Jump to content

Önerilen İletiler

itiraf sayılır mı bilmem ama okuyun derim sonu güzel :D

dershaneden gelirken otobüsteyim her zaman ki gibi işte bu sefer feci kalabalık vardı, neredeyse kucak kucağa oturacağız hep beraber her neyse, benimde sağımda solumda kızlar var işte ya üniversiteli yada liseli tam anlayamamıştım, 5 10 dakika sonra otobüs aniden bir fren yaptı kızın teki üstüme uçtu tabi bende haliyle yerdeyim kızın üstümden kalkmasını bekliyorum baktım kalkacağı yok kendimi toparlayıp kızı kolundan tutup kaldırdım iyi misiniz felan dedim işte nezaket icabı...Kız açtı ağzını yumdu gözünü salak herif sen kimsin beni kaldırıyon dikkat etsene gerizekalı felan dedi açtı ağzını yumdu gözünü.Benim şanteller attı, hem kız üstüme düşüyor hem onu kaldırıyorum iyi misin diye de soruyorum ettiği laflara bak, daha öncede söyledim otobüste kalabalıktı biraz, yolcular felanda kıza yaptığın ayıp felan diyor her neyse bende boş durur muyum;

"sizin gibi insanlara iyilikte yaramıyor sonra gelip diyorsunuz erkeklerin hepsi aynı, hem üstüme düşüyorsun hem seni kaldırıyorum üstüne iyi misin diyede bir soru soruyorum senin söylediklerine bak senin gibi bir kıza yakışıyo mu ?" dedim

sonra kız ağlamaya felan başladı özür dileyip teşekkür etti morali bozuk gibiydi bi kaç espiri yaptım evimiz aynı yöndeydi indikten sonra bir süre beraber yürüdük kız başından geçen olayları anlatıyor üzülmüş numarası yapıyorum tabi bende (otobüste rezil etmişti beni unutur muyum nasıl intikam alacağım onu düşünüyorum.)

beyler hikayede hiçbir gerçeklik payı yoktur hepsini salladım iyi sallamış mıyım?

yoruldum devamını akşama yazarım :D

2.Bölüm - Acı intikam

Beraber eve doğru adımlarımızı atmaya başladık benim aklımdan şeytani fikirler geçiyor ama intikamım acı ve birazda korkunç olmalıydı, ona bu korkunç yüzümü gösteremezdim benim hala iyi biri olduğumu sanıyor ne yazık ki(!) yoksa ettiği lafları ve otobüsteki rezil oluşumu unutmalı mıydım ? Tabii ki hayır erkeklik gururum ne olacak he söyle bakim? Her neyse, muhabbet biraz ilerledikten sonra

"sen diğer erkeklerden biraz farklısın" dedi

"her insan kendine göre farklıdır" dedim

"evet haklısın" dedi . Burada birinci golü atmış bulunuyorum her insan kendine göre farklıdır ne demek ya o an aklıma geldi salladım evet haklısın diyor bide sanki anlamış gibi ben bile söylediğimi anlamadım sen nasıl anladın yav ?

Yolda yürüyüşümüz biraz uzun sürmüştü şüphelenmeye başladım acaba birbirimize yakın mı oturuyorduk ? Eğer öyle olsaydı intikam almam biraz zor olabilirdi çünkü intikam intikamı doğurur. Derken bir an duraksadık galiba artık gelmiştik parlak gözleriyle yüzüme doğru keskin bir bakış attıktan sonra aniden boynuma sarıldı ne olduğunu anlamamıştım kokusu kremalı püskevite benziyordu hemde çileklisinden.Tekrar özür dileyip teşekkür etti fakat henüz intikam planımı yapmamıştım muhabbeti burada bitiremezdim!Kıza telefon numaramı verdim ve kendiside bana numarasını verdi ve birbirimize isimlerimizi söyledik.Ufak bir sorun vardı evlerimiz birbirine 2 sokak mesafe kadar yakındı.Aklımı kurcalayan sorularla beraber yollarımız kızla ayrıldı ben evime doğru yavaş fakat emin adımlarla yürümeye başladım, intikam almalı mıydım ?

Yazdığım şeyler saçma olabilir ama yazarken açıkçası yok eğlendim :D 2. bölümde bikaç betimleme yapayım dedim bakalım farklı olacak mı diye

3.Bölüm - Kaderin Oyunu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NI_fgwbmJg0 itiraf ediyorum ne zaman manga okumaya kalksam bu şarkıyı başlatıyorum :mellow: ^_^ -_- <_< :wub:

Yukkiiiiiiiiiii ay buna nasıl dayanıyorsunda dicem ama yunonun sesine ölünür.Gün boyu dinleyebiliriiim.Yerim ben bu piskopatıı :wub: :wub: :wub: :wub:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FF bölümüne yazsana Acı intikam diye :) güzel de tutar ha :)

VE bu arada baya bi dayanıyorum çok güzel oluyor belirli bir süreden sonra transa giriyorsun :) dinlemeden duramıyorsun :ph34r:

BynMuba adlı adminim kulaksızsız dinlenmez :) gecenin bi vakti hiç dinlenmez :) yapma benim yaptığımı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanlı herşeyi severim.Arada sırada kanıyan yerlerin kanını içerim tadı kanayan yerlere göre değişiyo (aklınıza fesatça bir şey gelmesin).

Erkek olmama rağmen futbolla yakından uzaktan lalakam olmaz.

Küfürden nefret ederim küfür kullanan kızlarıda hiç sevmem.Kullananlarlada hiç konuşmam.

Hayatım pc başında geçti.

konuşmayı hiç sevmem.

Arkadaşlarımın sayısını bilerek düşük tutarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum FF yazmamamın tek nedeni ne zaman güzel bir FF hikayesi bulsam bir yerde illaki bir şey olcak anladınız siz onu :P gerçi neden böyle oluyor anlamıyoum :( ki o sahneyi atlayarak yazsak diye düşündüğümde de yarım kalıyor :S

Ekstaradan da bu videoyu dinlediğimde şunu farkettim Resmi ekleyen bu şarkıyla bu şekilde dans edebilirsin ve İtiraf ediyorum denedim ve sandalyeden düştüm :D

Düzenlenme: ozmet1231 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.