Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb

historianWeeb

atmamalıydım bunu :( biliyorum :(

3. kawaii kereste

kawaii kereste

hiç beklemiyodum böyle bi foto, güldüm :D kıllı bi erkek falan bekliyodum niyeyse.

4. historianWeeb
  1. 12-13 bölümlük güzel bi Slice of Life serisi bilen var mı ? mümkünse içinde ecchi olmasın otobüste izlicem :D ha 24 bölümlük olsa da olur.

2. Amygirl

Amygirl

ha işte ondan :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

önerdiklerinin hepsini izledim Ertuğrul, diğerlerine myanimelist'ten bakıcam şimdi, çok sağolun :D

4. Kaxell

Kaxell

Tahmin etmiştim, ama bilgisayardaki listeye bakmadan kafamdan bir tek bunlar çıkıyor...

Dermişim InuxBokuss geldi bi de aklıma. :)

2. günümüzde Saruman rolüyle bilinen büyük üstad Cristopher Lee 93 yaşında bugün vefat etmiş.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

aa bi de 89 yaşında yaptığı heavy metal albümü var onu unuttum :D

3. Nayru

Nayru

son yaş gününde millet sağda solda o kadar haberini yaptı ki nazara geldi adam... toprağı bol olsun

4. Lynx

Lynx

Merak etme sen de yakında vefat edicen. B)

3. Kana :'(

2. Amygirl

Amygirl

Akskskd yes yes o çok kral bir karakter *.*

3. kawaii kereste

kawaii kereste

daha 14. bölümdeyim çok bi krallığını göremedim :D en son bebeğini ensesinden tutup sallaya sallaya gezdiriyodu valla :D

4. Amygirl

Amygirl

Göriceksın :D

4. Grave of the Fireflies parçaladın beni be.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

konusunu okıyım diye MAL'ı açtım filmin 2.si de varmış, bu nasıl spoiler lan böyle :D bu durumda izliycem sanırım, sonunda kalp parçalayan bi son yok gibi duruyor. ama yine de inceleme önce gelecek :D

5. eğer başarısız olmayı deneyip bunda başarılı olursak, sonuç olarak başarılı mı başarısız mı oluruz?

6. 10 dkdir gülüyorum http://i.imgur.com/2m8Zock.jpg auhauhauhuahuahuıahdsıfuh

2. Yuki-chan

Yuki-chan

cersei sevdiğimden değil zaten kadına gıcıklığım. ortaokuldaki tarih hocamı hatırlatıyo bana -.-

3. LeornKayn

LeornKayn

İyide sevinmeyin o Cersei :D 6 sezon biraz çoşturacak gibi duruyor...ölene kadar rahat yok...GoT evreninde bugda kalıcan böyle ne iyi ne kötü bug olucaksın o zaman ölmezsin..

4. kawaii kereste

kawaii kereste

aynen 6. sezonda paralel yapıyı halledicek Cersei, zaten Myrcella da öldü korkacak bişeyi kalmadı kadının.

7. yeni forum pek bi yakışıklı olmuş be

2. kawaii kereste

kawaii kereste

manga okuyabilirim bak, hatta süper olur :D derslerde okuycak kitabım kalmamıştı zaten :D bikaç tane önersene animesi olmayanlardan beğendiklerinden varsa

3. Amygirl

Amygirl

The Breaker, Ovasını çıkardılar ama Noblesse hem mangaya yeni başlayanlar için iyi renkli olduğu için , Animesi var ama Akatsuki no Yona da iyi bence. Manhwa önerdim çok ama :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

Akatsuki no Yona animesini izlemiştim, güzeldi ama sanki tam anime gerçekten başlıycakken bittiydi, mangası devam ediyor mu? diğerlerine de bakıcam, tenk yu ^^

8. kalabalık evleri sevmiyorum ulan sabahın köründe ne gürültü bu ya

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Owww geçmiş olsun :/ Çocuklarla baş edemezsen mümkünse kaç o evden birkaç saatliğine... Yoksa daha çok başın ağrıyacak..

3. kawaii kereste

kawaii kereste

birazdan denize kaçıcaz da rahatlarım heralde orda. yoksa durulmaz bu evde, hani çocuklarla baş etme olayını geçtim devamlı bi gürültü patırtı falan ben sessizlik severim yahu bu ne :D

4. orewakimida

orewakimida

Aynı şu an bizim ev. Geçmiş olsun. Daha bizim buraya tanımadığım 6 kişi daha gelebilirmiş :( 2+1 ev kaç kişi alir , sınırlarını zorluyoruz.

9. Na'Vi FTW ! finalde de Alliance'ye gömün de şenlenelim adfasdfas

2. kawaii kereste

kawaii kereste

split push çıktı mertlik bozuldu yeğen, Loda reyiz de çok bozmuş eskiden MYM'de neydi o adam

3. GNtoki

GNtoki

Çoğu oyuncu bozmuş ki zaten

4. kawaii kereste

kawaii kereste

Dendi iyiydi daha iyi olmuş, XBOCT geçen turnuvada daha iyiydi sanki

10. forum içi öylesine bi Osu turnuvası ayarlasak nasıl olur? sadece Osu modu değil, varsa başka modları için de ayarlanabilir.

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Oha baya güzel bi oyuna benziyor eve gidince indirip bi bakıcam ekranda çıkan sayılara falanmı basıyoruz klavyeden nasıl oynanıyorki ?

3. kawaii kereste

kawaii kereste

fare/tablet - klavyeyle oynanıyor. ekranda çıkanlara tıklaman lazım, tıklama olayını Options'ta klavyeden bi tuşa alıp oynarsan daha rahat edersin. oyunu öğrenirken oyun pek yardımcı olmuyor, başlamak istersen ilk çalmaya çalıştığın şeylerde moron gibi hissediceksin :D ama oynadıkça alışıyorsun, alıştıkça daha zevkli oluyor.

