Jump to content

Önerilen İletiler

Kesinlikle örümcekler dahil her türlü böcekten korkarım.Dün evde süleymancık vardı  :crying1-onion-head-emoticon: />

Birde Bu Böceklerin Çeşitleri Var :D Yok Ya Neymiş Kalorifer Böceği ... -_- Her Biri İğrenç -fare,akrep,yılan,hamam böceği,çekirge,solucan. dışında :3-  -_- iğrençler yani bildiğin iğrenç

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

:P  Çok Zekisin Çok ... Yani Pis Mahluklar Ne Desem İğrençler -_- Böyle Bissürü Bacakları Bissürü Gözleri 2 Aden Dişimsi Şeyleri Var -_- Birde Tüylüler -fare,akrep,yılan,hamam böceği,çekirge,solucan...vb korkmam sahiden korkmam yani :D ama örümceğin yeri ayrı görünce kaşıntı tutuyor bağırasım kaçasım geliyor ._.-

-Hamam Böceği Yahu :D Böyle Kara Fatma Diyende Var Siyah Siyah Parliyorlar Çok Sevimli :D

ahaha en nefret ettigim böcek hamam böcegidir :D ben hiçbirinden korkmak şahsen , madem o kadar korkuyosun saybır yardım hizmetleri emrinize amade One-Chan  B)  (Bu arada '' amade '' ne demek birisi bana açıklarsa çok mutlu olurum)

Kesinlikle örümcekler dahil her türlü böcekten korkarım.Dün evde süleymancık vardı  :crying1-onion-head-emoticon: />

Aynen ha : :Dİtiraf ediyorum; Bende sende ki bu çeneyi hiçbir zaman anlayamıcam  :ahaaah-onion-head-emoticon: 

Anlayamazsın.  B) Bende kendimdeki bu konuşma arzusunu hiçbir zaman anlayamıcam sanırım , hem o kadar çok konusuyormuyum ya  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ahaha en nefret ettigim böcek hamam böcegidir :D ben hiçbirinden korkmak şahsen , madem o kadar korkuyosun saybır yardım hizmetleri emrinize amade One-Chan  B)  (Bu arada '' amade '' ne demek birisi bana açıklarsa çok mutlu olurum)

Bende Bilemiyeceğim =^= - Hamam Böceği Sevilmezmi :D Siyah Siyah :3 Hani Görsem Salak Gibi Gidip Sevmem Ama :D Şirinler Yani QwQ Fare Felan Görsem Yavru Öldürmesinler Diye Evime Alırım :D mesela...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:P  Çok Zekisin Çok ... Yani Pis Mahluklar Ne Desem İğrençler -_- Böyle Bissürü Bacakları Bissürü Gözleri 2 Aden Dişimsi Şeyleri Var -_- Birde Tüylüler -fare,akrep,yılan,hamam böceği,çekirge,solucan...vb korkmam sahiden korkmam yani :D ama örümceğin yeri ayrı görünce kaşıntı tutuyor bağırasım kaçasım geliyor ._.-

-Hamam Böceği Yahu :D Böyle Kara Fatma Diyende Var Siyah Siyah Parliyorlar Çok Sevimli :D

Ayyy deme öyle :D hamam böceği çok fena bişey yaaa kara kara ıyykk  :crying2-onion-head-emoticon: /> Solucan ve yılanda aynı ölçüde fena hayvanlar, Çekirge falan (annecim)  :ghost-onion-head-emoticon: /> Fareye laf yok amma :cheer3-onion-head-emoticon: /> böcekler diyince helede şöyle sarımsı bişey var arkası kıskaçlı, kulağa giren mi ne diyolar, nedir ya çektiğim

Anlayamazsın.  B) Bende kendimdeki bu konuşma arzusunu hiçbir zaman anlayamıcam sanırım , hem o kadar çok konusuyormuyum ya  :ph34r:

Kullandığın kelimenin anlamını bilmiyor musun  <_<  -_- /> 

Konuşmuyor musun  :confused-onion-head-emoticon: />

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kullandığın kelimenin anlamını bilmiyor musun  <_<  -_- /> 

Konuşmuyor musun  :confused-onion-head-emoticon: />

Bilmiyorum valla ne demekki acaba  :confused-onion-head-emoticon:

Konuşuyorum tabikide  :D Ama neden bu kadar konuşmayı sevdigimi ne ben biliyorum nede siz  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.