Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Annemle tartışıp ona bağırdıktan sonra haklı bile olsam çok pişman oluyorum ama gidip özür dileyemiyorum. Ve bu beni içten içe kahrediyor.

açık açık 'özür dilerim' diyemiyor olabilirsin.. ama gönlünü alabilirsin.sonuçta annendir,nasıl yapacağını bilirsin ki bence yap :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

açık açık 'özür dilerim' diyemiyor olabilirsin.. ama gönlünü alabilirsin.sonuçta annendir,nasıl yapacağını bilirsin ki bence yap :)

Gönlünü elbette alıyorum, zaten anneler affedicidir. Çocuklarına uzun süre kızgın ya da kırgın kalamazlar. Benim üzüldüğüm o tartışma bağırışmanın olması. Keşke hiç olmasa hiç kırmasam annemi. Gönlünü alacak bir hiç durum olmasa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuraya bir yere yazayım da her denk geldiğimde pişmanlık duyarım.Ayda yılda bir kızla tanıştım şehir dışında bir üniversiteye gitti,bende ders çalışmadığım için yerleşemedim,aynı üniversiteyi istiyorduk. #zalımsındünya

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gönlünü elbette alıyorum, zaten anneler affedicidir. Çocuklarına uzun süre kızgın ya da kırgın kalamazlar. Benim üzüldüğüm o tartışma bağırışmanın olması. Keşke hiç olmasa hiç kırmasam annemi. Gönlünü alacak bir hiç durum olmasa.

affedici olması veya olmaması farketmez,demek istediğim affedici olmayacağı duruma göre gönlünü al,affetse bile. zaten kırgın kalamaz gibi düşünürsen,annen için sıkıntı yok, ama böyle düşünürsen sen huzursuz olursun.. eğer gerçekten gönlünü aldıysan o zaman süper  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen sene teoga çalışmayıp bide son gününde saat 4:30 a kadar pcde anime izledim ve son günün ilk sınavının yarısını kaçırdım. Ardından 370 puan alıp yazın lise seçimi yapmam gerekti ama hiçbi liseyi araştırmadığım için öğretmenime doldurttum ve sonuç olarak güzel bi liseye gittim iyi arkadaşlar edindim iyiyim yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.