Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Ahaha Aksa eğlendim ya, ben de süpürge sesinde cok güzel uyurum sesini duyduğum an uykum gelir. :D

Cığlık kanka ben de hic tiksinmem öyle şeylerden hatta yemek yerken her türlü iğrenclikten bahsedebilirim. :D Ama sakızı yerlere atanları dövesim geliyor. :angry: Sakın yerlere atma. :D

Ve Ezgi Fi2 o kadar şey yaşadı sümüğü umursayacağını sanmıyorum. :P :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cığlık kanka ben de hic tiksinmem öyle şeylerden hatta yemek yerken her türlü iğrenclikten bahsedebilirim. :D Ama sakızı yerlere atanları dövesim geliyor. :angry: Sakın yerlere atma. :D

Yok kanka sakızı yere atmam ayağın altına yapışması iğrenç bir şey :D Ama konu iğrençlik olduğunda gayet iğrenç biriyim :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de süpürge sesi ve saç kurutma makinesinin sesinde çok güzel uyurum evet. :D

Sakızla ilgili tek problemim sıranın altında elime gelmesi ve üzerine basmak.

Fi2ye gelirsek, elimi sürdüğümde benim kirlenmediğim olaylara maruz kaldı, o kirlendi gerçi napalım.. Çağatay'ın öküzlüğü.. :D

İtiraf ediyorum, resimleri çok benzeyen, fan fictionının ismine benzer bir kullanıcı adı aldığını düşündüğüm bir kullanıcı buldum. Kayıt tarihleri de 2 saat arayla.. İz sürmeye devam ediyorum. Yaşasın ajanlık. :ph34r: Yakalarsam çok pis ispiyonlarım bunu görüyorsa uyarı olsun.. :ph34r:

İkisi aynı kişi değil gibi.. Hımm.. Yine de işkillendim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.