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Denicem bakalım inşallah beceririm.

11. bugün TTNET'e gidip "burda Superonline nerde hocam?" diye sordum. hakediyor kaltaklar.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

something something yandaşçılık.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bakınız BİM'e girip Bira var mı diye soran genç örneği :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

Migros Express midir nedir Migros'un BİM versiyonlarından birine gidip sordum dün, yokmuş :(

12. Battlefield 3 bedava olmuş lan wtfffffffff

2. Kaxell

Kaxell

Canımsın varya :) origin vardi bende star wars the old repuvlic icin indirmistim, hemen yukluyorum sagol.

3. Barış

Barış

bende humble dumble dan 3 dolara mı ne almıştım geçen eylül. bf4 e odaklandıklarından bf3 ü kafalarından sildi adamlar. en yakın alman server'ı olduğundan ping pek hoş olmuyor ama bedava sirke baldan tatlıdır.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

idare ederiz, yapcak bişey yok. zaten LoL'ün TR serverı da aslında Frankfurt'ta :D

13. Akame ga Kill in a nutshell: http://i.imgur.com/08Hhzej.jpg

2. kawaii kereste

kawaii kereste

sanırım okuycam bunun mangasını. anime hangi mangaya kadar aynı gidiyor? yoksa mangada sıfırdan mı başlamam lazım? mangası halen devam ediyor mu?

ve bu animeyi izledikten sonra nasıl "her şey daijoubu" diyebiliyorsun... karakter kalmadı lan... kurbanlık koyun gibi hepsini tanıtıp bi güzel kestirdi...

3. Kaxell

Kaxell

içimdeki acı bana yetiyor abi. SPOILER chelsea'nin ölümü mangada da var. SPOILER yaklaşık 34 de falan denk geliyor. ondan sonrasını bilmiyorum, ben animeyi 16 da bıraktım. chelsea nin ölümünü izlemek istemedim tekrardan. (demeye çalıştığım şey 34 e kadar animesi ile mangası tamamen aynı, animenin sonunu sadece farklı dedikleri için tahmin edebiliyorum. )

4. kawaii kereste
  14. naptın Riot...

2. houston

houston

doğru olabilir o.o sjdjsks

3. Witch

Witch

Oh wow o.o hangi sampiyon bu -cahillik- o.o

4. BerqO

BerqO

Asdjklsdfgjklafs sona buda jinxin yeni skinide aşırı iyi bea :3

15. kodu sizde çalışıyor mu ? yoksa ben mi beceremedim :/

2. schneizeL

schneizeL

http://www.youtube.com/watch?v=1ixRMU9e3cg bu şekilde eklersen sorun kalmayacaktır.
    3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

hmm media şeklinde de video çıkıyor bende, dedim ya bazen bende de çıkmıyor

4. kawaii kereste

kawaii kereste

video şeklinde değil de .swf şeklinde eklemek istemiştim. gerçi çok da fark yok, böylesi de olur, teşekkürler ^^

16. evrimi tek soru ile çökertiyorum... eğer evrim varsa neden Japonya'daki maymunlar çekik gözlü değil...

2. kawaii kereste

kawaii kereste

Japonya'daki Japonların da anavatanı Japonya değil aslında ve evet uykuluyum :D

3. Shiho

Shiho

zannımca senin teaorin evrim teorisi değil üzüm üzüme baka baka kararır teorisi olur gerçi onuda çökermiş olabilme ihtimalin var :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

bi taşla kaç kuş vurdum belirsiz ehehehe :D

17. gölgemiz Güneş'ten Dünya'ya kadar 150 milyon kilometre yol kat eden ışığın son metrelerde bizim yüzümüzden hedefine ulaşamadığının kanıtı

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Belli. Aslında ben de aklımdakileri dışarıya dökemiyorum.:D

3. Amygirl

Amygirl

Belki de hedefi bizdik..... Bir de çoklu nokta bıraktım felsefik olsun diye akdmff

4. kawaii kereste

kawaii kereste

belki de........... ne kadar çok nokta o kadar felsefik heuhuehueh

18. Rainbow... oh manly tears...

2. Amygirl

Amygirl

Ah o opening :) bir daha mı izlesem,diyorum da yüreğim o dramı kaldırmıyor :D favori karakterim Mario nedense :) ıslahevine girme sebebi çok etkilemişti beni..

3. kawaii kereste

kawaii kereste

benim de favori karakterim Mario. başlarda biraz sinirimi bozdu "abi, abi" diye gezinmesi ama sonradan toparladı. gerçi sonuna kadar "abi, abi" diye gezdi ama :D ulan hemşire...

4. Amygirl

Amygirl

Adgfdadghhh :D

19. Fairy Tail OVA 5'i izledim de, çok özlemişim lan Fairy Tail tarzı eğlenceyi :(

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Eyw bro...İndirirm ;)

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Fairy tail animesi öyle değilki furkan sen başka bişeyi özlemişin :)

4. kawaii kereste
  20. saati falan belli olmamasına rağmen, sırama 15 dakika geç kaldığım için proje ödevim kabul olmadı ya la. 1 sene daha uzatcam heralde bu gidişle -.-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Büt akar hacı sei durum :D Finalde umarım o efsaneyi sen yaparsında,yaz okulu programı varsa o şekilde de kurtarabilirsin :D Gambatte anikiiii :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

çok zor be Ercan :D deniycem valla bişeyler, zaten bikaç gün kaldı bizim finallere :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Başarılar valla kanka anlıyorum seni :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.