Jump to content

Önerilen İletiler

yuh naptın sen hocam :D ne 27si :D 22yim şimdi ben :D

oyy.. kusura bakma... Resmi ekleyen işyerinde çok dikkatli okuyamamışım tanıtım yazını demek ki...

bu arada ben çok geride kaldım ama... diyeceğim şu: NEEEE TWEETY ERKEK MİYMİŞ? Resmi ekleyen

emin misiniz yaa? hıı??? dur google a bakayım.. hemen geliyom...

eneeeeemmmm.... erkek diyolar ya la....

ama warner bros tan kat'i bi açıklama göremedim ne yalan söyleyeyim... hep dedikodu.. Resmi ekleyen

bu arada itiraf ediyorum...

türkçeme çok güvenen ben, karnıbahar'ın aslının KARNABAHAR olduğunu geçen yıl (yani 35 yaşındayken) öğrendim..

Resmi ekleyen kyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Katniss çok mu güzel de Peeta'yı beğenmiyorsunuz !!! yolda görsem 2. kez bakmayacağım birini Katniss yapmışlardı resmen :(

gerçi kitapta da öyle afet olarak anlatılmıyordu ama hep "garip bi güzelliği" var gibi hissetmiştim ben. tombik suratlı değil de zayıf suratlı hayal etmiştim(Cansu Dere gibi mesela), sonuçta varoşlarda büyüyor ve çok yemek yeme imkanı bulamıyor üstelik sporcu.

neyse. itirafıma geleyim ben:

az önce C#'tan boş kağıt verdim. yani bir sorunun yarısını yaptım ama o kadar işte, 10 alabilirim belki. şaşırmadım ve üzülmedim ama nedense bi gariplik var üzerimde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FINNICK! <3 <3 <3 <3 <3 <3

Peeta tipsiz değil ama yakışıklı da değil bence. ha bi de boydan kaybediyor, artı; sarışın sevmem. Ya o çene yapısı nedir o adamdaki?

Kitapta da sarıydı ama ben şeker bir tip bekliyordum. Böyle sevimli bir suratı olan. Ama sivri çeneli falan olunca olmadı ya. Çenesine ben de uyuz oluyorum böyle bir acayip oldu.

Katniss çok mu güzel de Peeta'yı beğenmiyorsunuz !!! yolda görsem 2. kez bakmayacağım birini Katniss yapmışlardı resmen :(

gerçi kitapta da öyle afet olarak anlatılmıyordu ama hep "garip bi güzelliği" var gibi hissetmiştim ben. tombik suratlı değil de zayıf suratlı hayal etmiştim(Cansu Dere gibi mesela), sonuçta varoşlarda büyüyor ve çok yemek yeme imkanı bulamıyor üstelik sporcu.

neyse. itirafıma geleyim ben:

az önce C#'tan boş kağıt verdim. yani bir sorunun yarısını yaptım ama o kadar işte, 10 alabilirim belki. şaşırmadım ve üzülmedim ama nedense bi gariplik var üzerimde.

Bence Katniss'i oynayan kız gayet güzel. Ama evet biraz daha zayıf olabilirmiş. Gerçi ben pek takılmamıştım ona ama sen söyleyince mantıklı geldi. Yine de benim için çok sorun değil.

Bi arkadaşım film bitince şey demişti" Bütün film boyunca Peeta'ya alışmaya çalışıyoruz sonra Gale 1 saniye görünüyor tekrar başa dönüyoruz." :D Valla katılıyorum. Gale'in de gözler falan farklı olmalıydı ama yine de eli yüzü düzgün çocuk Gale. :D

İtiraf ediyorum bugün Emel'in "Dişi Tilki'sini Şirret Kadın olarak görünce bayağı eğlendim. :D Yaptık, pişman değilim. -_- :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Katniss'i oynayan kız gayet güzel. Ama evet biraz daha zayıf olabilirmiş. Gerçi ben pek takılmamıştım ona ama sen söyleyince mantıklı geldi. Yine de benim için çok sorun değil.

Bi arkadaşım film bitince şey demişti" Bütün film boyunca Peeta'ya alışmaya çalışıyoruz sonra Gale 1 saniye görünüyor tekrar başa dönüyoruz." :D Valla katılıyorum. Gale'in de gözler falan farklı olmalıydı ama yine de eli yüzü düzgün çocuk Gale. :D

İtiraf ediyorum bugün Emel'in "Dişi Tilki'sini Şirret Kadın olarak görünce bayağı eğlendim. :D Yaptık, pişman değilim. -_- :D

bence de Peeta gayet yakışıklı :D

belki de 2. bir Twilight vakası olmasın diye böyle yapmışlardır diycem ama niye dediğim gibi yapıp gani gani paradan kaçınsınlar ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence de Peeta gayet yakışıklı :D

belki de 2. bir Twilight vakası olmasın diye böyle yapmışlardır diycem ama niye dediğim gibi yapıp gani gani paradan kaçınsınlar ki :D

Ya Peeta çok kötü değil bence ama ben daha yakışıklı hayal etmiştim hayallerimi karşılayamadı. :D Eh bunlar zevk meselesi. Tartışılmasına gerek bile yok. :D ;)

Açlık oyunlarının 3. kitabını okumayanlar için çaktırmadan spoiler olcak ama Finnick denince içim sızlıyor.:/ Yarama tuz basıldı burda da :wacko:

Şşt deme öyle şeyler.. :ph34r:

Hatırlatma yaa. Bi kötü oldum. :(

İtiraf ediyorum, Açlık Oyunları'nı okurken ağlamıştım. :( 1.de ve 3.'de kesin ağlamıştım da 2. kitaptan emin değilim. :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya Peeta çok kötü değil bence ama ben daha yakışıklı hayal etmiştim hayallerimi karşılayamadı. :D Eh bunlar zevk meselesi. Tartışılmasına gerek bile yok. :D ;)

Şşt deme öyle şeyler.. :ph34r:

Hatırlatma yaa. Bi kötü oldum. :(

İtiraf ediyorum, Açlık Oyunları'nı okurken ağlamıştım. :( 1.de ve 3.'de kesin ağlamıştım da 2. kitaptan emin değilim. :huh:

Sustum. :D

O değil de Annie kadar kimseyi kıskanmadım kitapta. :D

Bende ağlamıştım yeni bitirdim sayılır. Anime olsaydı şu an opening ve OST dinleyip ağlardım kesin. :ph34r:

İtiraf ediyorum kendime şunu sorup duruyorum "Forumu niye bu kadar ihmal ettin heee? "

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sustum. :D

O değil de Annie kadar kimseyi kıskanmadım kitapta. :D

Bende ağlamıştım yeni bitirdim sayılır. Anime olsaydı şu an opening ve OST dinleyip ağlardım kesin. :ph34r:

İtiraf ediyorum kendime şunu sorup duruyorum "Forumu niye bu kadar ihmal ettin heee? "

Ben son kitap ilk çıktığı gün almıştım o derece psikopata bağlamıştım. :D

Ben de soruyorum niye bizi bu kadar boşladın ? :(

İtiraf ediyorum, yarınki fizik sınavına çalışacağım diye pcyi aldım ama şuan.. :ph34r: Neyse devamını biliyorsunuz zaten. : D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.