Jump to content

Önerilen İletiler

İtiraf ediyorum ilkokul 2. sınıfta çok fazla çalışıpta türkçe sınavından 58 aldığım günden beri türkçem 5 yüzü göremedi en fazla 4 :D

Ve yine itiraf ediyorum animeye başlamadan önce çok fazlasıyla çizgi film bağımlısıydım şimdi ise anime bağımlısı oldum Pişmanlık duymuyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

itiraf sayılır mı bilmem ama okuyun derim sonu güzel :D

dershaneden gelirken otobüsteyim her zaman ki gibi işte bu sefer feci kalabalık vardı, neredeyse kucak kucağa oturacağız hep beraber her neyse, benimde sağımda solumda kızlar var işte ya üniversiteli yada liseli tam anlayamamıştım, 5 10 dakika sonra otobüs aniden bir fren yaptı kızın teki üstüme uçtu tabi bende haliyle yerdeyim kızın üstümden kalkmasını bekliyorum baktım kalkacağı yok kendimi toparlayıp kızı kolundan tutup kaldırdım iyi misiniz felan dedim işte nezaket icabı...Kız açtı ağzını yumdu gözünü salak herif sen kimsin beni kaldırıyon dikkat etsene gerizekalı felan dedi açtı ağzını yumdu gözünü.Benim şanteller attı, hem kız üstüme düşüyor hem onu kaldırıyorum iyi misin diye de soruyorum ettiği laflara bak, daha öncede söyledim otobüste kalabalıktı biraz, yolcular felanda kıza yaptığın ayıp felan diyor her neyse bende boş durur muyum;

"sizin gibi insanlara iyilikte yaramıyor sonra gelip diyorsunuz erkeklerin hepsi aynı, hem üstüme düşüyorsun hem seni kaldırıyorum üstüne iyi misin diyede bir soru soruyorum senin söylediklerine bak senin gibi bir kıza yakışıyo mu ?" dedim

sonra kız ağlamaya felan başladı özür dileyip teşekkür etti morali bozuk gibiydi bi kaç espiri yaptım evimiz aynı yöndeydi indikten sonra bir süre beraber yürüdük kız başından geçen olayları anlatıyor üzülmüş numarası yapıyorum tabi bende (otobüste rezil etmişti beni unutur muyum nasıl intikam alacağım onu düşünüyorum.)

beyler hikayede hiçbir gerçeklik payı yoktur hepsini salladım iyi sallamış mıyım?

yoruldum devamını akşama yazarım :D

2.Bölüm: Acı intikam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf sayılır mı bilmem ama okuyun derim sonu güzel :D

dershaneden gelirken otobüsteyim her zaman ki gibi işte bu sefer feci kalabalık vardı, neredeyse kucak kucağa oturacağız hep beraber her neyse, benimde sağımda solumda kızlar var işte ya üniversiteli yada liseli tam anlayamamıştım, 5 10 dakika sonra otobüs aniden bir fren yaptı kızın teki üstüme uçtu tabi bende haliyle yerdeyim kızın üstümden kalkmasını bekliyorum baktım kalkacağı yok kendimi toparlayıp kızı kolundan tutup kaldırdım iyi misiniz felan dedim işte nezaket icabı...Kız açtı ağzını yumdu gözünü salak herif sen kimsin beni kaldırıyon dikkat etsene gerizekalı felan dedi açtı ağzını yumdu gözünü.Benim şanteller attı, hem kız üstüme düşüyor hem onu kaldırıyorum iyi misin diye de soruyorum ettiği laflara bak, daha öncede söyledim otobüste kalabalıktı biraz, yolcular felanda kıza yaptığın ayıp felan diyor her neyse bende boş durur muyum;

"sizin gibi insanlara iyilikte yaramıyor sonra gelip diyorsunuz erkeklerin hepsi aynı, hem üstüme düşüyorsun hem seni kaldırıyorum üstüne iyi misin diyede bir soru soruyorum senin söylediklerine bak senin gibi bir kıza yakışıyo mu ?" dedim

sonra kız ağlamaya felan başladı özür dileyip teşekkür etti morali bozuk gibiydi bi kaç espiri yaptım evimiz aynı yöndeydi indikten sonra bir süre beraber yürüdük kız başından geçen olayları anlatıyor üzülmüş numarası yapıyorum tabi bende (otobüste rezil etmişti beni unutur muyum nasıl intikam alacağım onu düşünüyorum.)

beyler hikayede hiçbir gerçeklik payı yoktur hepsini salladım iyi sallamış mıyım?

yoruldum devamını akşama yazarım :D

2.Bölüm: Acı intikam

Akşam akşam eğlendim. :D Büyük itiraf sonda zaten. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

komşumun kızı yılandan korkar bizde de yılan kabuğu var hani mevsimi gelince kabuk koyuyolar ya o işte ondan götürdüm sessizce kızın yatağının üstüne koyup çıktım kız kendinden geçti görünce benim yaptığımı kimse bilmedi ama çoooook gülmüşdüm :lol: 6.sınıfta okuyodum yaa :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğru söylüyorsun. Devam ettir bari bekliyorum ben. :D

Edit: İtiraf ediyorum bu haftaki Fizik sınavından korktuğum kadar LYS'den korkmuyorum. :(

Devamını yazacağım birazdan.

Kesinlikle katılıyorum yarın fizik + çağdaş türk tarihi sınavı var 100 sayfa tarih çalışılması gerek üşendim çalışmadım açıkçası :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.