Jump to content

Önerilen İletiler

Ahahha :D Ben onu yazın yapmıştım ama su ayaklarıma dökülmedi. :D

Çarpma demişken aklıma geldi ben de iki kere ağaca çarpmıştım.

İlkinde arkaya doğru horon tepiyordum. (sağ topuk sol koş koş koş hop hop hop ehehe :D ) O aralar yarışmaya katılıyorduk ben de geri geri çok güzel oluyor derken kökleri fırlamış bir ağaca takılıp oturmuştum . :D

İkincisi de mesaj çekerken telefona baktığım için olmuştu. Ağaç binaya doğru bayağı bir eğilmiş ben de kaldırımdan yürüyordum. Telefona bakarken toslayıvermiştim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Çocuk olduğum zamanlarda evde misafirler varken arkadaşımla saklanbaç oynardık, bir keresinde ranzayla duvar arasında sıkışıp kalmıştım. Gerçekten çok utanç verici bir durumdu benim için bütün herkes görüp gülmüştü :( Babamda bir yandan gülüp bir yandan beni kurtarıyordu :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum sabahları yatağımdan ayrılmak cok zor geliyor bu yüzden mal mal yatağımla konuşuyorum. :D Mesela dün yatağıma beni cılgınlar gibi bekle sevgılım dedim. :ph34r: :D

yataktan cevan geldimi :D ölüm bizi ayırana kadar beraber kalalım flan :D

Ekleme: itiraf ediyorum çok ama çok 'malım' :D insanın kendini bilmesi ne hoş demi ....

Düzenlenme: toprakezgi tarafından
Üst üste mesaj atmayın. Bu seferlik seninkini düzenliyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.