. Çok eğlenceli bulduğum shoujo ai olan Tamen de Gushi ile çok eğlenceli bulduğum shounen ai olan 19 Tian aynı iki sanatçıya ait olup bu ikisinin kendi hikayelerini anlattıkları başka bir webtoon daha varmış elimdeki mangaları bırakıp hop ona akıyorum *.*  ya hep anımsatırdı çizimleri böyle Japonyada ikisinin posterlerinin olduğu metro kapılarını falan görmüştüm aslında şaşılacak bişi değil ama nedense fark edince çok şaşırdım. Sanırım bir sanatçının hem shoujo ai hem de shounen ai tasarlaması ilginç 

22. Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun yapan Antepli Usta falan getirtileceğine Ankaradan iyi hamur işi yapan ustaları bütün şehirlere dağıtsak daha mantıklı :D

1. Mileydi

Mileydi

İş güç koşturmaca :P Senin enişte Tatar değil bence Eskişehir in çiböreğini beğeniyorsa :D Hoş ben yemedim ama yiyip gelenler hiç memnun değil daha doğrusu gerçeğini yiyenler orada yapılandan hoşlanmıyorlar diyeyim :P Ankara nın tüm hamur işleri güzeldir :admire2-onion-head-emoticon: Mantı hariç zaten o Ankara ya ait değil, iyi ki değil :evil-smile-onion-head-emoticon:

2. (See 14 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.