Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum..

Televizyonu hiç sevmem. İzleyenin izletenin yayında ve yapımda emeği geçenin ve yayındakilerin kafasına geçirmek isterim. Zorla birinin tv sesini duyuyorsam onu mimlerim. Uyarırım, sonra yine duyarsam ne olacağını allah bilir.. Kimseye dayatmayın şunu.

İyi geceleer :)< :)>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni Gintama' ya başladığım günlerde hemen her gün okula giderken bir köpek peşime takılıyordu. Köpekleri pek sevmem ama nedense bu klasik siyah beyaz sokak köpeğini çok sevmiştim. Öyle ki bazen peşime takılmayınca biraz yolu uzatıp ona bakınıyordum. Benimle okula da girdi birkaç kere. :) Sonra arkadaşın biri seni sahibi sanıyor galiba adı ne dedi.O an ben bunu hep oğlum diye çağırdığımı fark ettim. Adı oğlum galiba dedim. Git adamakıllı bir isim bul şu hayvana demişti. Sonra asıl olay oldu Katsura senin adın dedim civardaki bir parkta otururken. Tabi bana denilen Oğlum daha iyiydi oldu. :P Birkaç güne o da alıştı işin garibi bunu duyan fırındaki abiler de Katsura demeye başladı. :P Seyyar simitçi dahi öyle diyerek kovalıyordu garibi. :) Gintama'yı bıraktım köpeğin adı öyle kaldı. :P Sonra taşındık -çok üzülmüştüm- arada bir bakmaya gittim ama bulamadım. :/   

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumlara giriş amacım sadece trollemek

düzenleme: sadece bir forumda troll yaptığım için 25 gün ban yedim

Sadece sims oynarken forum trolledim. Kolay gelsin. İyi eglenceler.s
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geceleri yatarken uykum ağır değilse hayal kurarım. Ama hayalimi çok gerçekci yapmaya çalışırım. Yani ayrıntılara önem vermeye çalışırım. Birde olayların geçeceği mekanlar çok önemli benim için.Gerçek hayatta yapamadığım şeyleri hayalimde yaptığım için egomda yüksek olur.Rüyaların gerçekci ve kalıcı olması için yastığımın altına mıknatıs koyarım .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maalesef Bende Yatmadan Önce Hayalimi Devam Ettiririm Bir Manga Gibi Ana Karakter Ben Olurum Fakat Hayallerim Gerçek Dışı Yani Asla Gerçek Olmayacak Hayaller. Her Gün Kendimi Yaralarım Sakarım Yani. Sonra Çok Yalancıyım.Fakat Kendimle Övünmüyorum İsteksizce Bilinçsizce Yalan Söylüyorum :( En Kötü Huyum Bu Olsa Gerek Son Olarak Kelimeleri Büyük Harfle Yazarım Nedendir Bilmiyorum Fakat Elim Alışmış Artık Büyük Yazmadan Yapamıyorum Cümlemin Sonuna 3 Nokta Muhakkak Yazıyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.