Jump to content

Zodiac Hackers (Unutamayacağınız Bir FF) 22/24 (2.Sezon Başladı! Yeni Bölüm Geldi!)

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Arkadaşlar, sonunda bu konuyu açtığıma çok memnunum :D Bayağıdır üzerinde çalıştığım bir hikaye. Sonu belli ve tam olarak 2 sezon. Fakat öyle bir FF olacak ki unutamayacağınızı garanti ederim

Konu yazmamışsın amaçları ne bunların ? Anlatıma gelince 1.kişinin ağzından anlatmışsın :D anlatımın güzel olmasada 1.kişinin ağzından anlatmak acemilerin işi bence...

Güzel bir şeye benziyor,takip edeceğim. Ama anlatımın da ve cümlelerinde hatalar var. Örneğin 3.bölümde 3.şahıs kullanmana rağmen "... fakat kalbimin " diye yazmışsın. Veya bir paragrafta da " kafasın

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Yeni bölümü en sonunda ekleyebildim :D Fark etmişsinizdir ki 5. bölümün altında "Albüm" adı altında bir fotoğraf var. Artık bazı bölümlere bunlardan koyacağım, bu fotoğraflar o bölüme özel fotoğraflar ve karakterleri daha iyi düşünebilmeniz için koydum :D Umarım beğenirsiniz ^.^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 2 saattir uykusuzluktan ölücem sandım ama eleştirimi yazabilmem için bütün herşeyi okumam gerekiyodu. İlk olarak seri gerçekten kendini okutturuyor fakat çevre betimlemelerinin gerektiğinden fazla olması ve olay örgüsünün yetersizliği beni hayal kırıklığına uğrattı. Her partta 1 olay var veya yok. Biraz daha uzun soluklu yazıp betimlemeleri biraz daha azaltıp olaya odaklansan bence daha iyi olabilir. Bu arada

Terazi'i yazarı arkasına almış tanrı gibi mübarek ne dayak yiyo ne düşüyo ne bişey oluyo, özellikle flashbacklerde. Ben biraz abartılı buldum. Herkese tek atıyo eleman :D

Ama genel olarak hikayeyi beğendiğimi itiraf ediyorum devamını bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.